Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: B.M shpk; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Kompania "B.M" shpk ofron pozicion pune te lire, Menaxher Shitje ne DURRES .

  Pozicioni: MENAXHER SHITJE ne DURRES, ( Mashkull).

  Kompania "B.M"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne TIRANE.  Kompania B.M shpk ofron pozicion pune te lire Menaxher Shitje ne TIRANE ( Mashkull).

  Kompania "B.M"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe...
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh ne terren

  Tiranwe ofroj vende pune si Agjente Shitje/Parashites ne terren.
  Pozicioni: Agjente Shitjesh(meshkuj) ne Tirane .

  Kompania "B.M"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe...
 4. Tirane, ofroj vend pune Drejtor Marketingu

  TIRANE, OFROJ VEND PUNE DREJTOR MARKETINGU


  POZICIONI: DREJTOR MARKETINGU

  Kompania "B.M"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe Shqiperine dhe vendet e Ballkanit, ka disa...
 5. Tirane, ofroj vend pune Merchandiser

  Tirane, ofroj vend pune MERĒENDAIZER

  Kompania "B.M"shpk me aktivitet tregtar dhe shtrirje ne te gjithe Shqiperine dhe vendet e Ballkanit, ka eskluzivitet shitjen e Pijes energjike B52 origjinale...
 6. Tirane, kerkohet Magazinier

  Pozicioni: Magazinier .
  Kompania B.M shpk ofron pozicionin Magazinier tek distributori ne Tirane.

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar arsimin e mesem, arsimi I...
 7. Durres, ofroj vend pune Agjent Shitjesh ne terren

  Pozicioni: Agjente Shitjesh/parashites ne DURRES

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar minimumi arsimin e mesem (preferohen me arsim te larte).
  2. Te kete eksperience...
 8. Elbasan, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Elbasan.


  Pėrshkrimi i punės: Menaxher Shitje
  Kompania B.M shpk ofron pozicion pune , si Menaxher Shitje ne Elbasan (1 person Mashkull).

  Kriteret qe duhet te...
 9. Vlore, ofroj vend pune Agjente Marketingu

  Vlore, ofroj vend pune Agjente Marketingu prane Distributorit “Arber Binaj”P.F .


  Pozicioni: Agjente Marketingu (Femer)


  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Te ketė mbaruar...
 10. Durres , ofroj vend pune Agjente Marketingu.

  Pozicioni: Agjente Marketingu (femra) prane Distributorit "N.B Distribution" shpk Durres.

  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Te ketė mbaruar arsimin e lartė eshte avantazh dhe...
 11. Shkoder, ofroj vend pune Marketing

  Shkoder, Ofroj vend pune Agjente Marketingu prane Distributorit "ANUAR-2018” Shkoder.

  Pozicioni: Agjente Marketingu (femer)

  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Arsimi i larte...
 12. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Tirane, ofroj vend pune Financier (M) tek Distributori "Supreme Company".

  Distributori "Supreme Company" eshte njė kompani qė operon nė Tirane nė shitjen dhe shperndarjen e pijes energjike B52...
 13. Elbasan, ofroj vend pune Marketing

  Elbasan , ofroj vend pune Agjente Marketingu.


  Pozicioni: Agjente Marketingu (femra)

  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Te ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet Fakulteti i...
 14. Korce, ofroj vend pune Marketing

  KORĒE, ofroj vend pune Finance dhe Marketing


  Pozicioni: Finance dhe Marketing (femer)

  Kriteret qė duhet te plotėsoje kandidatja:

  1. Te ketė mbaruar arsimin e lartė ( Fakulteti i Ekonomisė,...
 15. Tirane, ofroj vend pune Analist Shitjesh

  Tirane, ofroj vend pune Sales Analyst/ Analist Shitjesh


  Pozicioni: Analist Shitjesh .

  Kriteret qe duhet te plotesoj kandidati:

  1. Te kete mbaruar arsimin e larte ne Finance , Informatike...
 16. Tirane, ofroj vend pune Marketing

  Tirane , ofroj vend pune Agjente Marketingu.


