Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: ADGSS; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. 023-Tirane, Shitet Ambjent biznesi/Market,kati parė,sip.62m²,1'800euro/m², diskutueshėm, pallat ri 10-kate-Rr,Vllazėn Huta & R.Bodinaku, segmenti nga Rr.H.Tahsim te Rr.T.T.Koco, e Lana/Min.Jashtme, os

  SHITET: "Njėsi-Tregtare"/Dyqan,me sipėrfaqe.62m2,nė katin pėrdhesė/I-rė, tė ngritur me 8-shkallė, buzė trotuarit, nė njė pallat tė ri 10-katėsh, brenda unazės qėndrore, nė rrugėn "Vllazėn Huta" 80m...
 2. Pogradec,Shitet Truall sip.1'364m², Cmimi 210'000 euro,diskutushėm, mjaft pėrshtashme pėr Pallat e Vila, nė rr.Sul Starovari,1.5km nga qendra Pogradecit dhe 400m nga bregu Liqenit (shetitorja /derdhja Verdoves) e 4km nga pika turistike Drilonit

  SHITET:Tokė/Truall pėr ndėrtim pallati e vila, sipėrfaqe 1'364m2, nė rrugėn "Sul Starovari", 400m nga bregu i Liqenit (lulishtja /shėtitorja /rr.Harmonia/verdove) dhe rrethe 1.5-km nga qendra e...
 3. 074-Tiranė, Shitet Apartament 2+1+A+BLK, Kati 7, Sip.88m², Pallat ri 11-katesh, Cmimi 84'000 Euro, diskutueshem-Rr.Siri Kodra, pranė mobileri 'Okazion', 5-min nga Blv.Zogu I, 3 min nga Selvia/Rr.Dibrės;nga Unaza/Rr.Ferit Xhajko, ose 10 min nga qendra

  Shitet:Apartament tipit 2+1, me 1-ballkon, 2-banjo, sipėrfaqe 88m2, kati 7-tė banim(8-ti teknik), nė pallat ri 11-kate, vitit 2010, nė rrugėn "Siri Kodra" pranė mobileri Okazion, dhe 5-minuta nė...
 4. 104-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A Kati 3,Sip.59m²,Cmimi 68.000 Euro, Rr."Sitki Ēiēo",pėrballė Maternitetit te Ri/Lanės,300m mbi Urėn e Brrylit/Ministrine e Jashtėme

  Shitet: Apartament tipit 1+1 me 1-Banjo, Siperfaqe neto .59 m2, Kati 5-tė teknik, ose i treti banim nė rrugėn "Sitki Ēico", Pallati Prodani (me Big-Market nė katin pėrdhesė) pėrballe Maternitetit...
 5. Tirane-Qera Klinike Dentare+Shiten pajisjet 14 mije euro (diskutueshėm), kat.2, Sip.64m², Qeraja 500 euro/muaj (6 muaj e para falas) Rr.Beqir Luga, 30m nga Blv Zhan D'Ark, Unaza/ ish ATSH

  Me Qera: Ambjent/Njėsi-Biznesi/Klinikė-Dentare, me sipėrfaqe 64m2, nė katin II, (pari banim), nė njė Pallat tė Ri 8-katėsh-Rr."Beqir Luga", 30m nga Bulevardi "Zhan D'Ark" Unaza/Lana(ish-ATSH-ja), si...
 6. Tirane,Shitet Aktiviteti bashke me paisjet e Klinikės-Dentare 14'000euro diskutushėm, si dhe jepet me qera ambjenti me 500euro/muaj(ndėrkoh 6-muaj e para pa qera kush blen paisjet), rr.Beqir Luga, 30m nga blvZh.D'Ark/Lana/ish-ATSH, 100m Pazar Ri

  Shitje-Qera: Shitet Aktiviteti i Klinikės-Dentare me tė gjitha Pajisjet dhe jepet me qera Ambjenti/Njėsia-Biznesi/Klinika-Dentare, me sipėrfaqe 64m2, nė katin II (pari banim), nė njė Pallat tė Ri...
 7. Tirane-Fresku,Shitet Apartament kompakt e funksional, 1+1, sip 57m²,kat3, pallat ri 6-kat,Cmimi 46'000euro diskutueshėm, fillim zonės Freskut/nė krah R.Freskut, buzė rr. Dajtit, 500m nga ISHP

  Shitet: Apartament kompakt, tipit 1+1 me sogiorno tė bollshme, ballkon, banjo, sipėrfaqe 57m2, kati 3-tė banim dhe i 5-ti(teknik mbi tokė), nė njė pallat ri 6-katėsh, tek Fresku, buzė aksit tė rrugės...
 8. 113-Tirane, Me Qera Vilė 3-Kate,Sip.ndėrtuar 350m², Sip.truall 317m², Njollė ndėrtim 120m², Qeraja 150'000Lek/muaj, ideale pėr Call-Centre, pranė

