kėrko:

Type: Posts; User: Wintergarten; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kerkojme ndihmes kuzhinier(e) me eksperience

  Kerkojme ndihmeskuzhinier(e) me eksperience.

  Paga e kenaqeshme
  (Aplikojme paga fleksibel bazuar ne eksperiencen, fleksibilitetin ne orare dhe niveline e punes qe ofron kandidati)

  Vetem...
 2. Kerkojme Banakier(e) ose Barist (e)

  http://www.njoftime.com/image.php?u=47587&type=sigpic&dateline=1437119590

  Bistro "Wintergarten"(Restauranti Gjerman) brenda bllokut te ambasadave, kerkon Banakier(e) per turnin e pasdites, ose...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Bistro Wintergarten (brenda bllokut te ambasadave), kerkon kamarier(e) me eksperience.

  Duhet te dij te komunikoje ne anglisht.

  0684016904
  Cel. : 0684016904
 4. Tirane, ofroj vend pune punonjese sanitare/pastrim

  Kerkojme punetore sanitare/pastrim me orar te plote per paradite.


  Page e kenaqshme.

  551004551006

  Cel. : 0684016904
 5. Kerkojme Kuzhinier kreativ dhe te apasionuar

  Bistro "Wintergarten"(restauranti Gjerman te blloku ambasadave), kerkon kuzhinier/e me ekperience (mundesisht dhe jashte), i/e afte te adaptohet me menune tone.
  Kerkohet individ kreativ, apasionant,...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5