970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Joni Vlore; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Vlore, shes makine Audi A6 3.0 Tdi Viti 2012, 14.400 Euro

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=689889&d=1580905453

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 184
  KM..........: 230000...
 2. Vlore, ofroj vend pune Agjent marketing/shitje ne Terren

  Kompania AGALLIU kerkon te punesoje nje agjent marketing/shitje ne terren. Ne tregetojme ne menyre ekskluzive vajrat lubrifikante. Pas disa vitesh aktiviteti ne treg, kemi nje rrjet klientele solid...
 3. Vlore, - AGALLIU FERRAMENTA GROUP

  Vėllezėrit Agalliu operon nė tregun Shqiptar prej 20 vitesh, fillimisht e specializuar nė sektorin e ndėrtimit dhe fusha tė tjera tė lidhura me tė. Agalliu u zhvillua mė tej duke zgjeruar tregun e...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3