  Me Qera: Vilė 3-katėshe, me 4-dhoma gjumi, 2-banjo, sogiorno, kuzhine, verande, nė tė majtė tė Rr.Elbasanie, 50m larg nėn-kalimit parė, pas teatrit "Calvin" nė rrugėn e "Vilave Gjermane" ose 200m...
 9. 049-Tirane,Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1,Sip.120m²,Qeraja 50'000 Leke/muaj pėrfshir 15%, disponibėl nga 1-Koriiku 2019, nė rr.Ali Demi pranė e pėrball Sh. 9-Vjeēare

  Jepet me Qera; Dyqan/Njėsi Tregtare, Sipėfaqe e brendshme 120m2, nė njė pallat tė ri 8-katėsh mbi tokė(1-kat ambjentet tregtare dhe 7-kate banim), me njė kat nėntoke pėr shėrbime/aktivitete...
 10. 103-Tirane-Super Okazion!Shitet,Apartament Cilėsor 2+1,sip.100m²,2-banjo,3-ballkone,kati 5,Pallat Ri,Cmimi 107'000euro-,Blv.Zhan D'Ark,buzė Lanės,70m nga Unaza/Ura Brrylit,10-min kėmbė nga qendra!

  Shitet:Apartament cilėsor tipit 2+1,sip.100m2, me 3-ballkone, 2-banjo,kati 5-tė banim, Pallat i Ri 10-katėsh,nė Blv."Zhan D'Ark", buzė Lanės,70m nga Unaza/Ura Brrylit/"A.Kasemi",segmenti qė lidh...
 11. Tirane,Shitet Apart me shumė drite pamje,tip 2+1+Verand+Ballk Kat.5,Sip105m², Pallat vit 2000, me 5-kate, Cmim 85'000euro, diskutushem-Rr.Bardhyl kryqėzimi Unaz/H.Tahsim, krahu bar Oslo, buzė Unazės

  Shitet:Apartament i bollshėm, tipit 2+1+verandė tė madhe+ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe.105m2, kati 5-tė, i fundit me ēati, nė Unazė/rrugėn "Bardhyl", pranė kryqėzimit tė unazės me Rr."H.Tahsim" nga...
 12. 077-Tirane,Shitet Apartament, pallat 5-katesh,tulle e kuqe, i suvatuar,tip 2+1+A+BLK, kati 5, sip.72m², Cmimi 72'000 Euro i diskutueshėm, brenda Unazės/rr.

  Shitet: Apartament i bollshėm dhe i rikonstruktuar, tipit 2+1 aneks, ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe 72m2, kati 5-tė fundit, brenda Unazės, nė rrugėn "Bardhyl" segmenti (nga kryqėzimi unazės me...
 13. Tirane,Me Qera Apartament bollshėm & luksoz, tip1+1, Kat 6,Pallat 8-kate, sip71m², Qera 350euro/muaj, nė blv.B.Curri,/Lane, linjėn dytė, hyrje nga rr.Asdreni, segment nga D.Policisė Shtetit-Brryli/pėr

  Jepet me Qera: Apartament cilėsor, i bollshėm nė pallat tė ri 8-kate, me shumė dritė dhe pamje natyrale, tipit 1+1,me 1-banjo, sip.71m2, kati 6-tė banim, ngjitur me kopshtin nr.24, nė linjėn e dytė...
 14. 070-Durrės, Shitet Ndėrtesa/Shtėpi 3-Katėshe, Sip.njollė ndėrtimi 130.13m² Cmimi 125.000 Euro i diskutueshėm - Rr."Sefer Efendiu", 200m nga qendra/Bashkia

  Shitet: Ndėrtesė e vjetėr 3-katėshe me bodrum+ballkon,+verandė, sipėrfaqe trualli 130.13m2, njolla e ndėrtimit mbi truall 130.13m2, sipėrfaqe e ndėrtuar 450m2 bashkė me bodrumin, numri i kateve...
 15. Tirane-qendėr,Shitet Apartament tip 2+1, kati 2,sip.82m²,Cmim 2'000 euro/m², P.Ekzistues, qendėr Tiranės, fillim rr."Dibrės" pranė Hotel Tirana Internacional(15-katėshit), e Pallatit Opera & Baletit

