kėrko:

Type: Posts; User: nandi09; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Gira 5000 Leke

  Shiten dy gira pothujse te paperdorura .Mundesi shtimi peshash sipas deshires.5000 leke
  Cel. : 0683333635
 2. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 135 m² 40.000 Leke (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Buze unazes se re tek dy rotondot jepet me qera ap 2+1 siperfaqe 135 metra kati 5 me ashensor me dy banjo me dritare, ballkon te madh vetem me kundrabufe ,bosh,ose dhe e...
 3. Tirane, Apartment for rent 1+1+BLK 6-th floor, 65m² 250 Euro (Teodor Keko Street)

  Near theTeodor Keko street "Unaza e re" is available an apartment 1+1 for rent,65 meter square,The Apartment is totally furnished ,6-th floor, with elevator.

  It is located very close with two...
 4. Shes Apartament 2+1 me hipoteke kati 5, buze unazes se re

  Okazion,Me HIPOTEKE ,Buze unazes re,perballe karburant Kastratit,shitet super apartament ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR 2+1 siperfaqe 134.26 metra,me dy banjo me dritare me ajrosje...
 5. Blej Apartament ne Tirane

  Blej apartament ne Tirane me pagese direkt kesh me cmim max 40.000 €

  Preferohet zona unazes se re,yzberishtit, pallatit me shigjeta, dhe Laprakes.
  Diskutojme dhe variante tjera te ofruara nga...
 6. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 65 m² 30.000 Leke (Tek Astiri)I Mobiluar

  Tek unaza e re afer stacionit autobuzit jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 65 metra, I Mobiluar,kati 6 me ashensor.

  Cmimi 30.000 Leke  Cel. : 0683333635
 7. Njoftimi: Shitet shafran

  nga nandi09

  Shitet shafran

  Shitet shafran i Iranit cilesi e pare

  Dobitė shėndetėsore tė Shafranit,


  Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe kurimin e sėmundjeve autoimune.


  Pėrdoret pėr kurimin e disa...
 8. Blej garazh tek unaza e re afer dy rotondove tek karburant kastrati me sip. 20-30 m2

  Blej Garazh tek unaza e re afer dy rotondove tek karburant kastrati me sip. 20-30 m2.

  Cel : 0683333635
 9. Tirane, Shes toke 600 m² 30.000 Euro (Rruga e Arbrit)

  Zona/Rruga : Rruga e Arbrit

  Ne shtish tufine shitet toke sip 600 metra
  Ndodhet fare prane rruges se Arbrit dhe 8 kilometra nga qendra e Tiranes

  Cmimi 30.000€

  Cel. : 0683333635
 10. Tirane, shes dyqan 20 m² 15.000 Euro (Unaza e re prane Viles L)

  Tek unaza e re prane viles L shitet ose jepet me qera dyqan 20 metra katror.
  I pershtatshem per zyre, laborator,klinike dentare,berber,rrobaqepesi,parukeri,kepucar,servise te ndryshme,etj.

  Shitet...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10