Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500
Kėrkimi zgjati 0.72 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 2,144
Tirane, japim me qera zyre 50 m² 600 Euro/Muaj (prane Stadiumit Dinamo)

Zona/Rruga: Lulishte 5 Maj, afer Stadiumit Dinamo ..

Tirane, japim me qira ambient per zyre tek Lulishte 5 Maj, afer Stadiumit Dinamo. Ambient per zyre me siperfaqe 50 m2, bosh,totalisht i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 408
Tirane, japim me qera ambjent biznesi 360 m² 5.000 Euro (Papa GJon Pali II)

Zona/Rruga : Papa GJon Pali II

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Rr.Papa Gjon Pali i II. Ambient Zyre me siperfaqe 360 m2 dhe verande 100 m2, eshte i shtuar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 1,218
Tirane, japim me qira zyre Kati 2, 60 m² 350 Euro (Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit ..

Tirane, japim me qira Ambient per Zyre ne Rr. Kavajes, prane 21 Dhjetorit. Zyre e organizuar ne 3 dhoma+1Wc+1Bll me siperfaqe 60 m2, i shtruar me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 1,257
Tirane, japim me qera dyqan 96 m² 500 Euro (Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi.)

Zona/Rruga : Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi.

Tirane, japim me qira Dyqan ne Rr. Dritan Hoxha, prane Kryqezimit te Zogut te Zi. Dyqan +wc me siperfaqe 96 m2, eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 1,322
Tirane, japim me qera ambjent biznesi Kati 2, 130 m² 80.000 Leke (Rr. 4 Deshmoret, prane Shkolla e Kuqe)

Zona/Rruga: Rr. 4 Deshmoret, prane Shkolles se Kuqe ..

Tirane, japim me qira Ambient Biznesi ne Rr. 4 Deshmoret, prane Shkolles se Kuqe. Ambient biznesi me siperfaqe 130 m2, i shtruar me pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 44
Tirane, jap me qera zyre 135 m² 1.600 Euro (Rr. Xhorxh Bush)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh Bush

Tirane, japim me qera Ambjent zyre ne Rr. Xhorxh Bush. Ambjent me siperfaqe 135 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti jepet...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 1,049
Tirane, japim me qira zyre Kati 6, 160 m² 80.000 Leke (blv. Gjergj Fishta)

Zona/Rruga : blv. Gjergj Fishta ..

Tirane, japim me qira Ambient Zyre ne Blv. Gjergj Fishta, prane Rr. Irfan Tomini.
Ambient zyre me siperfaqe 160 m2, i organizuare ne 4 dhoma + 2WC + 2Bll. Eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.07.2014, 17:08
PX: 0
lexuar: 204
Tirane, japim me qira Ambjent zyre 120 m², 550 Euro (ne Bulevardin Zogu I, prane Tirana Internacional H)

Zona/Rruga : ne Bulevardin Zogu I, prane Tirana Internacional H

Tirane, japim me qira Ambjent zyre ne Bulevardin Zogu I, prane Tirana Internacional Hotel. Ambjent me siperfaqe 120 m2, i shtruar ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,085
Durres, shesim dyqan 50 m² 250.000 Euro (Durres, Zona Plazh)

Zona/Rruga : Durres, Zona Plazh ..

Durres, shesim Lokal ne zonen e Plazhit. Lokal ndodhet ne katin perdhe me siperfaqe 120 m². Ambienti eshte i hipotekuar dhe ndodhet ne kompleks banimi, ne vije te...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,278
Tirane, shesim ambjent biznesi 65 m² 170.000 Euro (Rr.Andon Zako Cajupi,prane sheshit Willson)

Zona/Rruga : Rr. Andon Zako Cajupi,prane sheshit Willson ..

Tirane, shesim Ambient Biznesi ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane sheshit Willson. Ambient biznesi me siperfaqe 65 m2, i shtruar me pllake,...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,125
Tirane, shesim ambjent biznesi 56 m² 1.000 Euro/m² (Rr.Qemal Stafa, prane Porcelanit.)

Zona/Rruga : Rr. Qemal Stafa, prane Porcelanit ..

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr.Qemal Stafa, prane Porcelanit. Apartament 1+1+1wc+bll me nje siperfaqe 56 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,362
Tirane, shes ambjent biznesi 250 m² 800 Euro/m² (Rr. Mihal Grameno, prane tregut elektrik)

Zona/Rruga : Rr. Mihal Grameno, prane tregut elektrik ..

