Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: gjermani; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane te Re - ne Bllok, shes dyqan, 180.000 Euro (Rr.Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Ne Tirane te Re, rruga Nikolla Tupe, perballe me LSI, SHITET dyqan me siperfaqe 36 m2 , dyqani ka punime cilesore , tualet , uje 24 ore plus depozite personale , drita...
 2. Tirane, shes GPS Tracker Teltonika FM2200 50 Euro

  Shitet GPS Tracker Teltonika FM2200
  Pajisje profesionale, super cilesi.

  Cel. : 0684066007
 3. Apartament 2+1 Kati 5, 66 m² 59.000 Euro (Rr Kongresi Manastririt, 100m mbi gjimnazin Cajupi)

  Zona/Rruga : Rr Kongresi Manastririt, 100m mbi gjimnazin Cajupi

  Shitet apartament 2+1 , me siperfaqe 66m2. Ndodhet ne rrugen Kongresi i manastirit , 100m mbi shkollen Cajupi.
  Apartamenti eshte i...
 4. Tirane, shes Illy Caffe Pods (bustine) 30 Leke/Copa

  Disponojme nje sasi te limituar Kafe illy me filter per ekspres shtepie. Cmimi 30 Lek/Copa http://www.handpresso.co.za/images/coffee/illy.jpg Cel. : +355684066007
 5. Durres, shes Restorant RIO PALACE buze detit , Kati 1, 620 m² 810.000 Euro (Golem,ish plazhi Miami Beach)

  Zona/Rruga : Golem,Kompleksi RIO Palace(ish plazhi Miami Beach) Ne plazhin e Golemit tek kompleksi RIO Palace (ish Miami Beach),ne rreshtin e pare buze detit shitet lokal Bar Restorant Piceri RIO...
 6. Tirane, ofroj vend pune Banakiere (femer)

  BAR Paradiso (rr: Xhanfize Keko tek ish profarma)
  Kerkon Banakiere (femer) me eksperience. Te jete e paraqitshme dhe e komunikueshme.
  Puna me turne ,
  Turni I 06:30-02:30
  Turni II 14:30-22:30...
 7. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/Kamariere

  BAR Paradiso (rr: Xhanfize Keko tek ish profarma)
  Kerkon Kamarier/Kamariere me eksperience. Te jene e paraqitshem dhe te komunikueshem.
  Puna me turne ,
  Turni I 06:30-02:30
  Turni II 14:30-22:30...
 8. Restorant RIO Palace (plazhi Golem), kerkohet Shef Kuzhine

  Restorant Rio Palace ne plazhin e Golemit kerkon Shef Kuzhine. Te jete i specializuar per kuzhinen Italiane , Mesdhetare dhe Specialitetet e Peshkut.Te intetesuarit duhet te jene persona te shkathet...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 14