Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Electronic cazino; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune Krupiere (F) dhe Hostess per sallen e Texass

    [ELECTRONIC CAZINO kerkon te plotesoj stafin e tije. Kerkohen Krupiere (F) dhe Hostess per sallen e Texass, nuk perben problem eksperienca te interesuarat mund te trajnohen nga ana jone:KUSHTET 1 Te...
  2. Shqiperi, ofroj vend pune KRUPIERE , HOSTESS PER SALLEN E TEXASS

    ELECTRONIC CAZINO kerkon te plotesoj stafin e tije. Kerkohen Krupiere (F) dhe Hostess per sallen e Texass, nuk perben problem eksperienca te interesuarat mund te trajnohen nga ana jone:KUSHTET 1 Te...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2