970 HP gjej prona nj

kėrko:

Type: Posts; User: el.xhe; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes pajisje Multimedia Android TV box 4K 4.500 Leke

  Shes Android 9.0 TV box 4K Ultra HD I ri ne kuti .
  TV kthehet Smart nepermjet kesaj paisje ,shiko filma 4K, screen mirror nga celulari,shkarkon dhe luan lojra, YouTube, Netflix, Google Chrome,Play...
 2. Tirane, shes Android TV box 4K, 4.500 Leke

  Shes Android 9.0 TV box 4K Ultra HD I ri ne kuti .
  TV kthehet Smart nepermjet kesaj paisje ,shiko filma 4K, screen mirror nga celulari,shkarkon dhe luan lojra, YouTube, Netflix, Google Chrome,Play...
 3. Tirane, shes apartament hipotek 2+1+A+BLK Kati 7, 95 m² 650 Euro/m2 Misto Mame

  ​Zona/Rruga : Apartamenti ndodhet ne Rr.Thoma Koxhaj
  afer kompleksit Ēabej.Misto Mame

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje,
  tualet me dritare, 28 m2 verande e mbyllur.

  Apartamenti ka...
 4. Tirane, shes/nderroj Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi Viti 2005, 2.650 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 81
  KM..........: 290

  Shitet Citroen Xsara Picasso 1.6 Disel,klima,4 xhama...
 5. Tiranė, Ofroj kurse pėr gjuhe-letersi

  Ofroj kurse individuale gjuhe-letėrsi pėr nxėnsit e 9-vjecares. Eksperience 40 vjecare nė mesim dhėnie. Pėr mė shumė informacion mund tė kontaktoni nė numrin e telefonit.

  Cel. : 0688324702
 6. Tirane, shes kavo OBD2 per PC program BENZ Sprinter 14pin to 16pin 2.000 Leke

  Shes kavo diagnostikuse per Mercedes BENZ Sprinter 14pin ne 16pin obd2.
  Gjithashtu I pershtate te gjithe modeleve te Mercedes nga viti 1993-2005 qe suportojne fish obd.
  Funksionon edhe per furgonat...
 7. Tirane,shes Shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 150 m² banesa, 1000m2 toke (Yzberisht,Kashar)

  Tirane, Shesim 1000m2 toke+Shtepi 1 kat ne Yzberisht,Kashar.

  Shtepi me siperfaqe 150m2 dhe 1000m2 siperfaqe bace, e shtruar ne pllake,
  organizohet ne 1 kate, ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1...
 8. Tirane,#Delphi 2019,€ 135€ ,#Autocom,#Diagnostikues,#Autoservis

  Super Ofert !!!!Nga 180 € ne 135 € . TCS CDP MVDiag Delphi e prodhuar 2019,paisja me mire sot ne treg dhe e thjesht ne perdorim .Me ane te kesaj paisje mund te kryeni diagnostim te makines shpejt...
 9. Tirane, - Ofroj Sherbime Bojaxhi ne Lyerje,Patinime,Stukime etj.

  Ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj.
  Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires dhe sipas ambientit.
  Llojet e bojrave qe perdorim jane...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9