kėrko:

Type: Posts; User: Pastrues Karboni; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj makine 15.000 Leke

  Pastrimi I DPF , eleminon 98% te blozes se akumuluar ne filter.
  Pas procesit makina pergjigjet me shpejt ne xhiro dhe me pak konsum ne karburant.
  Per me teper info kontaktoni ne 0693040020


  ...
 2. Auto Pastrim Karboni

  Pėr 60 minuta ju mund te beni sherbimin e Pastrim Karboni + Kondicioneri:
  ✅Radiatorin e Kondicionerit ✅ Elektromotorin ✅ Turbo ✅ Kataliti ✅ DPF\ FAP
  ✅ Injektoret ✅ Valvulat etj ...
  Cmimet jane...
 3. Tirane, ofroj vend pune Mekanik

  Kompania Eco Hydrogen Albania me rastin e zgjerimit tė ambienteve dhe shtimit tė gamės sė sherbimeve tė reja kėrkon tė punėsojė 4 mekanikė.
  Kriteret:
  - Mosha nga 20 - 45 vjec
  - Tė ketė...
 4. Tirane, ofroj vend pune Mekanik

  Kompania Eco Hydrogen Albania me rastin e zgjerimit tė ambienteve dhe shtimit tė gamės sė sherbimeve tė reja kėrkon tė punėsojė 4 mekanikė.
  Kriteret:
  - Mosha nga 20 - 45 vjec
  - Tė ketė...
 5. Tirane, ofroj vend pune Mekanik

  Kompania Eco Hydrogen Albania me rastin e zgjerimit tė ambienteve dhe shtimit tė gamės sė sherbimeve tė reja kėrkon tė punėsojė 4 mekanikė.
  Kriteret:
  - Mosha nga 20 - 45 vjec
  - Tė ketė...
 6. Tirane, ofroj makine Eco Hydrogen Albania 300 Leke

  Keni probleme me makinėn?
  🔧 Ju ėshtė ndezur llampa e Check Engine.
  🐌 Makina juaj ka performancė tė dobėt.
  📛 Ndizet me vėshtirėsi makina.
  ⛽ Makina harxhon mė shumė karburantit.
  💨 Tymi i zi nga...
 7. Tirane, ofroj vend pune Drejtues Teknik

  Kompani Eco Hydrogen Al kėrkon tė punesoje full-time njė Drejtues Teknik pėr servis i cili duhet tė ketė dėshminė e aftėsisė profesionale DAP. Servisi ndodhet ne rrugen e Durrėsit perballe me...
 8. Tirane, shes makine 25 Euro

  Pastroni motorin nga karboni para se tė bllokohen plotėsisht pjesėt e shtrenjta tė makinės suaj!
  ✅ Rikthen fuqinė dhe performancėn
  ✅Zvogėlon me 80% ndotien e makines
  ✅Shmangni shpenzimet e...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8