Albacall

krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 51 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 87 m 60.000 Euro (yzberisht)

  Zona/Rruga : yzberisht


  Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Cabej .
  Ka nje siperfaqe prej 87.1 m2 , pa te perbashketat.
  Ndodhet ne katin e dyte .
  Eshte i pajisur me certifikate pronesie....
 2. Tirane, jap me qera Dyqan 40 m 2.700 Euro (vasil shanto)

  Shitet dyqan prane kryqezimit te Vasil Shantos
  Ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore
  Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe lartesi prej 5 m duke ju ofruar dhe mundesine e realzimit te duplexit. ...
 3. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 135 m 1.500 Euro (qender)

  Zona/Rruga : qender

  Jepet me qera dyqan ne qender te Tiranes.
  Ka nje siperfaqje totale 135 m2 .
  Eshte i ndare ne dy kate.
  Kati pare 70, kati i dyte 60 m2. Me shkalle te brendeshme.
  Ka dhe...
 4. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 116 m 210.000 Euro (Ismail Qemali)

  Zona/Rruga : Ismail Qemali

  Shitet apartament 3+1 ne bllok, Ne rrugen Ismail Qemali.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te rendesishme te Tiranes.
  Ka nje siperfaqje prej 116 m2.
  Ndodhet ne...
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 5, 100 m 350 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne bulevardin gjergj fishta prane Hotel Hilton

  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.
  Eshte e organizuar ne soxhorno te...
 6. Tirane, Kerkohet Agjent/e Imobiliare ne Terren

  Kerkohet Agjent/e Imobiliare ne Terren.

  -Te kete njohuri ne manaxhimin e pronave.

  -Te kete komunikim.

  -Te njohi tregun dhe zhvilloje marketingun.

  -Te dije te komunikoje ne anglisht...
 7. Tirane, Kerkohet Eksperte imobiliare

  Kerkohet eksperte imobiliare (vajze)

  Te kete eksperience pune per imobiliare,administrim zyre dhe marketing dhe mbi dy ose shume vite
  eksperince pune ne fushen e pronave te patundshme.

  -Te...
 8. Tirane, shes apartament Kati 3, 60 m 65.000 Euro

  Shitet apartament 1+1 ndodhet prane shkolles , vasil Shanto!
  Ka nje siperfaqe prej 54 m2 me hipoteke por ne te vertete eshte me shume 60 m2
  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor...
 9. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 70 m 65.000 Leke (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta


  Jepet me qera ambjent per zyra ndodhet 10 m larg , karshi Gjykates se Rrethit, ne bulevardin Gjergj Fishta
  Ne nje zone ku jane te perqendruara shum zyra...
 10. Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 70 m 70.000 Leke (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta


  Jepet lokal me qera ndodhet prane Gjykates se Rrethit, ne bulevardin Gjergj Fishta
  Ka nje siperfaqe prej 70...
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 8.786 m (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Shitet apartament 2+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura, tek hotel Hilton dhe deliogi
  Ka nje siperfaqe prej 87.86 m2 me hipoteke , Bashke me te...
 12. Tirane, jap me qera ambjente biznesi 8 Euro/m2 (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Jepen me qera 4 ambjente te bulevardi gjergj fishta

  Kane nje siperfaqe prej 748, 64 m2
  Perkatesisht ndoshen ne katin 3, 4 , 5 , 6
  Secila ka nje siperfaqe 187,16 m2
  Kane funksionuar si...
 13. Tirane, jap me qera apartament 65 m 300 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet apartament 1 +1 me qera prane policise bashkiake , te kompleksi deliorgi!!

  Ka nje siperfaqe prej 65 m2
  Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
  Eshte i...
 14. Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 52 m2 350 Euro (Komuna e Parisit)

  Jepet me dyqan te komuna e parisit , prane EHW

  Ka nje siperfaqe 52 m2 ne katin e pare,
  Ndodhet 20 m larg rruges kryesore.
  Ka fasade 5.5 m.

  Cmimi i qerase 350 euro/muaji

  Ka mundesi...
 15. Tirane, jap me qera Dyqan 25 m 300 Euro (Ish stacioni i fundit i tiranes se re)

  Jepet me qera dyqan te ish stacioni i fundit i tiranes se re , perballe diplomat 2

  Ka nje siperfaqe 25 m2
  Eshte me fasade xhami 4 m
  Eshte me kondicioner
  Eshte i pershtatshem per zyra , per...
 16. Tirane, jap me qera Ambjent 600 m 2000 Euro (Qender)

  Jepet me qera ambjent ne qender te Tiranes , ne 1 nga zonat me te mira , ku ka biznese elitare rreth e rrotull

  Ka nje siperfaqe prej 600 m2
  Eshte me fasade xhami 2 kendore , 50 m2 , me pamje...
 17. Tirane, shes Vile Rezidence 8.000.000 Euro (Qender)

  Shitet vile rezidence super luksoze ne Tirane.

