kėrko:

Type: Posts; User: Poliklinika Dermolife; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kerkohet Menaxhere

  Poliklinika Dermolife lider nė fushėn e kirurgjisė Plastike-Estetike nė rajon, nė kuadėr tė zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punesojė njė Menaxhere(Femėr): Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  1....
 2. Tirane, kerkohet Social Media Manager

  Dermolife Medical Center kerkon te punesoje nje Social Media Manager

  Kushtet jane:
  1.Te dije Italisht & Anglisht (kriteri me i rendesishem).
  2.Eksperiencė minimalisht 1 vit ne fushen e Social...
 3. Tirane, ofroj vend pune Social Media Manager

  Dermolife Medical Center kerkon te punesoje nje Social Media Manager

  Kushtet jane:
  1.Te dije Italisht & Anglisht (kriteri me i rendesishem).
  2.Eksperiencė minimalisht 1 vit ne fushen e Social...
 4. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  Poliklinika Dermolife kerkon te punesoje nje recepsioniste ( Femer)

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  Komunikon dhe mban korrespodencėn e postės elektronike nė emėr tė emer dhe per llogari tė...
 5. Tirane, ofroj vend pune Infermiere

  Klinika Dermolife kėrkon tė punėsojė infermiere;

  1.Me licensė ushtrimi tė profesionit
  2. Minimalisht 6 muaj eksperience pune ne fushen e infermierise.
  3.Te jete e sjellshme dhe punėtore.
  4....
 6. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere

  Poliklinika Dermolife lider nė fushėn e kirurgjisė Plastike-Estetike nė rajon, nė kuadėr tē zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punesojė njė Menaxhere (Femėr).

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Dermolife Medical Center ofron vend te lire pune per : Ekonomist/e

  Kualifikimet / Kėrkesat
  -Diplome te shkolles se larte ne Fakultetin Ekonomik.
  -Te kete njohuri shume te mira te paketes baze MS...
 8. Tirane, ofroj vend pune Mjeke

  Poliklinika Dermolife lider nė fushėn e kirurgjisė Plastike-Estetike nė rajon, nė kuadėr tē zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punesojė njė Mjeke/ Dermatologe(Femėr):

  Tė jetė e specializuar...
 9. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitjeje Filorga Albania

  Filorga Albania nė kuadėr tē zgjerimit tė aktivitetit tė saj kėrkon tė punesojė njė Agjente Shitjesh(Femėr) pėr linjėn kozmetike Filorga:
  Kriteret / Detyrat qė duhet tė plotėsojė kandidatja:

  ...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9