Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500
Kėrkimi zgjati 0.43 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,384
Vlore, shesim apartament 2+1+BLK Kati 1, 124 m² 600 Euro (tek Marina)

Zona/Rruga: Uji i Ftohte, Marina ..

Vlore, shesim apartament 2+1 tek Uji I Ftohte, prane Marines.
Apartament 2+1+2Wc+2Bll me siperfaqe 124 m2 ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 886
Tirane, shes apartament 3+1+BLK 149 m² 900 Euro/m² (Bulevardin Zhan Dark.)

Zona/Rruga : Bulevardin Zhan Dark.

Tirane, shes Apartament 3+1 ne Bulevardin Zhan Dark. Apartament 3+1 +2wc+2BLL, me siperfaqe 149 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 2,777
Tirane, shesim apartament 3+1+A+BLK 600 Euro/m² (prane Astirit, Unaze e Madhe)

Zona/Rruga: Rr. Teodor Keko, Unaza e Madhe ..

Tirane, shesim apartament 3+1 ne Rr. Teodor Keko, prane Unazes se Madhe ..
Apartament 3 + 1 + 2 WC + verande me siperfaqe 157 m2 + verande 60 m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,825
Tirane, shesim apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 120 m² 120.000 Euro (Rr. Margarita Tutulani, prane Kompleksi Dinamo)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani, prane Kompleksi Dinamo..

Tirane, shesim apartament 3+1 ne Rr. Margarita Tutulani, prane Kompleksi Dinamo.
Apartament 3+1+dhome gatimi+1Wc+1Bll me siperfaqe 120...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 92
Tirane, shesim apartament 1+1 82 m² 950 Euro/m² (Rr. Kavajes, prane qendres Globe.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, prane qendres Globe.

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane qendres Globe. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 82 m2, i shtruar ne pllaket, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 824
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m² 600 Euro/m² (Rr. Shefqet Kuka, Komuna Dajt, prane Teleferikut.)

Zona/Rruga : Rr. Shefqet Kuka, Komuna Dajt, prane Teleferikut.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Shefqet Kuka, Komuna Dajt, prane Teleferikut. Apartament 2+1 +2wc+bll, me siperfaqe 107 m2, eshte...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 719
Vlore, shesim apartament 2+1+BLK 114 m² 500 Euro/m² (Bulevardin Vlore-Skele.)

Zona/Rruga : Bulevardin Vlore-Skele.

Vlore, shesim 3 Apartamente 2+1 ne Bulevardin Vlore-Skele. Apartamente me siperfaqe 88 -89-114 m2, jane te shtruar ne pllake, ndodhen ne nje pallat te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 2,626
Tirane, shesim apartament 200 m² 1.200 Euro (Kopeshti Botanik, Liqeni)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Kopeshti Botanik ..

Tirane, shesim apartament tek Liqeni, prane Kopeshti Botanik.
Papafingo dhe Verande ne Kompleks Rezidencial, siperfaqe apartamenti 200 m2 me 150 m2...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,446
Tirane, shesim 2+1+BLK Kati 2, 144 m² 1.800 Euro/m² (Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson)

Zona/Rruga: Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson ..

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane sheshit Willson. Apartament 2+1+2Wc+2Bll me siperfaqe 144 m2, i shtruar me pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 2,410
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK 70 m² 1.000 Euro (Kopeshti Botanik)

Zona/Rruga : Kopeshti Botanik ..

Tirane, shesim Apartamente prane Kopshtit Botanik. Apartamentet ndodhen ne nje Kompleks Rezidencial, ndertim i ulet 3 katesh me ambiente sherbimi, gjelberimi dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 935
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK Kati 3, 56 m² 700 Euro/m² (Kopeshti Botanik.)

Zona/Rruga : Kopeshti Botanik.

Tirane, shesim Apartament 1+1 tek Kopeshti Botanik. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 56 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 269
Tirane, shesim Vile 2 kat, 220 m² 70.000 Euro ( ne Kamez)

Zona/Rruga : ne Kamez

Tirane, shesim Vile 2 kat ne Kamez. Vile me siperfaqe 220 m2 dhe oborr me siperfaqe 100 m2, eshte e shtruar ne pllake. Vila oranizohet me shkalle te brendshme : Kati i I ka 2...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,373
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² 105.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit,prane stadiumit Dinamo)

Zona/Rruga : Rr. Komuna e Parisit, prane stadiumit Dinamo ..

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne fillim te Rr. Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo.
Apartament 2+1+2WC+2Bll me siperfaqe 110 m2,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 3,402
Tirane, shesim apartament Dublex Kati 3-4, 130-150 m², 1.650 Euro/m² (Rr. Moskat, prane Stadiumit Dinamo.)

Zona/Rruga: Rr. Moskat, prane Stadiumit Dinamo ..

