Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Skuader Rikonstruksione Herion Braja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Bojaxhi bej lyerje punime gipsi patinime dhe suvatime neper shtepia,zyra,qendra tregtare etj

  Bej lyerje ndertesash patinime,suvatime,punime gipsi neper shtepia vila apartamente hotele shkolla kopshte zyra etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 2. Shtrues pllakash,suvatues dhe riparime

  Bej shtrim pllakash,suvatime,patinime dhe riparime te ndryshme nr tel 0699206110 ose whatspp dhe viber
 3. Shtrues pllakash,murator,suvatues dhe riparime

  Shtroj pllaka,bej suvatime,bej mure riparime dhe punime te ndryshme cel; 0699206110, whatsapp ose viber

  Cel. : 0699206110
 4. Bojaxhi bej punime gipsi,patinime, suvatime dhe riparime te ndryshme

  Bojaxhi ndertesash bej punime gipsi,patinime,suvatime dhe riparime cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
 5. Saldator bej punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Jam saldator bej punime dhe riparime metalike cel; 0699206110

  Cel. : 0699206110 whatsapp dhe viber
 6. Saldator bej punime dhe riparime me konstruksione metalike

  Saldator punime dhe riparime te ndryshme me konstruksione metalike nr kontakti
  Cel. : 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 7. Hidraulik punime,dhe riparime hidraulike

  Hidraulik bej punime hidraulike riparime te ndryshme neper shtepia apartamente qendra tregtare hotele etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
 8. Rikonstruksione dhe ndertime objektesh

  Jemi nje grup pune te specializuar dhe me eksperience te gjate shume vjecare
  bejme rikonstruksione dhe ndertime objektesh.

  Cel : 0699206110
 9. Punime Hidraulike, riparime, instalime hidraulike

  Bejme punime riparime dhe instalime hidraulike

  cel; 0699206110 ose ne whatsapp dhe viber
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9