Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: ADGSS; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. 130-Tirane,Shitet Njėsi,Bar-Kafe-Piceri-Lulishte,kati 1,Sip.total 325m², Cmimi 320'000euro,diskut Rr.Asdreni,50m nga ish-Min.Shėndetėsis/Unaz/Dr.PPolicisė Shtetit,60m nga Sh A.Demi,dhe 80m Ura-Brrylit

  SHITET:Njėsi Tregtare/Lokal Bar-Kafe-Piceri, me Lulishte, me sipėrfaqe tė ndėrtuar/ brendshme 90m2+42m2=132m2, dhe Lulishtja 200m2,e mbuluar me tendė dhe ēadra tė levizshme, e ndodhur ndėrmjet...
 2. 018-Tirane,Shitet Apartament cilėsor&ekonomik 3+1+A+BLK,Kati 3,Sip.131m², Cmimi 141'000 euro nė Rr"Vllazėn Huta"&"Rifat Bodinaku"pranė Ministrisė sė Jashtme, 5-minuta kėmbė nga Pazari Ri

  Shitet: Apartament tipit 3+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.131m2, Kati 3-tė,-banim, nė rrugėn "Vllaznit Huta" brenda Unazės qėndrore, 80m larg stacionit/unazės Lanės tek Ministria e Jashtme ose 5-minuta...
 3. 019-Tirane,Shitet Apartament tip.1+1+A+BLK, Kati 5,Sip 56 m², Cmimi 6'400'000Leke(Rr. Hasan Sufa pranė Urės sė Brrylit dhe ish-Ministrisė Shėndetėsisė)

  Zona/Rruga : Hasan Sufa prane Ures se Brrylit
  APARTAMENT 1+1
  Sip: 55.6 m2 Kati i 5-tė, banimi
  Detaje:Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe i suvatuar, nė zonė tė qetė.
  -Apartamenti nga...
 4. 052-Tirane,Shitet Shtėpi/Ndėrtesė 3-Katėshe, plus papafingo,punime & materiale mjaft cilėsore, sip.ndėrtuar 440 m²,Cmimi 680 euro/m2, Rr.Fuat Toptani, rrugica

  Shitet: OKAZION!!!! Ndėrtesa/Shtėpia e Re 3-katėshe, plus papa fingo, me materiale dhe punime mjaft cilėsore, nė njė zonė tė preferuar, tė pastėr, panoramike dhe tė qetė mbi Vilat Gjermane/tek Depot...
 5. 031-Tirane, Shitet Toke Sip.500 m², 2.500.000 Leke - Nė Vishnje, pa kaluar Lumin Zhullima, rruga e Baldushkut Tiranė

  Nė Shitje: Tokė nė fshatin Vishnje-Vishaj-Baldushk 500 m2 toke, me dokumenta, me avlli e rrethuar dhe me pemė tė ndryshme, 11 km larg qendrės sė Tiranės.
  Toka nė shitje ėshtė nė njė parcele tė madhe...
 6. 126-Tirane,Qera,Apartament/Kati, tip.3+sogiorno,+kuzhinė+3-banjo+4-blk,kat.3,Sip.160m²,Qera 35'000 Lekė, Rr.Sadik Petrela, 80m nga rrethrrotullimi i ri Lanės, te Poligrafiku/Kryegjyshata

  Jepet me Qera:Apartament mjaft cilėsor, i bollshėm, tipi 3+1+kuzhinė-njėsie ngrėnie e veēuar, sip.160m2, me ballkon ēdo pjesė dhe me banjo ēdo dhomė gjumi, nė katin 3-tė, me hyrje mė vehte, nė njė...
 7. 094-Tirane,Shitet Apartament/nė Bodrum 2+1,Kati 1,Sip.64 m², 48'000 euro-diskutueshėm, Rr.'Dibrės",segmenti nga Medreseja/Klinika Ortodokse deri te farmacia nr 10/kryqezimi i spitaleve

  Shitet:Apartament nė bodrum,tipit 2+1, aneks, banjo, sipėrfaqe 64.04m2, kati ±1 (Bodrum, pallat ekzistues 4-katėsh me bodrum,me tulla tė kuqe i suvatuar buzė trotuarit, me hyrje nga mbrapa, brenda...
 8. 056-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kati 1, Sip.57m2, 85'000euro- Rr"Adem Jashari" 80m nga "Garda e Republikės'' ose Shėtitorja Parkut Madhe tė Liqenit Artificial Tiran

  SHITET: Apartament 1+1, Sipėrfaqe 57m2, kati I, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe, i suvatuar buzė Rrugės "Adem Jashari" 80m larg "Gardės sė Republikės" ose Shėtitores dhe Hyrjes...
 9. 023-Tirane, Shitet Ambjent biznesi/Market,kati parė,sip.62m²,1'800euro/m², diskutueshėm, pallat ri 10-kate-Rr,Vllazėn Huta & R.Bodinaku, segmenti nga Rr.H.Tahsim te Rr.T.T.Koco, e Lana/Min.Jashtme, os

