Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Profesional Laptop; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. AUTOCAD,3d MAX ,SUPER ELITEBOOK 8460p cori i7, 2.7ghz procesori 8cpus,AMD RADEON ,1giga DEDIKUAR

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=424589&d=1498467119http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=424594&d=1498467141

  SPECIFICATION SUPER WORKSTAION PER PUNIME AUTOCAD,...
 2. Tirane, shes Laptop Elitebook 2530p 12.5 inch coredue 110Euro

  Hp elitebook 2530p Core due x200s 12.2 inch , 160 hdd,, 4 giga ram, kasa prej gome anti shock,eshte shume i perdorshem per servise dhe student.
  Cel. : 0673434532
 3. Tirane, shes Laptop DELL XPS Ultrabook 300 Euro

  Super Super Dell Xps 13inch slim laptop
  4 giga Ram
  120 ssd hardisk
  hdmi port
  Cel. : 0673434532
 4. AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M6700 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 17.3 INCH EKRANIN , OCTA CORE 2.7 14 giga RAM,DUAL SSD+HDD.NIVIDIA QUADRO

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,17.3 INCH EKRANIN , Octa threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,16giga RAM,DUAL SSD+HDD, Me dy karta grafike , NIVIDIA QUADRO...
 5. Tirane, shes Laptop DELL XPS 380 Euro

  DELL XPS x20 8 giga ram

  hardisk 500 giga

  Grafic card Nividia G Force 1025 mb 6000 mb share

  Screen retina,, anti glare 15.6 inch
 6. Shes Laptop Dell profesional cori i 7, 8 giga ram , SSD 256 giga ose Hdd 320 15.6 ich ekrani tastjer numerike E 6520 ,410 eur

  ​DELL Profesional laptop biznes, ky lloj laptopi eshte nje laptop nga serit e laptopeve professional 2.8ghz procesori ,8giga ram, Nividia Quadro Nvs 4 giga share , 521 dedikate mb grafic card.Keto...
 7. Super Oferte Laptop Toshiba satellite 2giga ram webcam 115 Euro

  Laptopi eshte ne gjengje shume te mire, ardhur nga Anglia.ekran hd, webcam dabell bateri etj.

  Windows Vista® Business 32-bit or 64 bit Edition (pre-installed, Toshiba-HDD recovery) + Downgrade...
 8. SUPER OFERT shes Dell latitude cori i5 2.5 ghz, 4 giga ram, 15.6 inch ,tastjer numerike 229eur

  Spec Highlights

  15.6-inch LED backlit display (Full HD 1080p)
  2.5 GHz Intel Core i5-2632QM quad-core processor
  320TB Serial ATA hard drive (7400 RPM)
  4 GB installed RAM
  intel Hd 3000...
 9. Tirane, okazion Laptop Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4gigaram T430 gjen3, ,320hdd,14.1 230 Euro

  Profesional Thinkpad Lenovo cori I5,4giga ram,320hdd,14.1, webcam integrate,usb3.0,usb sata,1600 mb grafic card INTEL HD 3000 . Etj..Cel. : 0673434532ve
 10. Ofert per student shes Laptop profesional toshiba sat pro 115Euro

  Toshiba satellite pro 2giga ram 160 hdd 13.3 inch Webcam integruar etj Cel. : 0673434532
 11. Super Oferte DELL profesional CORE i5 ,gjenerat e 3 , 8 Giga Ram 15.6 inch ekrani 289 euro

  ​PerformanceThe Sandy Bridge CPU, Core i5-gjen 3 (2x2.6 GHz) is a business processor with AES functionality (fast encryption) and an improved dual channel DDR3 memory controller (max. 8 GB...
 12. Tirane, oferte Laptop Workstation per Arkitekt 8540P

  HP EliteBook Mobile Workstation 8540P - 15.6" - Corei5 - Windows 7 Pro 64-bit - 4 GB RAM - 250 GB HDD

  Super ofert, laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer ardhur nga Australia.Kryesisht laptopi...
 13. Autokad Workstation HP Elitebook 8540P i5 core 15.6 inch ,, 8 giga ram , 1032 mb dedikuar grafica Nividia. 410eur

  Elitbook 8540p Workstation core i5, graphic memory total 4853mb Dedicated video memory 1048 mb 2.60 ghz, Ram 4 giga Kasa ALUMINI Laptopi eshte profesional per AUTOCAD dhe per pune GRAfice.h
 14. Shesim Tablet Dell Latitude profesional per Servise makinash, ekonomist etj ,64ssd, 210euro Win 8.1 me dockinstation

  Shesim tablet Dell latitude profesionale per servise me dockinstation te ardhur nga Anglia Win 8Tel. : 0673434532Cel. :z
 15. Tirane, okazion Laptop WORKSTATION Elitebook 8540w.I5,per Autocad,3dmax 410 Euro

  Super laptop ,eshte nje worstation elitebook me karte grafike NIVIDIA QUADRO WITH CUDA,1giga te dedikuar, 3 giga share,ky laptop eshte adekuat per autokad, dhe per punime ne 3d, ingjinjer dhe...
 16. Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH 120 Euro