  Nje nga rezidencat me te bukura ne qendren e Tiranes.
  Vlera e vleresuar e qerase eshte 25.000 euro.
  E pershtateshme vetem per rezidence...
 18. Tirane, shes apartament 2+1 90 m2 110.000 Euro (Neranxi, Muhamet Gjollesha)

  Shitet apartament 2+1 tek neranxi muhamet Gjollesha
  Siperfaqe 90 m2 + te perbashketat 10 m2
  ndodhet ne katin e 5 , te nje pallati te ri me ashensor
  Ka orientim Jug- perendim
  Eshte e oranizuar...
 19. Tirane, shes apartament 1+1 62 m2, kati 1, 55.000 Euro (prane sheshit shtraus shkolla kongresi i lushnjes)

  Shitet apartament 1+1 prane sheshit shtraus shkolla kongresi i lushnjes

  Ka nje siperfaqe prej 62 m2
  Ndodhet ne katin e pare
  Eshte e organizuar ne soxhorno, dhome ndenje , 1 dhome gjumi ,...
 20. Tirane, shes dyqan 398.23 m2 4500 Euro/m2 (Rruga Kosovareve)

  Shitet dyqan te rruga e kosovareve
  Siperfaqe prej 398.23 m2
  E pershtatshme per mobileri , evente dasmash , elektroshtepiake , banka etj
  Cmimi 4500 euro/ m2
 21. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 30 m2, 350 Euro/muaji (Gjykata rrethit tirane)

  Jepet me qera dyqan perballe gjykates se rrethit tirane

  Ka nje siperfaqe prej 30 m2
  Ndodhet ne katin e dyte
  Ka tualet brenda
  E pershtatshme per zyre avokatie , noteriale

  Cmimi 350...
 22. Tirane, shes Apartament 3+1 145 m2, 1450 Euro/m2 (ne qender te Bllokut)

  Shitet apartament 3+1 ne qender te Bllokut.

  Ka nje siperfaqe te brendeshme prej 145.31 m2
  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me sigurim dhe administrim.
  Eshte i pajisur me...
 23. Tirane, jap me qera Zyra 8 Euro/m2

  Jepen me qera zyra te ish parku i autobuzave ne nje kompleks rezidencial modern
  Siperfaqe te ndryshme sipas kerkesave te klinetit
  Zyra me qera 70 m2 deri ne 330 m 2
  Qendra biznesi vetem per...
 24. Tirane, shes Apartament 3+1 160 m2 (Myslym Shyr)

  Shitet apartament 3+1 siper shkolles faik konica ne myslym shyri

  Ka nje siperfaqe prej 160 m2
  Ndodhet ne katin e pare mbi dyqane
  E pajisur me hipoteke
  Eshte e organizuar ne soxhorno, dhome...
 25. Tirane, shes dyqan 36 m2 4500 Euro/m2 (Rruga Kavajes)

  Shitet dyqan te rruga e kavajes

  Siperfaqe prej 36 m2
  Ndodhet ne katin e dyte
  Eshte dhene me qera 800 euro/ muaji

  Cmimi 4500 euro / m2
 26. Tirane, shes dyqan 54 m2 150.000 Euro (Stacioni Trenit)

  Shitet dyqan ne zog te zi kur shkon per nga stacioni i trenit

  Siperfaqe prej 54 m2
  Me hipoteke
  Eshte e leshuar me qera per pjese kembimi 80000 leke/muaji

  Cmimi 150.000 euro
 27. Tirane, shes Vile, 500 m (Prane fakultetit te inxhinierise se ndertimit)

  Shitet vile 3 kateshe+ palester Prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.
  Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 500 m2
  Sip. e truallit eshte 300 m2. Sip. e njolles se ndertimit eshte 200 m2....
 28. Tirane, shes Vile, 1.251 m 260.000 Euro (Pazari i ri)

  Zona/Rruga : Pazari i ri

  Shitet vile 2 kateshe e pershtatur per HOSTEL.
  Ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me sip. oborri te...
 29. Tirane, jap me qera apartament Kati 3, 100 m 370 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Jepet me qera Apartament me siperfaqe 100 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (brryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin...
 30. Tirane, jap me qera apartament 1+1, 60 m2, kati 9, 400 Euro (Myslym shyri)

  Zona/Rruga : Myslym shyri

  Jepet me qera apartament 1+1 te Adidasi i vjeter, Myslym Shyr
  Ka nje Siperfaqe prej 60 m2
  Apartamenti ndodhet ne katin e 9 ,me ashensor
  Eshte i mobiluar totalisht...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1504
Faqja 1 nga 51 1 2 3 4