  SHITET: "Njėsi-Tregtare"/Dyqan,me sipėrfaqe.62m2,nė katin pėrdhesė/I-rė, tė ngritur me 8-shkallė, buzė trotuarit, nė njė pallat tė ri 10-katėsh, brenda unazės qėndrore, nė rrugėn "Vllazėn Huta" 80m...
 10. 050-Tirane,Shitet Apart.Cilėsor 2+1+A+BLK, Kati 5,Sip.75m², 51'000euro,nė -rrugicėn Gaqo Tashko qė lidhet nė Rr. Niko Avrami, 10min kėmbė nga QSUT me kalim N.Avrami/ose 5 min kėmbė pėrmes Rr.Njazi Mek

  Shitet:Apartament i bollshėm tipit 2+1,sip.75m2, i rikonstruktuar komplet nė vitin e kaluar, me aneks, ballkon, 1-banjo, kati 5-tė, pallat ekzistues parafabrikat 5-katėsh, rruga."Niko Avrami"/nė fund...
 11. Tirane-Priskė Madhe-Dajt,Shitet/Kėmbehet Tokė,Sip.650m²,Cmim€/m² 1680m²tėra 2330m²,cmim 30€/m², nė PMadhe, 1.5km mbi Surrel,11km(25-min auto)nga qendr-Tiranė(rrRexhekri, Shkoz, Fark & Fresku-Linz-Daj

  SHITET: Tokė pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 650m2, plus sipėfaqa ngjitur me tė prej 1680m2, nė fshatin Priskė e Madhe, 1.5km mbi fshatin Surrel, 11-km(25-min me autovetur) nga qendra Tiranės...
 12. Tirane,Me Qera Apartament bollshėm & luksoz, tip1+1, Kat 6,Pallat 8-kate, sip71m², Qera 350euro/muaj, nė blv.B.Curri,/Lane, linjėn dytė, hyrje nga rr.Asdreni, segment nga D.Policisė Shtetit-Brryli/pėr

  Jepet me Qera: Apartament cilėsore, i bollshėm nė pallat tė ri 8-kate, me shumė dritė dhe pamje natyrale, tipit 1+1,me 1-banjo, sip.71m2, kati 6-tė banim, ngjitur me kopshtin nr.24, nė linjėn e dytė...
 13. Tirane,Me Qera,Apartament Cilėsor,me shumė drite e pamje, 3-DH+1+Kuzhin+3-ballkon, 2-banjo,kati-5,pallat 6-kate, sip130m², Qera 600euro/muaj, tek Liqeni Kopshti Zoologjik, rruga Sh.Brari, pranė Unazė Madhe(autostrad Tir-Elb) e Digės Liqenit Artificia

  Me Qera: Apartament i bollshėm me pamje panoramike, tipi 3+1, sip.130m2, me 2-banjo, 3-ballkone, kati 5-banim/ para-fundit, nė pallat tė ri 6-katėsh, nė rrugėn "Shyqyri Brari", zonė mjaft e preferuar...
 14. 079-Tiranė,Me Qera Apart 3+1+A+BLK/i gjithė Kati 4,Sip160m², Qeraja 400Euro/muaj (Rr."Haki Shehu" mbi F.Ekonomik, Rr. Elbasanit, majtas pranė vilave amerikane)

  Zona/Rruga: "Haki Shehu", pasi kalon Fakultetin Ekonomik, vazhdim i Rr. Elbasanit, nė tė majtė ku gjendet edhe Ambasada Turke, janė vilat amerikane dhe djathtas gjendet Vila/Ndėrtesa 4-katėshe.
  Me...
 15. Tirane,Shitet Apartament cilėsor,tip 1+1,kat 6,pallat ri, sip.71m², Cmim 83'000euro, nė blv.B.Curr, linjėn e dytė(nga Lana/pėrball Min.Jashtme) me hyrje nga rruga Asdreni, H.Sufa, Hodo Beg, segment nga Drejtoria Policisė Shtetit/ish-Min.Shendet-Brryl

  Shitet: Apartament cilėsor, i bollshėm nė pallat tė ri 8-katėsh, me shumė dritė dhe pamje natyrale, tipit 1+1, 1 banjo, sip.71m2, kati 6-tė banim, ngjitur me kopshtin nr.24, nė linjėn e dytė nga...
 16. 106-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kati 1,Pallat Ekzistues 3-kate,tullė bardhė, sip.50m², Cmimi 46'000 euro diskutueshėm, Rr.Mihal Grameno,120m nga Shkolla Baletit/Unaza ose BKT,200m nga Njėsitė Bashkiake nr.1&2, si dhe 150m nga Ura/Rr.Elbasa

