Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Grupi Barleti; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune PEDAGOG

  SHLUJ “Universiteti Marin Barleti”, nė kuadėr tė procesit tė plotėsimit tė personelit akademik tė Departamentit tė Drejtėsisė, kėrkon tė punėsojė personel akademik efektiv, nė pozicion pune me...
 2. Tirane, ofroj vend pune LEKTOR, Departamenti i Drejtesise

  Lajmėrim
  Pėr punėsim personeli akademik

  SHLUJ “Universiteti Marin Barleti”, nė kuadėr tė procesit tė plotėsimit tė personelit...
 3. Tirane, ofroj vend pune DREJTOR I BURIMEVE NJEREZORE

  SHLUJ “Universiteti Marin Barleti” tė aplikojnė kandiadtė tė pėrshtatshėm pėr vendin vakant nė pozicionin:  Drejtor i Zyrės sė Menaxhimit tė Burimeve Njerėzore

  Raporton te: Administratori...
 4. Tirane, ofroj vend pune Dekan i Studentėve dhe Drejtor Ekzekutiv i Qendrės “Youth Ac

  ShLUJ “Universiteti Marin Barleti”, kėrkon tė punėsojė personel akademik me kohė tė plotė me profilin e mėposhtėm:
  Dekan i Studentėve dhe Drejtor Ekzekutiv i Qendrės “Youth Act”
  Kandidati fitues...
 5. Tirane, ofroj vend pune Dekan i Studentėve dhe Drejtor Ekzekutiv i Qendrės “Youth Ac

  ShLUJ “Universiteti Marin Barleti”, kėrkon tė punėsojė personel akademik me kohė tė plotė me profilin e mėposhtėm:
  Dekan i Studentėve dhe Drejtor Ekzekutiv i Qendrės “Youth Act”
  Kandidati fitues...
 6. Koordinator i Qendrės Shqiptare pėr Ēėshtje Publike

  Nė Grupin Barleti , ku si shtyllė kryesore qėndron SHLUJ ‘Universiteti Marin Barleti’, funksionojnė njėsi tė ndryshme kėrkimore – shkencore si institute e qendra, tė cilat nėpėrmjet projekteve tė...
 7. Tirane, ofroj vend pune Koordinator

  SHLUJ “Universiteti Marin Barleti”, pjesė e Grupit Barleti, e ka filluar veprimtarinė e tij nė tetor 2005 dhe synon tė thyej kornizat e modeleve klasike tė institucioneve tė arsimit tė lartė, duke...
 8. Tirane, ofroj vend pune Pedagog

  Universiteti Marin Barleti nė kushtet e zgjerimit tė veprimtarisė sė tij, me synim rritjen e cilėsisė sė mėsimdhėnies dhe tė veprimtarive me karakter kėrkimor, shpall konkursin pėr vende tė reja...
 9. Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu

  Kerkohen Agjent Marketingu

  Universiteti "Marin Barleti" synon tė jetė njė pikė referimi kulturore nė arsimin e lartė shqiptar; njė institucion ku mėsimdhėnia, ofron njė kontribut pėr edukimin dhe...
Trego rezultatin 1 deri 9 nga 9