  Tirane, okazion Laptop DELL,HP,TOSHIBA,LENOVO,FUJITSU SIEMENS ,NOVATECH duke filluar nga 120 Euro.e
 17. Tirane, shes super Laptop DELL profesional core i5 E6420 Kasa alumini 199 euro

  ewww.myshop.alTirane, shesim Laptop DELL i5 i \ardhur nga Anglia me keto parametra:Intel Core i5 2.6GHz, 320GB HDD, 4GB RAM14.1" WLED Anti-Glare LED Display (1366x768)Intel® HD Graphics with dynamic...
 18. Super Okazion Fujitsu Siemens made in Japan Cori i3, 8 Giga Ram, webcam, procesor 2.5ghz 180eur 13.3 inch

  aeSpecifications: INTELCORE I i3 2.8 GHZ8 GIGA RAM1700MB GRAPHIC KARD INTEL HD [B]3000WEBCAM CD DVD R USB 3,0ETJ-Cel. : 0673434532tjtv
 19. Tirane, shes Laptop DELL E7420 GJenerat 4, SSD 128g, 4 giga Ram ,13.3 inch 290 Euro

  Dell Latitude E7240 For the original German review, see here. Dell is one of the first manufacturers migrating to the new Haswell architecture in the business range this year. The Dell Latitude E6540...
 20. Shes Laptop HP Probook core I5 Gjenerat 3 profesional laptop 15.6, 4 giga ram 260 Euro

  Hp Probook 6570 profesional laptop ,core i5 ,4 giga ram , 320 hdd , kasa alumini ,webcam, 15.6 inch ekrani.etjGraphic card. Intel Hd 4000 , 2000mb shareCel. : 0673434532
 21. Per Student DELL VOSTRO 4 giga ram, grafic kard 1.64 giga ,corii 5, 13.3 inch p etj vetem 170 eur

  376508 DELL Vostro cori i5, 4 giga ram, , grafic kard 1600mb share, 64 dedikuar. light keyboard, 13.3 inch laptopi ardhur nga Anglia efshte i pershtatshem per student etj.
 22. Tirane, shes Shes tuba aspirimi te te gjitha dimesoineve. Leke

  Shesim dhe tuba aspirimi per, oxhaqe dhe lokale.Kemi te gjitha llojet e dimesioneve.Kemi kapele me me dy guzhineta dhe aks bronxi.Shesim te gjitha llojet e brrylave(aspiratore dhe kapa per guzhinen...
 23. Tirane, shes makine Ford Viti 1999, 1.300 Euro

  Karburanti: BenzinNgjyra.....: ulliriKamjo......: automatikFtohja......: KondicionerFuqia KW..: 92KM..........: 220Tipi i Makines Ford qe kemi nxjerr ne shitje eshte nje makine qe eshte perdorur nga...
 24. Tirane, shes Shesim zgara gazi per restorante dhe fast-food

  Shesim zgara 1/40 e thjeshte 26500 leke.Profesionale 55000 leke.

  Zgara te vogla 7400 leke-9200 leke,(bejme dhe me porosi).Gjithashtu ofrojme edhe paisje per fast-food ,te reja dhe cilesore.


  ...
 25. Tirane, shes ventilator Ventilator dhe impiante freskimi per ambiente te ndryshne

  Ventilator dhe impiante freskimi me uje per ambiente te ndryshme te nje kualiteti te larte.motori freskueseve vazhdon me 140w,175w,240w dhe260w.

  Cel. : 0683704856
 26. Tirane, shes RAM ddr1, ddr2, ddr3 900 Leke

  www.myshop.al
  Ofrojme ram per laptop te llojeve ddr1,ddr2 dhe ddr3 si me poshte :

  256mb 100 leke ddr1

  512 mb 250 leke ddr2

  1giga 1000leke ddr2

  2giga ...
 27. Shesim Zgara inoksi dhe xingate me hell dhe pa hell te dimensioneve te ndryshme per pjekje mishi etj

  www.myshop.al
  Shesim dhe prodhojme zgara pjekjeje per te gjitha llojet e mishit si qengji, pule, peshku etj.Zgarat jane te nje punimi shume cilesore ku pjeset dhe aksesoret kryesore jane prodhim...
 28. Tirane, shes biciklete Mountainbike Specialized 140 Euro

  Ngjyra.....: e kuqe  BIKES / MOUNTAIN
  Mountain Bikes


  Whether you need to fly uphill with ease, rip downhill terrain at speed, or your rides simply demand all of the above, we've designed...
 29. Tirane, okazion biciklete Citybike Casadei28 170 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Bicikleta ka ardhur nga italia ne gjendje pothuajse e re, eshte shume e lehte , cmimi ne ebay aktualisht eshte 340 euro dhe ju e merrni vetem per 170 euro mos e humbni kete...
 30. Tirane, oferte Tablet Acer IKONIA W7 laptop dhe tablet per student,gazetar,ssd 220 Euro

  Super ofert, super tablet ACER ICONIA w7 JOVETEM TABLET POR DHE NJE LAPTOP,ME NJE EKRAN SHUME TE BUKUR ME HDD SSD 60G ,4GIGA RAM CORI 3 , WIN 8.WEBCAM 5 MEGA PIXEL ACTUAL COLOR.

  Tel. : 0673434532
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 34
Faqja 1 nga 2 1 2