  Shitet: Apartament 1+1, me sipėrfaqe 50m2, nė katin I, nė njė pallat ekzistues 3-katėsh, 120m nga Shkolla e Baletit/ose BKT, nė fillim tė rrugės pak mbi bustin "Mihal Grameno", 200m para godinės sė...
 17. 109-Tirane, Okazion!!! Shitet Tokė sip.4'700m²,Cmimi 35euro/m² diskutushėm, nė -Ibėn e Poshtme-Teater Kame-Shpella Pellumbasit, 500m nga aksi rrugės nacionale Tiran-Elbasan, 13-km nga Tirana

  SHITET: Tokė/Truall pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 4700m2, nė Ibė/Ibėn e Poshtme, drejtimi pėr nė Pėllumas dhe Resorti Teater Kame dhe vazhdimi pėr nė Shpellėn e Pėllumbasit nė Lumin Erzen,...
 18. 068-Tirane-Liqeni Farkės,Shitet Truall,Sip.500m², 100 €/m², nė Farkėn Vogėl pranė liqenit/l.Ēollak, 30m nga rr.Panorama Liqenit dhe 3km/11min vetur,me rr.P.Budi e M.Grameno nga Ura Elbasanit/Unaza/Lana e nga rr.Sh.Ndroqi/Sanatorium 4.5km&1.

  SHITET:Tokė/Truall pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 500m2, nė Farkėn e Vogėl pranė liqenit/lagja Ēollak, me pamje nga liqeni/mali Dajtit, malet e Pėllumbasit, Krrabės, 30m nga aksi i rrugės...
 19. 100-Tirane,Shitet Apartament Rinovuar,tip 2+1,Kati 4,Pallat 5-kat, Sip.70m²,Cmimi 78'000 Euro i diskutueshėm - Rr.Asdreni, pėrballė Min.Jashtme, segmenti nga Drejtoria e Policisė sė Shtetit/ish-Min.Shėndetėsisė te Ura Brrylit

  Shitet: Apartament i rinovuar, tip 2+1, me sipėrfaqe 78m2, nė katin-4-tė, tė njė pallati ekzistues 5-katėsh, me tulla tė kuqe, nė rrugėn Asdreni, nė krahun e djathtė, mbi ish-Ministrinė...
 20. 008-Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK,Kati 6,Sip.91 m²,900 Euro/m2,Pallat Ri - Rr.Irfan Tėrshana/degėzim Rr. "Fuat Toptani, nė fund zonės Vilave Gjermane,10-minuta kėmbė (800m nga) Fakulteti Ekonomik/Terminali i Autobuzave

  Shitet:Apartament tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.91,5 m2, kati 6-tė, banim, nė rrugėn "Irfan Tėrshana" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, zonė me Vila, mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr,...
 21. 102-Tirane,Shitet Apartament 3+1+A+BLK, Kati 3,Sip.90m², 79'000€,i diskutueshėm, Kongresi Manastirit, pranė Oxhakut,100m pas kryqėzimit me rr.Z.Sako/1-km/12min,kėmb, Unaza Rr.Bardhyl &400m (5-min) nga rr.Dibrės te B.Credins

  Shitet:Apartament tip 3+1, me ballkon, banjo, koridor, Sip.90m2, kati tretė, pallat ekzistues, me tulla tė plota/kuqe, nė Rrugėn "Kongresi Manastirit", pranė Oxhakut, pasi kalon QSUT-nė/krahu i...
 22. 080-Tirane-Super Okazion!!!Shitet Apartament 3+1+Kuzhine+2BLK,Kati 5,Pallat Ri 7-kate, Sip.133m², Cmimi 800euro/m2 -Rr"Bardhyl" 50m nga Farmacia Nr.10/kryqėzimi i QSUT-sė,brenda Unazės, ngjitur me Njėsit Administrative 3&4

  ​Shitet:Super Okazion!!! Apartament i bollshėm tipi 3+1, Sip.133m2, 2 ballkone, 1 banjo, kati 5-te banim, pallat i ri 7-katėsh, nė fillim tė Rr."Bardhyl",50m nga Farmacia nr.10 / kryqėzimi i...
 23. 010-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kat2,Sip58.4m²,Pallat ekzistues5-kate,tullė kuqe i suvatuar,Cmim 57'000 Euro,diskutueshėm -Unazė,Rr"Bardhyl"mes segmentit/Unazė-Rr.H.Tahsim deri te Farmacia nr.10/Spitalet/pranė kryqėzimit me Rr.4-Dėsh