Tirane, shesim apartament Dublex Kati 3-4 ne Rr. Moskat, prane Stadiumit Dinamo.
Apartament Dublex ne katin e 3 dhe 4, ku kati 3 ka siperfaqe 130...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 3,375
Tirane, shesim apartament 1+1+A+BLK 52 m² (prane Shkolles Bajram Curri)

Zona/Rruga : prane Shkolles Bajram Curri ..

Tirane, shesim apartament 1+1 prane Shkolles Bajram Curri.
Apartament im1+1+WC+1b me siperfaqe 52 m2, ndodhet ne pallat ekzistues. Eshte totalisht i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 170
Tirane, shesim apartament 3+1, 99 m², 90.000 Euro (Rr. Kongresi i Manastirit.)

Zona/Rruga : Rr. Kongresi i Manastirit.

Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Kongresi i Manastirit, prane Unazes. Apartament 3+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 99 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 3,453
Tirane, shesim Vile 3 kat, katet jane te ndara ne : 3+1+A+BLK 200 m² per kat (Sauk)

Zona/Rruga : Sauk ..

Tirane, shesim Vile 3 kat, ne Sauk. Villa me nje siperfaqe 800 m2 eshte e organizuar ne 3 kate dhe katet jane te ndara ne : 3+1+A+BLK 200 m² .Villa eshte totalisht e re dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 2,885
Tirane, shesim apartament 2+1+A Kati 10, 80 m² 1.300 Euro/m² (mbas Big Market, Rr.Myslym Shyri.)

Zona/Rruga: Rr. Myslym Shyri ..

Tirane, shesim apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri.
Apartament 2+1+2wc me siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 10-te banim te nje pallati te ri. Apartamenti ka...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 711
Tirane, shesim apartament 3+1+BLK Kati 4, 150 m² 150.000 Euro (tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik.)

Zona/Rruga : tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik.

Tirane, shesim Apartament 3+1 tek Liqeni, prane Kopeshtit Zoologjik. Apartament 3+1+kuzhine+depo+2wc+2bll, me siperfaqe 150 m2,eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 2,547
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 13, 110 m² 1.050 Euro/m² (Rr.Qemal Stafa, prane Prokurorise se pergjithshme)

Zona/Rruga : Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme ..

Tirane, shesim apartament 2+1 ne Rr. Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.
Apartament 2+1+2wc+blk me siperfaqe 110 m2 i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 250
Tirane, shesim apartament 2+1 97 m² 520 Euro/m² (Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea)

Zona/Rruga : Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea. Apartament 2+1, me siperfaqe 97 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 1,952
Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 70 m² 77.000 Euro (Rr. e Durresit, tek rreth rrotullimi i Zogut te Zi)

Zona/Rruga : Rr. Durresit, tek rreth rrotullimi i Zogut te Zi ..

Tirane, shes Apartament 1+1 ne Rr. Durresit, tek rreth rrotullimi i Zogut te Zi. Apartament 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 70 m2 i shtruar...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 733
Tirane, shes apartament 2+1+wc Kati 1, 71 m² 2.000 Euro/m² (Bulevardin Bajram Curri.)

Zona/Rruga : Bulevardin Bajram Curri.

Tirane, shes Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri. Apartament 2+1+wc, me siperfaqe 71 m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, i pershtatshem...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 3,298
Tirane, shesim apartament 3+1+A+2BLK , 126 m² 1.250 Euro/m² (mbas ish-Shkolles 11 Janari)

Zona/Rruga: Rr. Sami Frasheri ..

Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane shkolles 11 Janari. Apartament 3+1+2 wc+2 Blk me siperfaqe 126 m2, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:27
PX: 0
lexuar: 132
Berat, shesim Vile 2 kat, 400 m², 160.000 Euro. (Lagja Clirimi.)

Zona/Rruga : Lagja Clirimi.

Berat, shesim Vile 2 kat ne Lagjen Clirimi. Vile me siperfaqe ndertimi 400 m2, dhe siperfaqe trualli 620 m2, e shtuar ne pllake. Vila eshte e organizuar me shkalle te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:26
PX: 0
lexuar: 1,346
Durres, shesim apartament 78 m² 650 Euro/m² (tek Ish Kampi i Punetoreve)

Zona/Rruga : tek Ish Kampi i Punetoreve ..

Duures, shesim Apartamente tek Ish- Kampi i Punetoreve. Apartamente 2+1 me siperfaqe 78-82 m2, te shtruar me pllake, ndodhen ne pallat te ri, ne vijen e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:26
PX: 0
lexuar: 1,161
Tirane, shesim Vile 132 m² 90.000 Euro (Paskuqan)

Zona/Rruga : Paskuqan ..