  Shitet:Apartament i bollshėm, nė qendėr tė Tiranės,tip 2+1, me 1-ballkon, 1-banjo, sipėrfaqe 82m2, kati 2-tė teknik, nė pallat ekzistues,i vitit 1975-1980, njohur edhe si pallati shkrimtarėve...
 16. Tirane,Shitet Apart,tip.2+1,Kati.5,P.Ekzistues 5-kat,tullė kuqe,Sip.85m²,Cmim 62'000 €, diskutush rr.Asdreni, segment Dr.Policisė Shtetit/ish-Min.Shėndetėsis e kryqėzim/Ura Brrylit/pėrball Min.Jashtme

  Shitet: Super Okazion!!! Apartament 2+1, me sipėrfaqe 85m2, nė katin-5-tė, tė njė pallati ekzistues 5-katėsh, me tulla tė kuqe, nė rrugėn Asdreni, i cili gjendet nė krahun e djathtė, pasi kalon...
 17. 038-Tirane, Jepet me Qera Vilė/Shtepi 3-Kateshe, 1.500 Euro-Rr. Mihal Grameno

  VILE: me 2-KATE+GARAZH DHE PAPAFINGO (JEPET KRYESISHT PĖR TĖ HUAJ, PĖR BANIM OSE ZYRA )
  -Nė njė zonė mjaft tė qetė, pastėrt, me pamje fantastike, pozicion dominues, mund tė shihet i gjithė mali...
 18. Tirane,Shitet Apart cilesor & bollshėm, tip 2+1,sip.110m², kat 4, Pallat Ri 7-kat, Cmim135'000euro, diskutushėm, nė rr.Hoxha Tasim, 300m nga Pazar Ri/Sheshi A.Rustemi & 300 nga Lana Min.Jashtme Tirane

  Shitet: Apartament cilėsor & i bollshėm, tip 2+1, me ballkon, 2-banjo, koridor, sip.110m2, kati 5-tė, pallat i ri, 7-katėsh, i vitit 2005, nė rrugėn "Hoxha Tahsim", 300m nga "Pazari i Ri"/Sheshi...
 19. Tirane-Vishnje-Baldushk, Shitet Tokė, Sip 6'632m², Cmim 40euro/m², nė Vishaj 14-km(20min me auto) nga qendra Tiranės me kalim nga Sauku, Stėrmas-Picalle-Vishnje, nga Komb-Tekstil,Vaqar Arban 14.5km

  SHITET:Tokė, me sipėrfaqe 6'632m2, nė rrugėn "Vishnje-Baldushk", nė fshatin Vishaj 14-km(20min me autovetur) nga qendra e Tiranės me kalim nga Sauku, Stėrmas-Picalle-Vishnje dhe me kalim nga...
 20. 130-Tirane,Shitet Njėsi,Bar-Kafe-Piceri-Lulishte,kati 1,Sip.total 325m², Cmimi 320'000euro,diskut Rr.Asdreni,50m nga ish-Min.Shėndetėsis/Unaz/Dr.PPolicisė Shtetit,60m nga Sh A.Demi,dhe 80m Ura-Brrylit

  SHITET:Njėsi Tregtare/Lokal Bar-Kafe-Piceri, me Lulishte, me sipėrfaqe tė ndėrtuar/ brendshme 90m2+42m2=132m2, dhe Lulishtja 200m2,e mbuluar me tendė dhe ēadra tė levizshme, e ndodhur ndėrmjet...
 21. 018-Tirane,Shitet Apartament cilėsor&ekonomik 3+1+A+BLK,Kati 3,Sip.131m², Cmimi 141'000 euro nė Rr"Vllazėn Huta"&"Rifat Bodinaku"pranė Ministrisė sė Jashtme, 5-minuta kėmbė nga Pazari Ri

  Shitet: Apartament tipit 3+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.131m2, Kati 3-tė,-banim, nė rrugėn "Vllaznit Huta" brenda Unazės qėndrore, 80m larg stacionit/unazės Lanės tek Ministria e Jashtme ose 5-minuta...
 22. 019-Tirane,Shitet Apartament tip.1+1+A+BLK, Kati 5,Sip 56 m², Cmimi 6'400'000Leke(Rr. Hasan Sufa pranė Urės sė Brrylit dhe ish-Ministrisė Shėndetėsisė)

  Zona/Rruga : Hasan Sufa prane Ures se Brrylit
  APARTAMENT 1+1
  Sip: 55.6 m2 Kati i 5-tė, banimi
  Detaje:Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe i suvatuar, nė zonė tė qetė.
  -Apartamenti nga...
 23. 052-Tirane,Shitet Shtėpi/Ndėrtesė 3-Katėshe, plus papafingo,punime & materiale mjaft cilėsore, sip.ndėrtuar 440 m²,Cmimi 680 euro/m2, Rr.Fuat Toptani, rrugica

