Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: eAdviser; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 12 Minutash.

 1. Tirane, kerkohet part time Jurist

  Kerkohet bashkepunim me projekte/part time per profesionin jurist.

  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen :

  info@adviser.al,

  Do te kontaktohen personat e perzgjedhur.
 2. Shitet Mercedes-Benz E 200 CDI 17.000

  Shitet makine Mercedes-Benz E 200 CDI :
  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 223000

  Cmimi i diskutueshem
  Me taksa te paguara,...
 3. Jepet me qira apartament 1+1 Kati 5, 51 m² 330 Euro (0Myslym Shyri)

  Apartament 1+1 me ambient gatimi te ndare nga dhomat, e mobiluar, me kondicioner,
  panel diellor, elektroshtepiake, internet, TV, tel fix.

  I orientuar nga lindja, me diell, ndricim natyral ne...
 4. Tirane, ofroj vend pune part time Ekonomist

  Kerkohet ekonomiste :

  Part time ( 4-5 ore paradite),
  Me eksperience,
  Njohurite ne gjuhe te huaja jane avantazh,
  Te punoje me intensitet,
  Mosha mbi 45 vjeēe,
  Zyrat ndodhen ne qender te...
 5. Tirane, Shitet biznesi 68.000 Euro

  Shitet biznesi & apartament i regjistruar ne rrjetet nderkombetare booking etj. dhenie me qira, me klientele te qendrueshme, me vleresim shume te mire ne booking.com.
  ...
 6. Studime jashte vendit, keshillim & asistence

  Per Ju qe deshironi te studioni ne Angli ne ju mundesojme assistence ne aplikime per :

  1. Studime ne Angli


  Shkolla te mesme
  Studime Universitare
  Studime Pasunivesitare
 7. Trajnim " PROKURIMI I FONDEVE NE SEKTORIN PRIVAT"

  Tajnimi “ PROKURIMI I FONDEVE NE SEKTORIN PRIVAT” organizohet ne datat 18 & 19 Tetor 2019.

  Do tė trajtohen :

  Roli, procedurat, dokumentacioni i prokurimit. Kėrkesė oferta dhe ndikimi i...
 8. Training“Procurement in Private Sector”

  General Information:


  Procurement worldwide Data
  Purchasing and Procurement Integrated Goals
  Purpose of role of procurement;
  Role of Procurement in Organization;
  Four Key Procurement...
 9. Trajnim " Sherbimet financiare online dhe raportimi i transaksioneve"

  Organizojme trajnimin "Sherbimet financiare online FINTECH, Raportimi REG TECH, trajtimi fiskal "

  Trajnimi fokusohet ne aktivitetin e ndermjetesimit ne pergjithesi, fushen e sherbimeve...
 10. Konsulence " Aplikim per grante "

  Ofrohet konsulence ne pergatitjen e dosjes:

  "Aplikim per Grante "

  Programe te financuara nga BE dhe Buxheti i Shtetit nė ndihmė tė bujqėsisė shqiptare dhe aktivitetve ne fusha te tjera.

  ...
 11. Tirane, kerkohet part time IT

  Kerkohet teknik mirembajtje kompjuter & printer etj.
  Kriteret :
  Me ose pa experience, I perkushtuar, korrekt I gatshem per sherbime jashte Tiranes.

  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen:
  ...
 12. Tirane, blej, ristrukturoj,shes kompani private te vogla/te mesme

  I. Blejme kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive/ ne veshtiresi financiare/ para fillimit te procesit te likujdimit/falimentit.

  II. Blejme, ndermjetesojme,...
 13. Zyre me qira ne Qender te Tiranes

  Jeni duke krijuar nje biznes?
  Nuk keni percaktuar ende adresen e selise ?
  Deshironi te organizoni nje takim, konsulte me audience 12-18 persona ?

  Ne ju ofrojme :

  1. Zyre me qira ne Qender...
 14. Internship webdizajn

  Kėrkohet personel per dizajn, zhvillim logo, website, software sipas kerkesave te klienteve.

  Aftesite:

  Te kete njohuri HTML, CSS, JavaScript, Ajax + PHP, MySQL.
  Te jete i motivuar, flksibel,...
 15. Tirane, marrim apartamente me qira afatgjate mbi 3 vjet

  I. Marrim apartamente me qira afatgjate mbi 3 vjet .  Ekzistuese, 1+1 dhe 2+1, kati 1,2,3 .


  Prioritet marrin rastet okazion.

  Per detaje te tjera na shkruani. Ne do t'Ju kontaktojme...
 16. Financojme ide, projekte biznesi

  Keni projekt ide te filloni nje biznes ?
  Keni bere plan biznesi ?
  Per projektet e perzgjedhura do t'ju kontaktojme.
  Dergoni nje permbledhje te shkurter.
  Ju ofrojme ekspertize profesionale per...
 17. Shqiperi, marr me qira apartament, vile ne plazh

  Marr me qira apartamente, vila ne bregdet per periudhen shtator-qershor ( jashte sezonit te pushimeve).
  Per informacion me te detajuar na kontaktoni:

  info@adviser.al

  Per me tej ju kontaktojme...
 18. Tirane, Shitet biznes sherbim konsulence & prokurime

  Shitet biznes me emer te mire dhe eksperience 5-vjecare ne fushat:  Konsulence ekonomike finanaciare, tatim&taksa
  Trajnime
  Sherbime IT
  Sherbime ne prokurime me fonde publike dhe...
 19. Tirane, Shiten biznese

  Shiten biznese :

  Miniere kromi
  Patente pasurim mineral kromi
  Sherbim te sigurise private fizike dhe objekteve.
  Supermarkete
  Bare & kafe
  Bar & restorant
  Tregti produkte ushqimore
  Prodhim...
 20. Blejme/ shesim/ marrim me qira apartamente,

  I. Ndermjetesojme/blejme apartamente me pagese te menjehershme kryesisht me cmime okazion :  Ekzistuese, te parikonstruktuara kati 2,3,4
  Te reja 1+1 brenda unazes se vogel te Tiranes.
  ...
 21. Businesses For Sale

  Businesses For Sale:

  Chromium mines
  New mineral enrichment chromium technology, (new invention)
  Private security services
  supermarkets
  Bars & Restaurants
  Production of pasta etc.

  For...
 22. Tirane, shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive

  I. Shesim kuota te plota/pjesore per shoqeri tregtare te vogla dhe te mesme aktive/ ne veshtiresi financiare/ para fillimit te procesit te likujdimit/falimentit.

  II. Shesim, ndermjetesojme,...
Trego rezultatin 1 deri 22 nga 22