Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: STUDIO KONSULENCE 94; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Trajnim "LEGJISLACION FISKAL I PERDITĖSUAR"

  Trajnimi "LEGJISLACION FISKAL I PERDITĖSUAR " do te trajtoje:  Ligji Nr.9920 date 19.05.2008 " Per procedurat tatimore ". Perditesimet ,
  Ligj Nr.92/2014 "Per tatimin mbi vlerėn e shtuar ...
 2. Trajnim prokurimi ne sektorin jo-publik

  SK94&e Adviser organizojne ne daten 18-19 Tetor 2019 trajnimin per Prokurimin ne sektorin jo-publik.

  Si te jemi fitues ne fushen e prokurimeve?

  Roli, procedurat, dokumentacioni i prokurimit....
 3. Jap me qera ditore apartament, Kati 5, 51 m² 50 Euro/nata (Sami Frasheri)

  Daily rent apartment in Sami Frasheri street, Nd.2, H.20, AP.9. Tirane.
  Located on the 5th floor in a building on the main street in front of The Police Directorate .

  - Family rooms
  - Air...
 4. Tirane, ofrojme trajnime Trajnim "Sherbimet financiare FINTECH, Raportimi REG TECH,

  SK94 & eAdviser organizojne ne dt. 11 Maj 2019 trajnimin:
  Trajtimi fiskal ne fushen e sherbimeve dixhitale dhe financiare te ofruara nepermjet teknologjive financiare (FINTECH), ruajtja dhe...
 5. Tirane, - KONSULENCE " APLIKIM PER GRANTE PROGRAMI IPARD"

  Ofrojme konsulencen e plote per plotesimin e dosjes se aplikimit:

  "Aplikim per Grante nga Programi IPARD" .

  IPARD ėshtė programi i financuar nga BE dhe Buxheti i Shtetit nė ndihmė tė bujqėsisė...
 6. Tirane, Kurse Kontabilitet, Programe Financiare Alpha

  "SK94" organizon :

  Kurse kontabiliteti pėr studentė dhe ekonomistė, regjistrimi i veprimtarisė ekonomike nė programin financiar Alpha.

  ...
 7. Trajnim " Standardi Kombetar i Kontabilitetit dhe Legjislacion tatimor me fokus OJF"

  Se shpejti SK94 sh.p.k. & eAdviser sh.p.k. organizojnė trajnimin :

  "STANDARDI KOMBĖTAR I KONTABILITETIT TĖ OJF-VE "

  Materiali permban interpretimin teorik te ilustruar me shembuj.
  Trajnimi...
 8. Maksimizim i interesave financiare

  Ne Ju ofrojme konsulence ekonomike - financiare:

  Interesa dhe siguri maksimale per kursimet personale.
  Blerje bono thesari, obligacione 1-3 vjet, dhenie hua
  Investim pasuri te patundshme,...
 9. Internship per studente dega Ekonomi

  "Studio Konsulence 94" Ofron mundėsi internship pėr studentė tė pėrkushtuar qė vazhdojnė studime nė Ekonomi viti i fundit Bachelor ose Master.
  Studentet duhet te kene rezultate shumė te mira, tė...
 10. Aplikim & menaxhim i projekteve ipa

  Köstinger Consulting, Studio Konsulence 94, eAdviser, organizojnė trajnimin " Aplikimi dhe menaxhimi i projekteve IPA" me fokus :  Ofrimi i bazave tė Menaxhimit pėr Ciklin e Projektit tė ...
 11. Konsulence Biznesi, Prokurime, Finance, Tatim Taksa,etj

  "STUDIO KONSULENCE 94" Ju mbėshtet me cilėsi dhe shpejtėsi :

  Pėr veprimet e detyrueshme ligjore me QKB, Organe Tatimore, Dogana, Bashki, Sigurime Shoqėrore dhe nė Institucione tė tjera publike...
 12. Consulting services

  “SK94” OFFERS :

  Business plan,market research.
  Procurement assistance
  Registration , statutory changes, deregistration of commercial companies.
  Taxes.
  Accounting.
  Human resources, contracts,...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12