Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: terminal-center; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune Telemarketing

    Axis Holding Group Swiss Kėrkon staf tė kualifikuar pėr telemarketing nė gjuhėt: Gjermanisht, Frėngjisht, Anglisht dhe Italisht. Tė interesuarit tė dėrgojnė CV-tė e tyre me fotografi nė E-mail...
  2. Kryq Farmacie FULL COLOR

    Shiten kryqe farmacie Full Color Led me permasa 100x100 Te pershtatshem per transmetim Video+Foto+Text+Ora+Temperatura. Ofrohet Montim dhe Garanci 2 Vjeēare, 1600 Euro I diskutueshem. Kontaktoni:...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2