Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: shkelqimm; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Vlore, ofroj vend pune Ndihmes Kuzhinier/e per muajt e veres ne Hotel/Restorant ne Himare

  Vlore, ofroj vend pune Ndihmes Kushunier/e per muajt e veres ne Hotel/Resatorant ne Himare


  Kerkohet Ndihmes kushuniere per muajt e veres 1 qershor - 30 shtator ne Resatorant ne Livadh/Himare. ...
 2. Tirane, shes Qeliza fotovoltaike 500 Leke

  Shesim qeliza fotovoltaike me permasa 15x8 cm.

  Perdoret per qellime studimore dhe projekte shkollore !


  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com

  Cel. : 0699929800
 3. Vlore ofroj vend pune Babysitter per muajt e veres ne Livadh/Himare

  Vlore, ofroj vend pune Babysitter per muajt e veres ne Livadh/Himare

  Kerkohet Babysitter per muajt e veres 1 qershor - 30 shtator ne Resatorant ne Livadh/Himare.
  Kushtet e punes jane :  ...
 4. Kerkojme Picier per muajt e veres ne Hotel/Resatorant ne Ksamil

  Kerkohet Picier per muajt e veres ne Hotel/Resatorant ne Ksamil.
  Kushtet e punes jane :  Te jete i sjellshem, i komunikueshem dhe te jete korrekt ne pune.
  Te kete eksperienca pune te...
 5. Himare, ofroj vend pune Kamarier (Anxhelo’s Flat ne Livadh)

  Anxhelo’s Flat ne Livadh, Himare kerkon kamarier me eksperience pune per muajt e veres!

  Gjuha e huaj anglishtja e detyruar, gjuha e dyte perben avantazh !

  Akomodimi dhe ushqimi I perfshire dhe...
 6. Dhermi, Ofroj Vend Pune Punetore & Recepsioniste Hoteli (per muajt e veres)

  Kerkohet punetore hoteli dhe recepsioniste hoteli per muajt e veres ne Dhermi.
  Kushtet e punes jane :


  Te jete e sjellshme, e komunikueshme dhe te jete korrekte ne pune.
  Te njohe programet...
 7. Tirane, shes UPS 8 ore autonomi

  Teknologji e re!!!

  Shesim dhe montojme UPS dhe inverter qe mbahen te karikuara vetem nga panelet fotovoltaike

  Akumulim 9.6 kwh (8 bateri xhel 12v 100amber)
  Inverter pure sine 5kva 4 kwh surge...
 8. Tirane, shes Shes panel fotovoltaik 50 watt 9000leke

  Shes panel diellor 50 watt pėr energji elektrike

  Paneli konverton energjine diellore ne energji elektrike per perdorim te ndryshem, Nga fuqia qė prodhon (50w/ore) nė njė ditė me 6 orė diell ju...
 9. Tirane, shes Panel diellor 250 W Klas A + rregullator 249 Euro

  Shitet panel diellor per energji elektrike 250 w klas A 24 v.
  Rregullator 12/24v 10 amper

  Paneli perdoret per energji elektrike dhe/ose per te mbajtur baterite ne karikim.

  Cmimi 249 euro
  ...
 10. Tirane, shes karikues diellor 3900 Leke

  Shesim karikuese diellore 7w per telefona, smartfone, tablete etje.
  Karikuesja prodhon energji me ane te rrezeve diellore dhe eshte e pershtateshme per vende ku nuk ka energji elektrike ose per ata...
 11. Tirane, shes Inverter 5000w 450 Euro

  Shes inverter 24v 5000 watt, kushton 450 euro

  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com
  ose
  Cel. : 0699929800
 12. Tirane, shes Panel Diellor 50W+dy Llampa Led+Bateri+Rregullator 24.000 Leke

  Shesim paket per ndricim te pavarur.

  Panel diellor 50 w
  Rregullator
  Bateri e 44 amp 12 V
  2 llampa Led 6w 12V
  10 m kabull
  Mc4 konektore

  Ky sistem siguron ndricim te pavarur pa kufi si dhe...
 13. Tirane, shes 1 Kw panel diellor per energji elektrike 999 Euro

  Shiten panele diellore per energji elektrike. 1kw panele japin energji sa per ndricim, TV dhe frigorifer.
  Pervec paneleve duhen bateri per akumulimin e energjise dhe inverter DC-AC.
  ...
 14. Tirane, shes Panel diellor elektrik 13 mije leke

  Shes panel + rregullator + 2llampa led 12v.

  Panel diellor 50 watt pėr energji elektrike. Bashke me panelin shiten dy llampa led 12 Volt dhe nje charge controller sic duken qarte ne fotografi ose...
 15. Tirane, shes Sistem UPS 10kwh me panele diellor fotovoltaik 5.200 Euro

  Impjant "stand alone" me cilesi te larte

  I perbera nga :

  6 panele polikristaline 250 W
  Fuqia maksimale e instaluar 1500w
  Energji/Dite 6 Kwh
  Prodhimi Vjetor 2737 Kwh
 16. Tirane, shes UPS per kamera 1.100 Euro

  UPS per sisteme monitorimi

  Inverter pure sin 1.2 kw
  2.4 kwh akumulim pra 2 Batery te thata 12v 100ah

  Montim, Instalim garanci 1 vit

  cmimi 1100 euro pa TVSH

  0697302001
 17. Tirane, - Panele Fotovoltaike

  Panele Fotovoltaike

  Ēfarė janė panelet fotovoltaike?
  Panelet fotovoltaike jane sisteme tė projektuara pėr tė thithur rrezet diellore si njė burim energjie pėr tė gjeneruar rrymė elektrike.
  ...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17