kėrko:

Type: Posts; User: MonarC Hotel; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune per recepsionist (turni i trete)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/MonarC_Hotel_Cover.jpg

  Hotel MonarC shpall vendin vakant per recepsionist (turni i trete).

  Detyrat
  · Mirepritja dhe takimi me klientet;
  · Marrja e te...
 2. Tirane, kerkohet KAMARIER Bari/Restoranti

  http://www.njoftime.com/images/icons/icon1.png Tirane, ofroj vend pune Kamarier


  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier/e bari/restoranti .
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti...
 3. Dyqani i Lodrave Pink ‘n’ Blue ofron vend pune Menaxher shitjesh

  Njoftim punėsimi
  Sė shpejti hapet dyqani mė i ri nė Toptani Shopping Center. Rrjeti i dyqaneve Pink ‘n’ Blue kėrkon tė punėsojė menaxherė shitjesh. Menaxheri i Shitjeve ndihmon nė planifikimin dhe...
 4. Tirane, ofroj vend pune Shitese me eksperience

  Kompania Pink'n'Blue, kompani lider ne tregtimin e lodrave per femije kerkon te punesoje
  Shitese me eksperience ne dyqanin e tyre ne Kryqezimin e rruges se Elbasanit.
  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Hotel MonarC shpall vendin vakant per recepsionist/e per turnin e pare dhe te dyte.

  Puna do te jete e alternuar.

  Detyrat
  · Mirepritja dhe takimi me klientet;
  · Marrja e te dhenave te...
 6. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16298725_1254725904618900_4934586736195689012_n.jpg?oh=1b720231ac331e539f56f1495a9e0fa6&oe=5938E939

  Kompania Pink'n'Blue me heshte i interesuar per...
 7. Tirane, kerkohet Sanitare

  MonarC Hotel,shpall vėndin vakant tė punės Sanitare.

  Permbledhja e pozicionit:

  Pozicioni Sanitare, kryen pastrimin e ambjenteve te punes ne kompani
  dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te...
 8. Tirane, kerkohet ne MonarC Group punonjese pastrimi

  MonarC Hotel,shpall vėndin vakant tė punės Sanitare.

  Permbledhja e pozicionit:

  Pozicioni Sanitare, kryen pastrimin e ambjenteve te punes ne kompani
  dhe kujdeset per higjenen e tyre qe te...
 9. Tirane, ofroj vend pune Tirane, ofroj vend pune Banakier/e

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 10. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/MonarC_Hotel_Cover.jpg

  Hotel MonarC shpall vendin vakant per recepsioniste (turni i dyte).

  Detyrat
  · Mirepritja dhe takimi me klientet;
  · Marrja e te...
 11. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 12. Tirane, kerkohet Kamarier Bari

  Tirane, ofroj vend pune Kamarier Bari


  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier bari (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė...
 13. Tirane, ofroj vend pune Kamarier Restoranti/Bari

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier restoranti/bari (me eksperiencė)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 14. Urgjente, kerkohet Kamarier/Banakier/e

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier dhe banakier bari (F/M)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė jetė...
 15. Tirane, kerkohet Kamarier Restoranti

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier restoranti (me eksperiencė)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė jetė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Kamarier Bari

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier bari (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė jetė...
 17. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/MonarC_Hotel_Cover.jpg

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier restoranti ose bari (me eksperiencė)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti...
 18. Tirane, ofroj vend pune Banakier ne MonarC Hotel

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperienė)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė jetė...
 19. Tirane, ofrohet ne MonarC Group vend vakant per Kamarier Restoranti

  MonarC Hotel kerkon te punesoje kamarier restoranti (me eksperiencė)
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė jetė...
 20. Tirane, ofrohet vend vakant per Banakier ne MonarC Group

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 21. Tirane, kerkohet ne MonarC Group Banakier

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 22. Tirane, kerkohet Recepsionist

  Hotel MonarC shpall vendin vakant per recepsionist (turni i trete).
  Puna do te jete e alternuar.

  Detyrat
  · Mirepritja dhe takimi me klientet;
  · Marrja e te dhenave te klientit per sherbimin per...
 23. Tirane, ofroj vend pune Banakier/e

  Pėrshkrimi

  MonarC Hotel kerkon te punesoje banakier (me eksperiencė).
  Detyrat/Pergjegjėsitė

  Pėrshkrimi i punės
  Ti shėrbejė klientėve me mirėsjellje.
  Tė menaxhojė fluksin e klientėve.
  Tė...
 24. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  Hotel MonarC kėrkon tė punėsojė:

  - Recepsioniste

  Kandidatja duhet tė njohė mirė gjuhėn angleze. Njohja e njė gjuhe tė dytė (Italisht) pėrbėn avantazh.
  Tė interesuarat duhet tė paraqiten me njė...
 25. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Hoteli

  Hotel Monarc ne kuader te fillimit te aktivitetit kerkon te punesoj nje manaxher i cili do te drejtoje te gjithe hotelin & restorantin. Kandidati/ja duhet te plotesoj keto kushte:

  Te kete...
Trego rezultatin 1 deri 25 nga 25