Tirane, shes Ambient Biznesi ne Rr. Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik.
Ambient me nje siperfaqe 250 m2 i shtruar ne pllake, i organizuar...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,265
Tirane, shesim dyqan 48 m² 72.000 Euro (Shetitorja Lasgush Poradeci, prane Farit.)

Zona/Rruga : Shetitorja Lasgush Poradeci, prane Farit ..

Tirane, Shesim Dyqan ne Shetitoren Lasgush Poradeci, prane Farit.
Dyqan me siperfaqe 48 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,812
Tirane, shesim dyqan Kati 1, 117 m² 2.000 Euro/m² (Rr. Durresi, prane rreth rrotullimit Zogu i Zi.)

Zona/Rruga : Rr. Durresi, prane rreth rrotullimit Zogu i Zi ..

Tirane, shesim 2 Dyqane ne Rr. Durresi, prane rreth rrotullimit Zogu i Zi. Dyqane me siperfaqe 117 m2 te shtruara me pllake ndodhen ne...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,234
Tirane, shesim dyqan 168 m² 90000 Euro (zona e Freskut, prane Teleferikut)

Zona/Rruga : zona e Freskut, prane Teleferikut ..

Tirane, Shesim Dyqan ne zonen e Freskut, prane Teleferikut. Dyqan me siperfaqe totale 168 m2, ndodhet ne katin perdhe me pamje nga rruga ne nje...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 2,678
Tirane, shes dyqan 52 m² 3.600 Euro/m² (Mihal Grameno, prane shkolles Baletit)

Zona/Rruga : Mihal Grameno, prane shkolles Baletit ..

Tirane, shes Dyqan ne Rr. Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Dyqan me siperfaqe 52 m2, me hipoteke, me fasade nga rruga kryesore, ndodhet...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 849
Tirane, shesim dyqan 54 m² 95.000 Euro (Rr. Jordan Misja.)

Zona/Rruga : Rr. Jordan Misja.

Tirane, shesim Dyqan ne Rr. Jordan Misja. Dyqan+wc me siperfaqe 54 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,381
Tirane, shesim dyqan 96 m² 2.400 Euro/m² (blv. Bajram Curri.)

ZonaRruga: Bulevardi Bajram Curri ..

Tirane, shesim Dyqan ne Bulevardin Bajram Curri. Dyqan me nje siperfaqe 96 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani ka...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 418
Tirane, shes lokal 95 m² 680 Euro/m² (Selite, prane Eleonores)

Zona/Rruga : Selite, prane Eleonores

Tirane, shes Lokal ne Selite, prane Eleonores. Lokal me siperfaqe 95 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Lokali eshte i...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 29.07.2014, 17:07
PX: 0
lexuar: 1,233
Berat, shesim ambjent biznesi 10.000 m² 550.000 Euro (zona industriale)

Zona/Rruga : zona industriale, Berat ..

Berat, shesim Objekt+Truall ne Zonen industriale. Truall me siperfaqe totale 10.000 m2 dhe ndertese, magazine me siperfaqe ndertimi 4760 m2 ndodhen ne zonen...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 797
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 116 m² 650 Euro (Rr. Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri. Apartament 2+1+ 2wc+2bll, me siperfaqe 116 m2, eshte i shtruar me pllake+parket, ndodhet ne katin e 5-te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 104
Tirane, japim me qera apartament 2+1 100 m² 45.000 Leke (Rr. Marko Bocari.)

Zona/Rruga : Rr. Marko Bocari.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Marko Bocari. Apartament 2+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 100 m2, I shtruar pllake, ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 2,533
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 110 m² 500 Euro (Blv.Zogu i I, Cirku)

Zona/Rruga : Blv.Zogu i I, Cirku ..

Tirane, jap me qira apartament 2+1 me Garazh prane Cirkut. Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, totalisht i mobiluar dhe i mobiluar me te gjitha orendite e reja,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 73
Tirane, japim me qira apartament 2+1 60 m² 600 Euro (Rr. Vaso Pasha, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, zona Bllok.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha, zona Bllok. Apartament 2+1+1WC+2 Bll, me siperfaqe apartamenti 60 m2, I shtruar pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 465
Tirane, japim me qera apartament Kati 7, 45 m² 35.000 Leke (Rr. Don Bosko.)

Zona/Rruga : Rr. Don Bosko.