Tirane, shes Vile 1 kat ne Paskuqan. Vile 1 kat me siperfaqe 132 m2, eshte e shtruar ne pllake, organizohet ne 2 dhoma gjumi+dhome ndenje+WC. Vila ndodhet ne nje zone te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:26
PX: 0
lexuar: 657
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 1, 110 m² 750 Euro/m² (Liqeni Thate.)

Zona/Rruga : Liqeni Thate.

Tirane, shesim Apartament 2+1 tek Liqeni Thate. Apartament 2+1+2wc+3bll me siperfaqe 110 m2 eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:26
PX: 0
lexuar: 739
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 4, 101 m² 62000 Euro (Rr. Sotir Caci, Fresku.)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, Fresku.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sotir Caci, Fresku. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 101 m2, eshte i shtruar ne pllake+parket, ndodhet ne katin e 4-te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 1,582
Durres, shesim apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 60 m² 40.000 Euro (Golem, prane kompleksit Xixa)

Zona/Rruga : Golem, prane kompleksit Xixa ..

Durres, shesim Apartament 1+1 ne Golem, prane kompleksit Xixa. Apartament 1+1+1Wc+2Bll me siperfaqe 60 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e II te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 1,767
Tirane, shesim apartament 3+1+A+BLK 250 m² 1.400 Euro/m² (Rr. Pjeter Bogdani, zona ish Blloku)

Zona/Rruga : Rr. Pjeter Bogdani, zona ish Blloku ..

Tirane, shesim Apartament Dublex ne Rr. Pjeter Bogdani. Dublex 3+1+dhome gatimi+3WC+3 Bll+Verande me siperfaqe banimi 250 m2 dhe 70 m2 verande, i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 2,589
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK 123 m² 1.900 Euro/m² (Brigada 8, ish-blloku)

Zona/Rruga : Brigada 8, ish-blloku ..
shesim apartament 2+1 ne Rr. Brigada 8, ish-blloku.
Apartament 2+1+2WC, me siperfaqe 123m2, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 1,120
Tirane, shesim Vile 200 m² 350.000 Euro (Rr. Liman Kaba)

Zona/Rruga: Rr. Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ..

Tirane, shesim Vile 2 kat ne Rr. Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo.
Vile 2 kat me siperfaqe ndertimi 100 m2 per kat dhe siperfaqe trualli 200...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 4,021
Tirane, shesim apartament 1+1+A Kati 2, 75 m² (Mihal Duri, prane Rr.Durresit)

Zona/Rruga : Rr. Mihal Duri, prane Rr. Durresit ..

Tirane, shesim apartament 1+1 ne Rr. Durresit. Apartament 1+1+1wc+depo me siperfaqe 75 m2, ndodhet ne katin e pare banim, te nje pallati te ri,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 728
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK Kati 3, 65 m² 550 Euro/m² (Rr. Kavajes, Misto Mame.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, Misto Mame.

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, Misto Mame. Apartament 1+1+wc+bll, me siperfaqe 65 m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 2,845
Durres, shesim apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 125 m² 130.000 Euro (Laguna Blu, Golem.)

Zona/Rruga : Laguna Blu, Golem ..

Durres, shesim Apartament 2+1 tek Laguna Blu, Golem. Apartament 2+1+wc+verande me siperfaqe 75 + 50 m2 verande, ndodhet ne katin e 2 te nje vile, punime cilesore,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:21
PX: 0
lexuar: 444
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK Kati 3, 69 m² 70.000 Euro (Rr. Durresit., prane Ambasades Jugosllave.)

Zona/Rruga : Rr. Durresit.

Tirane, shesim Apartament 1+1 ne Rr. Durresit, prane Ambasades Jugosllave. Apartament 1+1+1WC+1Bll me siperfaqe 69 m2, i shtruar ne pllake, totalisht i mobiluar, 1 AC,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:17
PX: 0
lexuar: 839
Tirane, shesim apartament 2+1 Kati 5, 75 m² 41.000 Euro (Rr. Kongresi Manastirit.)

Zona/Rruga : Rr. Kongresi Manastirit.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kongresi Manastirit. Apartament 2+1+wc+bll, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:17
PX: 0
lexuar: 2,196
Tirane, shesim apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 144 m² 1.100 Euro/m² (Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Komuna e Parisit ..

Tirane, shesim Apartament 3+1 ne Rr. Komuna e Parisit. Apartament 3+1+dhome gatimi+2wc+ 2blk me siperfaqe 144 m2 i shtruar me pllake ndodhet ne katin e 3 ne pallat...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 22.07.2014, 18:17
PX: 0
lexuar: 395
Tirane, shesin apartament Kati 3, 110 m² 120.000 Euro (Mendar Shtylla, prane Kristal Center)

Zona/Rruga : Mendar Shtylla, prane Kristal Center

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Mendar Shtylla, prane Kristal Center. Apartament 2+1+wc+2bll, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar ne pllake...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1500

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"