Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: "Tring TV" sha; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pse 1 shtatori ėshtė njė datė kaq e rėndėsishme pėr shqiptarėt?

  Pse 1 shtatori ėshtė njė datė kaq e rėndėsishme pėr shqiptarėt?

  1 shtatori ėshtė shumė pranė! Kjo datė shėnon fikjen e sinjalit analog pėr qytetet Tiranė, Durrės dhe Vlorė.
  Por ēfarė do tė...
 2. Dizajn/Webddizajn/Grafik

  Titulli: Grafist Design

  Departamenti: Marketing
  Raporton: Drejtuesit te DepartamentitMarketing
  Pershkrim permbledhes i punes
  ...
 3. Tring Action vjen nė cilėsinė mė tė lartė tė transmetimit, nė formatin HD

  http://i67.tinypic.com/ayn7mo.jpg

  Tring Action vjen nė cilėsinė mė tė lartė tė transmetimit, nė formatin HD

  Njė nga kanalet mė tė ndjekura nė Tring ėshtė padyshim Tring Action.
  Tė gjithė...
 4. Tirane, ofroj vend pune Operator Suporti ndaj Klientit

  Shoqeria "Tring TV" sha shpall njoftimin per 1 (nje) vend te lire per pozicionin e punes "Operator Suporti ndaj Klientit" prane zyrave qendrore te Shoqerise sone:

  Pershkrim permbledhes i punes...
 5. Tring organizon festėn mė tė madhe tė 1 Qershorit!

  Tring organizon festėn mė tė madhe tė 1 Qershorit!
  Tring, platforma e njohur televizive dhe njė nga ofruesit mė tė mėdhenj tė internetit organizuan njė festė tė paharrueshme me rastin e 1 Qershorit....
 6. Web master/Web developer

  PERSHKRIM POZICIONI

  Emėrtimi i pozicionit: Web master/Web developer

  Departmenti: Marketing
  Raportim: ...
 7. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST IT

  Pozicioni: SPECIALIST IT
  Departamenti: Teknologjise Informacionit
  Raporton: Shefit te Departamentit

  Pershkrim permbledhes i punes
  Pergjegjes per instalimin, operacionet, dhe mirembajtjen e...
 8. Rinisin emocionet e UEFA Champions League, ekskluvizisht nė Tring!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/RINIS_UEFA_CHAMPION_LEAGUE.jpg

  Rinisin emocionet e UEFA Champions League, ekskluvizisht nė Tring!

  “UEFA Champions League” ėshtė gati tė rindezė...
 9. Tirane, ofroj vend pune Kordinator Marketingu

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Kordinatore e Deparmentit Marketing
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 10. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Brand Manaxher

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Brand Manaxher

  Departmenti: Marketing Raportim: Drejtorit...
 12. Tirane, ofroj vend pune Shkenca Kompjuterike, Informatike

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: SUPORT IT
  Departmenti: Teknologjise Informacionit
  Raportim: ...
 13. Kordinatore e Deparmentit Marketing

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Kordinatore e Deparmentit Marketing
  Departmenti: Marketing
  Raportim: ...
 14. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 15. Tirane, ofroj vend pune Brand Mananxher

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Brand Manaxher
  Departmenti: Marketing Raportim: Drejtorit Marketingut ...
 16. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 17. Ja cili ėshtė seriali turk qė po mban tė mbėrthyer para ekranit shqiptarėt gjatė gjithė fundjavės Lexoni me shume tek: www.tring.al

  http://www.tring.al/images2/news/2018/shkurt/news/2018/maj/perralla3plus.jpg

  "Pėrralla e pafajėsisė" ėshtė njė nga serialet qė po pėlqehet gjithnjė e mė shumė nga shikuesit shqiptarė. Kėtė e...
 18. Moderatorja e sportit uron nė njė mėnyrė shumė tė veēantė skuadrėn e saj tė zemrės

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/MikaelaBrokeri_PianoPasion.jpg

  Moderatorja e sportit uron nė njė mėnyrė shumė tė veēantė skuadrėn e saj tė zemrės

  Mikaela Brokerin e shohim ēdo tė hėnė...
 19. Eventin mė tė bukur futbollistik nė mbarė botėn do tė vazhdoni ta ndiqni vetėm nė Tring!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Lorik_Cana_Tring.jpg

  Eventin mė tė bukur futbollistik nė mbarė botėn do tė vazhdoni ta ndiqni vetėm nė Tring!

  Nė Shqipėri, qė prej vitit 2015, Uefa...
 20. Pranvera nė tring nis me ndryshime si asnjėherė mė parė!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/pranveratring.jpg

  Pranvera ėshtė gjuha e natyrės qė thotė: edhe njėherė. Por, nė Tring, kėtė pranvere ne themi: si asnjėherė.
  Tring vjen me ndryshime nė...
 21. Imazhi i ri i programeve sportive nė Shqipėri – Kush ėshtė Mikaela Brokeri?

  http://www.tring.al/images2/fotogaleri/mikaela/Extra-Time-Banner4.jpg

  Sporti ka patur gjithmonė njė vend tė veēantė nė Tring ndaj pėr tė gjithė adhuruesit e tij
  nė ekranin e Tring vjen njė...
 22. Mbyllet sinjali analog nė Korēė, Pogradec dhe Bilisht

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Tring_Mbyllet_sinjali_analog_Korce.pdf
 23. Tirane, ofroj vend pune Social Media Specialist

  Emėrtimi i pozicionit: Specialist i komunikimit digjital (Social Media Specialist)

  Departmenti: Marketing
  Raportim: ...
 24. A mund t’i bėnte Lorik Cana surprizė mė tė bukur Shqipėrisė, sot?

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Lorik_Cana_Tring.pdf
 25. Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit tė Transmetimeve Televizive – Pėrfitoni nga ofertat!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Tring_po_mbyllet_Procesi_Dixhitalizimit.pdf
 26. Tirane, ofroj vend pune Grafist

  Titulli: Grafist/Print
  Departamenti: Prodhim
  Raporton: Drejtuesit te Departamentit te Marketing

  ...
 27. Tirane, ofroj vend pune Grafist/Print

  Titulli: Grafist/Print
  Departamenti: Prodhim
  Raporton: Drejtuesit te Departamentit te Marketing

  Pershkrim permbledhes...
 28. Tirane, ofroj vend pune Gazetar/e

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Gazetar/e Sportiv/e per Web
  Departmenti: Marketing Raportim: Marketing...
 29. ofroj vend pune

  Emertimi i pozicionit: Kontabilist/ Magazina
  Departmenti: Finances I raporton: Drejtorit Finances Autorizimi: ...
 30. Tirane, ofroj vend pune kontabilist

  Emertimi i pozicionit: Kontabilist/ Magazina
  Departmenti: Finances I raporton: Drejtorit Finances Autorizimi: ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 63
Faqja 1 nga 3 1 2 3