Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: suka; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes karroce invalidi e ardhur nga gjemania e pa perdorur. 200 euro.

  Shes karroce invalidi e ardhur nga gjermania e pa perdorur.Per te interesuarit kontakt: 0675481913 adresa rruga e Kavajes perballe Globe.

  Cel. : 0675481913
 2. Tirane, kerkoj licenc ndertimi

  Kerkoj licenc ndertimi ne fushen e zbatimit ne ndertim.Me kontaktoni ne 0682060051

  Cel. : 0682060051
 3. Tirane, internship IT,rrjete

  Student bachelor viti 3-te dhe i fundit ne informatik.
  Eksperience ne pune te ndryshme gje e cila ka rritur aftesite sociale dhe pershtatjen me ambientin e punes.

  Eksperienca te mirefillta ne...
 4. Tirane, - OFROJ,RIKONSTRUKSIONE,DHE PUNIME TE NDRYSHME NE NDERTIM

  JAM FIRME NDERTIMI I LICENSUAR PREJ 20 VITESH KAM TE PUNESUAR 20 PUNONJES, ING.NDERTIMI,ELEKTRIK,MEKANIK,GJEOLOG,TOPOGRAF SI DHE PUNETOR TE KUALIFIKUAR. KERKOJ RIKONSTRUKSIONE VILASH,SHTEPISH NE...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4