  Shitet: Apartament tipit 1+1 aneks, ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe 58.4m2, Kati 2-tė, brenda Unazės nė Rr."Bardhyl" nė segmentin (nga kryqėzimi unazės me rr."H.Tahsim" deri tek kryqėzimi i farmacisė...
 24. 116-Tirane, Shitet Apartament bollshėm 1+1+A+BLK, Kati 5, Sip.78m², Cmimi 63'000 Euro diskutueshėm fillim Rr.Endri Keko, 600m (5-min kėmbė) nga Ura e Brrylit, Blv. Zhan D’Ark, buzė Lanės, krahu pėrballė Maternitetit Ri

  Shitet: Apartament i bollshėm tip 1+1, me ballkon, banjo, koridor, Sip. 78m2, kati 5-tė, pallat i ri 8-katėsh, vitit 2005-2006, blv. Zhan D’Ark, buzė Lanės, nė fillim tė rrugės "Endri Keko",600 m...
 25. 110-Tirane OKAZION!!!!Shitet Apartament 3+1 Sip.122 m²+Verande Sip.131m²,Kati 7,mundėsi ndarje nė 2-Ap, Cmimi130'000 euro,nė Unazė (Ferit Xhajko-prapa Restorant'Durresi')Tiranė

  ​Zona/Rruga : Ferit Xhajko (Nė Unazė 10 m larg /prapa Restorant Durrėsit)
  OKAZION !!! SHITET: APARTAMENT 3+1 Sip:122 m2, Veranda 131m2, nė Katin 7-tė banimi/i fundit
  Detaje:
  Pallat i Ri 7-kate,...
 26. 071-Tirane,Shitet Vile me 3-Kate,Sip. truall 420 m²,Sip.njollės ndėrtimit 110 m²,Sip.ndėrtimi 346 m².Cmimi 210.000euro(€),ose ēdo kat mė vehte me 80000 euro(€),ose 2-kate 155000 euro -SAUKU VJETER TIRANE

  Zona/Rruga : SAUKU-VJETER, TIRANE
  SHITET:VILE ME 3-KATE NE SAUKUN E VJETER Tirane
  -Sipėrfaqe Truallit:420m2,-Njolla Ndėrtimit 109 m2, -Sipėrfaqe Ndėrtuar pėr 3-kate 347m2, -Sipėrfaqe Oborr 310m2 ...
 27. 085-Tirane, Shitet Apartament mjaft cilėsor, 2+1+A+BLK, Sip.100 m², Kati 7, Cmimi 2.000 Euro/m2, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH

  Shitet: Apartament mjaft cilėsor tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.100m2, Kati 7-tė, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", dhe RTSH-sė, si dhe pranė ish-Universitetit Luarasi.
  Pallati i ri...
 28. 084-Tirane,Shitet Apartament 2+1,Kati 2,Sip 72 m²,Cmimi 84'000 Euro,komplet i rinovuar; per banim ose zyra, Rr.Kavajės, pėrballe Ambulances Nr.9, 20m nga kryqezimi 21 Dhjetorit.Tirane

  Shitet: Apartament 2+1,+A-Kuzhine+Blk, Sip.72.m2, ne katin-2-tė nė njė Pallat ekzistues 4-katėsh me tulla tė kuqe, 20m nga kryqezimi i "21-Dhjetorit" ne Rr. e "Kavajes" prane 21-Dhjetorit, pėrballe...
 29. 039-Tirane, Shitet Shtėpi/Ndėrtesė 3-Kateshe nė zone tė qetė e pastėr, mbi Vilat Amerikane. Sip. Truall 240 m² Njolla ndėrtim 109 m2 Cmimi 250.000 Euro (Rr. 3-Vllezėrit Konti-Tiranė)

  SHITET: SHTĖPI ME 2-KATE BANIM DHE NJĖ KAT-GARAZH MBI VILAT AMERIKANE, PRANE SANATORIUMIT
  Sipėrfaqe Totale e Truallit 240 m2, nga kjo Sipėrfaqa e Ndėrtesės (Njolla e Ndėrtimit) ėshtė 109-m2....
 30. 042-Tirane/Petrelė shes Vile/Ndėrtesė/Lokal, 3-katėshe, si dhe kembehet me siperfaqe apartamenti nė Tiranė, Sip njollės ndėrtimit 124 m², Sip. truall 500 m2 me oborr, 320.000 Euro, i diskutueshėm, Petrelė poshtė Kalasė

  Zona/Rruga: Petrelė, 200m larg ne vijė ajrore nga Kalaja Petrelės, sa fillon zbritja pėr nė krahun e Zaranikės.

  SHITET OSE KEMBEHET ME SIPERFAQE BANIMI NE TIRANE: VILE/NDERTESE-LOKAL 3-KATESHE...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 141
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4