Tirane, japim me qira Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko. Apartament 1+1+ WC + Bll me siperfaqe 45 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 188
Tirane, japim me qera apartament 2+1, 75 m², 600 Euro (Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Greke.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Greke.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Vaso Pasha, prane Farmacise Greke. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 75 m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,417
Tirane, japim me qera apartament 60 m² 500 Euro/apartament (Rr. Barrikadave, prane Kinema 17-Nentorit.)

Zona/Rruga : Rr. e Barikadave, Gjimnazi Sami Frasheri ..

Tirane, japim me qira 2 Apartamente 1+1 ne Rr. Barrikadave, prane Kinema 17-Nentorit. Apartamente 1+1+1WC+Verande, me siperfaqe 60 m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,862
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 107 m² 350 Euro (Rr. Durresit, Laprake)

Zona/Rruga : Rr. Durresit, Laprake ..

Tirane, japim me qera apartament 2+1 ne Rr. Durresit, Laprake. Apartament 2+1+2Wc+1Bll me siperfaqe 107 m2, i shtruar me pllake, ndodhet ne katin 6 te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,204
Tirane, japim me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 1, 150 m² 400 (Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane.)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane ..

Tirane, japim me qira Vile ne Rr. 3 Vellezerit Kondi, prane Vilave Amerikane. Vile me siperfaqe 150 m2,eshte e shtuar ne pllake dhe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 656
Tirane, japim me qera apartament Kati 2, 120 m² 500 Euro (Rr. Reshit Collaku.)

Zona/Rruga : Rr. Reshit Collaku.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Reshit Collaku. Apartament 2+1+wc, me siperfaqe 120 m2, i shtruar me pllake+parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,214
Tirane, jap me qera Vile 110 m² 800 Euro (Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial.

Zona/Rruga : Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial ..

Tirane, jap me qira katin II dhe III te nje vile ne Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial. Vile 3 kat me siperfaqe 110 m2 per kat, eshte e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 646
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 9, 136 m² 350 Euro (Rr. Zef Jubani.)

Zona/Rruga : Rr. Zef Jubani.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani. Apartament 2+1+kuzhine+2 wc+2 bll, me siperfaqe 136 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 9-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,209
Tirane, japim me qera Vile 260 m² 800 Euro (Rr. Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave ..

Tirane, Japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Elbasanit, prane Pallatit te Brigadave. Vile 2 kat me nje siperfaqe 130 m2 per kat, eshte e shtruar...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 168
Tirane, jap me qera apartament 1+1 65 m² 300 Euro (tek Liqeni, prane Kopshtit Botanik.)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Kopshtit Botanik.

Tirane, japim me qira Apartament 1+1 tek Liqeni, prane Kopshtit Botanik. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 65 m2, i shtruar ne parket, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 2,887
Tirane, japim me qera Vile 2 kat 280 m2, 1000 Euro (Todi Shkurti, prane kompleksit Grand)

Zona/Rruga : Todi Shkurti, prane kompleksit Grand ..

Tirane, japim me qira Vile 2 kat ne Rr. Todi Shkurti, prane kompleksit Grand. Vile 2 kat me siperfaqe 280 m2 dhe oborr 200 m2, Vila, eshte e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 72
Tirane, japim me qera apartament 2+1 100 m² 350 Euro (Rr. Durresit.)

Zona/Rruga : Rr. Durresit.

Tirane, japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Durresit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 100 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 2,724
Tirane, japim me qera Vile 120 m² 600 Euro (Rr.3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : Rr. 3 Vellezerit Kondi ..

Tirane, japim me qira Vile 4 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 4 kat me siperfaqe 120 m2 per cdo kat, oborr te gjelberuer dhe te mbjelle me peme.
Cdo kat...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 25
Tirane, jap me qera apartament Kati 5, 108 m² 400 Euro (Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane.

Tirane, Japim me qira Apartament 2+1 ne Rr. Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+1Wc+1Bll me siperfaqe banimi 108 m2, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 1,296
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 124 m² 300 Euro (prane Liqenit Artificial)

Zona/Rruga : prane Liqenit Artificial ..

Tirana, japim me qira Apartament 2+1 prane Liqenit. Apartament 2+1+2 WC+2Bll, me nje siperfaqe 124 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.07.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 23
Tirane, japim me qera apartament Kati 2, 108 m² 40.000 Leke (Rr. Vaso Pasha, prane Gardes.)

Zona/Rruga : Rr. Vaso Pasha, prane Gardes.

Tirane, japim me qera Apartament 3+1 ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Apartament 3+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 108 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"