Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: kerkimi zgjati0.01 Sekonda; gjeneruar para 26 Minutash.

 1. ! Tirane, shes apartament duplex 2+1 ,106 m²,94.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 )

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 2+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2”

  Dupleksi eshte me siperfaqe totale 106 m2.

  Organizimi: kati i 1 nje...
 2. Vlore,shes apartament 1+1+A+BLK ,200 m² 139.000 Euro (Palase,Dhermi)

  Zona/Rruga : Dhermi


  Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr).

  Siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal.
  ...
 3. ! Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m²,127.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 4. Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m² 39.000 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...
 5. Durres, shes apartament 1+1+A+BLK, Kati 2,62 m² 50.000 Euro (VALA MAR REZIDENCE)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Vala Mar Residence, ofron apartamente tė ndryshme, me njė shtrirje prej 1 km nė bregdetin e Adriatikut ne kėto objekte rezidenciale 3-kateshe.

  Shitet apartament 1+1...
 6. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1, Kati 8, 125 m², 87.000 Euro (Fusha e Aviacionit,Turdiu)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Super Okazion!!

  Shitet Apartament i sapoperfunduar 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 125 m2, kati i 8 pamje fantastike.
  ...
 7. Tirane,shes apartament cilesor 1+1+blk, Kati 2, Sip 80 m2, 58.000 Euro(Laprake)

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes,Fusha e sportit

  Kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz.

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper...
 8. Okazion:Tirane,shes dupleks 2+1+A+ 2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Euro(Rruga:Frosina Plaku,21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : Rruga Frosina Plaku,Mondial

  Shitet Super apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me sipėrfaqe totale 139 m² nė pallat tė ri.

  Kati i 7 banimit, orientim fantastik,punime super...
 9. Tirane, shes ambient biznesi Kati 1, 32 m² 35.000 Euro (Perballe Ish Ekspozites)

  Zona/Rruga : Perballe Ish Ekspozites, Tirane, Shqiperi

  Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te Tiranes.

  Ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone.

  Ka nje...
 11. Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m², 121.000 Eur(Rruga e Kavajės, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me...
 12. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 111 m² 78.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Cmimi : 78.000...
 13. Klering--Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 92 m² 127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo


  Klering --Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

  Siperfaqe 92 m2. Kati 4 i godines.

  Punime super cilesore,fasade me...
 14. Okazion -Tirane, shes apartament i ri, me hipoteke, 2+1,Kati 2,92 m² 88.000 Eur (Rruga e Kavajės,Xhamia)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne Rrugen e Kavajes perballe me xhamine.

  Ka nje siperfaqe 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te...
 15. Klering--Tirane,shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 5,115 m²,103.000 Euro (HIPOTEKA)

  Zona/Rruga : Rruga Panorama

  Apartamenti ndodhet ne zone teper te preferuar ne Tirane,Hipoteka.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Ka...
 16. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 90.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.
  ...
 17. Durres,shes apartament 2+1 Kati 2, Sip 81 m² 64.000 Euro(Gjiri Lalzit,VALAMAR REZIDENCE)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Vala Mar Residence, ofron apartamente tė ndryshme, me njė shtrirje prej 1 km nė bregdetin e Adriatikut ne kėto objekte rezidenciale 3-kateshe.

  Shitet apartament 2+1...
 18. Tirane, shes garazh Kati -1, 24 m² 5.000 Euro (Green City,Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet garazhd tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re.

  Sip 24 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te godines.

  Me dokumentacion te rregullt.

  Cmimi : 5.000 Euro
 19. ! SUPER OFERTE:Tirane, shes super penthouse 2+1+A+BLK Kati 8, 200 m², 82.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK, pėrballe me Spitalin Amerikan 3)

  Zona/Rruga : Rruga E KAVAJES  Apartamenti ndodhet tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne Tirane.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome...
 20. Tirane, shes apartament i ri 2+1+A+BLK Kati 3, 86 m² 69.000 Euro (Fusha Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Super apartament ne shitje tek Fusha Ali Demi

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 86 m2.

  Kati 3 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhome + soxhorno + 1...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 91 m² 78.000 Euro (Kompleksi Fiore di Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset me cilesore ne zone.

  Ndodhet nė katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,...
 22. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 750 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, jepet me qera 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare),

  siperfaqe 110 m2, kati 2, ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1...
 23. ! Tirane,shes apartament i ri cilesor,2+1, Kati 4,108 m² 93.000 Euro (Materniteti i Ri,BRRYLI)

  Zona/Rruga : Rruga Sitki Cico

  Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore.

  Ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2...
 24. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 130 m² 260.000 Euro (Libri universitar)

  Zona/Rruga : Tirana e Re

  Apartamentet eshte i tipit 3+1, Siperfaqe totale 130 m2.

  Perbehet nga 3 dhoma gjumi,salon, 2 tualete, 1 ballkon.

  Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I...
 25. Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 99 m² 35.000 Euro (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez


  Shitet apartament cilesor, siperfaqja totale 99 m2, ndodhet ne katin 8.

  Perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet.

  Orientim veri-perendim.
 26. Tirane,shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 68 m², 68.000 Euro (Rr Panorama,Hipoteka)

  Zona/Rruga : Hipoteka

  Apartamenti eshte i tipit 1+1, kati 4 banimit, perbehet salon+gatim, 1 dhome, 1 banjo,1 ballkon.

  Siperfaqe totale 68 m2, me punime teper cilesore ne objekt.

  Cmimi...
 27. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 84 m² 75.500 Euro (Residenca Oslo)

  Zona/Rruga : Residenca Oslo

  Ky apartament ofrohet ne shitje tek Residenca Oslo .

  Kjo residence eshte e vendosur ne nje nga spotet me te mira ne gjirin e Vlores.

  Kompleksi Oslo eshte i...
 28. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 75 m², 1.000 Eur (Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Jepet me qera ambient biznesi Open space me siperfaqe totale 75 m2, me tualet.

  Pallat i ri, hapesire e bollshme me planimetri te rregullt, fasade dopio xham.

  I...
 29. Tirane, shes Vile 3 Kateshe, 385 m², 360.000 Euro (Rruga e Kavajės,Globi)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės


  Shitet Vile 3 kateshe ne Rrugen Vace Zela, prane Qendres Globe.

  Vila eshte ndertim i ri dhe eshte e organizuar ne nje siperfaqe totale 385m2.

  Kati i pare ka...
 30. Tirane, jap me qera ambjent biznesi,magazine sip 50 m², 150 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės


  Jepet magazine me qira, mbrapa hotel Mondial.

  Magazina ka nje siperfaqe prej 50 m² dhe nje cmim prej, qe shkon ne 150 €/muaj.

  Eshte me roje 24 h.

  Nxitoni...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 221
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4