  Pozicioni: Agjente Marketingu (femra)

  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Te ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet Fakulteti i...
 17. Fier, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Fier.


  Pėrshkrimi i punės: Menaxher Shitje
  Kompania B.M shpk ofron pozicion pune , si Menaxher Shitje ne FIER (1 person Mashkull).

  Kriteret qe duhet te...
 18. Vlore, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Menaxher Shitje ne Vlore.


  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Vlore.

  Pėrshkrimi i punės: Menaxher Shitje
  Kompania B.M shpk ofron pozicione pune te lira, si Menaxher Shitje ne Vlore, (1 person)....
 19. Menaxher Shitje ne Lezhe.

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Qarkun Lezhe.

  Pėrshkrimi i punės: Menaxher Shitje
  Kompania B.M shpk ofron pozicione pune te lire si Menaxher Shitje(M) ne Qarkun Lezhe.

  Kriteret qe duhet te...
 20. Tirane, ofroj vend pune Menaxhim/Drejtim Distributori

  Tirane, ofroj vend pune , Drejtor Shitje tek Distributori "Supreme Company".  Kompania B.M shpk ofron pozicion te lire pune, Drejtor Shitje tek Distributori "Supreme Company"
  , ne Tirane.
  ...
 21. Mat, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Ofroj vend pune Menaxher Shitjesh per Qarkun e Matit dhe Kukesit.  Pozicioni: Menaxher Shitjesh per Qarkun Matit dhe Kukesit.
  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar...
 22. Tirane, ofroj vend pune Agjente Shitje ne terren

  Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh


  Pozicioni: Agjente Shitjesh ne Tirane

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar minimumi arsimin e mesem (preferohen me arsim...
 23. Ofroj vend pune Menaxher Shitjesh nė Elbasan

  Pozicioni: Menaxher Shitjesh per ELBASANIN

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar arsimin e larte (preferohet Fakulteti i Ekonomise, Menaxhim Biznesi).
  2. ...
 24. Durres, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Durres, ofroj vend pune Menaxher ShitjePozicioni: Menaxher Shitje ne Durres.Pėrshkrimi i punės: Kompania B.M shpk ofron pozicione pune te lira, si Menaxher Shitje ne Durres(1 person). Kriteret qe...
 25. Tirane, ofroj vend pune Furnitor

  Tirane, ofroj vend pune FURNITOR

  Pozicioni: Furnitor per dergim porosish/MALLRASH, ne Tirane

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar minimumi arsimin e mesem...
 26. Tirane, ofroj vend pune Marketing

  Tirane, ofroj vend pune Supervizore Marketingu

  Pozicioni: Supervizore Marketingu (femer) ne Tirane.

  Kriteret qė duhet te plotėsojne kandidatėt:

  1. Te ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet...
 27. Shkoder, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Shkoder, ofroj vend pune Menaxher Shitje


  Menaxher Shitje ne Shkoder

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Shkoder (1 person).


  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:
 28. Fier, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Fier, ofroj vend pune Menaxher Shitje
  Menaxher Shitje ne Fier

  Pozicioni: Menaxher Shitje ne Fier (1 person).


  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar arsimin e larte...
 29. Tirane, ofroj vend pune Menaxhim Biznes/Ekonomist

  Drejtor Shitje ne Tirane.
  Pozicioni: Drejtor Shitje.

  Pƫrshkrimi i punƫs:
  Kompania B.M shpk ofron pozicionin Drejtor Shitje, me qender ne Tirane.

  Kriteret qe duhet te plotesojne...
 30. Lushnje, ofroj vend pune Menaxher Shitje

  Lushnje, ofroj vend pune Menaxher Shitje
  Oofroj vend pune Menaxher Shitje per zonen Lushnje dhe Berat.

  Kriteret qe duhet te plotesojne kandidatet:

  1. Te kete mbaruar arsimin e larte...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 38
Faqja 1 nga 2 1 2