  Shitet: OKAZION!!!! Ndėrtesa/Shtėpia e Re 3-katėshe, plus papa fingo, me materiale dhe punime mjaft cilėsore, nė njė zonė tė preferuar, tė pastėr, panoramike dhe tė qetė mbi Vilat Gjermane/tek Depot...
 24. 031-Tirane, Shitet Toke Sip.500 m², 2.500.000 Leke - Nė Vishnje, pa kaluar Lumin Zhullima, rruga e Baldushkut Tiranė

  Nė Shitje: Tokė nė fshatin Vishnje-Vishaj-Baldushk 500 m2 toke, me dokumenta, me avlli e rrethuar dhe me pemė tė ndryshme, 11 km larg qendrės sė Tiranės.
  Toka nė shitje ėshtė nė njė parcele tė madhe...
 25. 094-Tirane,Shitet Apartament/nė Bodrum 2+1,Kati 1,Sip.64 m², 48'000 euro-diskutueshėm, Rr.'Dibrės",segmenti nga Medreseja/Klinika Ortodokse deri te farmacia nr 10/kryqezimi i spitaleve

  Shitet:Apartament nė bodrum,tipit 2+1, aneks, banjo, sipėrfaqe 64.04m2, kati ±1 (Bodrum, pallat ekzistues 4-katėsh me bodrum,me tulla tė kuqe i suvatuar buzė trotuarit, me hyrje nga mbrapa, brenda...
 26. 126-Tirane,Qera,Apartament/Kati, tip.3+sogiorno,+kuzhinė+3-banjo+4-blk,kat.3,Sip.160m²,Qera 35'000 Lekė, Rr.Sadik Petrela, 80m nga rrethrrotullimi i ri Lanės, te Poligrafiku/Kryegjyshata

  Jepet me Qera:Apartament mjaft cilėsor, i bollshėm, tipi 3+1+kuzhinė-njėsie ngrėnie e veēuar, sip.160m2, me ballkon ēdo pjesė dhe me banjo ēdo dhomė gjumi, nė katin 3-tė, me hyrje mė vehte, nė njė...
 27. 056-Tirane,Shitet Apartament 1+1+A+BLK,Kati 1, Sip.57m2, 85'000euro- Rr"Adem Jashari" 80m nga "Garda e Republikės'' ose Shėtitorja Parkut Madhe tė Liqenit Artificial Tiran

  SHITET: Apartament 1+1, Sipėrfaqe 57m2, kati I, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh me tulla tė kuqe, i suvatuar buzė Rrugės "Adem Jashari" 80m larg "Gardės sė Republikės" ose Shėtitores dhe Hyrjes...
 28. 050-Tirane,Shitet Apart.Cilėsor 2+1+A+BLK, Kati 5,Sip.75m², 51'000euro,nė -rrugicėn Gaqo Tashko qė lidhet nė Rr. Niko Avrami, 10min kėmbė nga QSUT me kalim N.Avrami/ose 5 min kėmbė pėrmes Rr.Njazi Mek

  Shitet:Apartament i bollshėm tipit 2+1,sip.75m2, i rikonstruktuar komplet nė vitin e kaluar, me aneks, ballkon, 1-banjo, kati 5-tė, pallat ekzistues parafabrikat 5-katėsh, rruga."Niko Avrami"/nė fund...
 29. Tirane-Priskė Madhe-Dajt,Shitet/Kėmbehet Tokė,Sip.650m²,Cmim€/m² 1680m²tėra 2330m²,cmim 30€/m², nė PMadhe, 1.5km mbi Surrel,11km(25-min auto)nga qendr-Tiranė(rrRexhekri, Shkoz, Fark & Fresku-Linz-Daj

  SHITET: Tokė pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 650m2, plus sipėfaqa ngjitur me tė prej 1680m2, nė fshatin Priskė e Madhe, 1.5km mbi fshatin Surrel, 11-km(25-min me autovetur) nga qendra Tiranės...
 30. Tirane,Me Qera,Apartament Cilėsor,me shumė drite e pamje, 3-DH+1+Kuzhin+3-ballkon, 2-banjo,kati-5,pallat 6-kate, sip130m², Qera 600euro/muaj, tek Liqeni Kopshti Zoologjik, rruga Sh.Brari, pranė Unazė Madhe(autostrad Tir-Elb) e Digės Liqenit Artificia

  Me Qera: Apartament i bollshėm me pamje panoramike, tipi 3+1, sip.130m2, me 2-banjo, 3-ballkone, kati 5-banim/ para-fundit, nė pallat tė ri 6-katėsh, nė rrugėn "Shyqyri Brari", zonė mjaft e preferuar...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 140
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4