Albacall
Kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 67 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.03 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour METEORA Aty ku preket qielli me dore

  METEORA Aty ku preket qielli me dore
  🚌 Nisje 23 shator, 2 Dite 55 Euro (me darke te perfshire)https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f58/1/16/1f929.png🤩
  🍀🍀NE CMIM PERFSHIHET
  1-Transporti...
 2. Tirane, ofroj Gjermani Bileta autobuzi per ne Gjermani...super oferta me cmime te

  - Linja kosove-shqiperi-Mali zi-Croaci -Slloveni -Austri -Gjermani cdo te merkure 07:00 dhe te shtune ora 08:00  Cmimet nė €/Fahrpreise in €


  Tė rritur/Erwachsene

  ...
 3. Tirane, ofroj City-tour Udhėtoni #Stamboll me avion, 4 ditė, €239/person

  Udhėtoni #Stamboll me avion, 4 ditė, €239/person


  💕 Nisja 5 Tetor

  Pėrfshihen:


  ✈ Bileta e avionit vajtje – ardhje.
 4. Tirane, ofroj Tiranė – prishtinė 10 Euro

  Cmimet

  Tiranė – prizren 10 euro
  Tiranė – prizren – tiranė 15 euro

  Tiranė – prishtinė 10 euro
  Tiranė – prishtinė - tiranė 15...
 5. Tirane, ofroj Tirane-shkup 20 Euro

  Tirane-shkup

  Nisja : Cdo dite ora 06.00
  Kthimi : shkup-tirane cdo dite
  Ora 12 : 30 ose ora 18:10


  Cmimi tirane-shkup -20euro...
 6. Tirane, ofroj Tiranė – prizren 10 Euro

  Tirane Prizren - tiranė
  Cdo dite ora 16.00 dhe 24.00  Cmimet

  Tiranė – prizren 10 euro
  Tiranė – prizren – tiranė 15 euro
 7. Tirane, ofroj Aplikime per viza Ambasada Gjermane Ambasada Angleze Amba

  Sole Travel & Tours,

  ju ofron konsulence dhe asistence per aplikime per viza si me poshte:


  Visa Turistike, Familjare, Biznesi, Punesimi, Studimi etj.. ne ambasadat e meposhtme:

  Ambasada...
 8. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Tiranė 💋 Stamboll 64€ Tirana 💋 Paris 76€ (Tetor)

  Muaji Nentor..vetem oferta...vajtje..Nxitoni jane momentale..vendet zihen shume shpejt!

  🔥Europa vjen me lire se kurre me nisje nga Tirana !!
  Tiranė 💋 Budapest 49€
  Tirana 💋 Amsterdam 49€
  Tiranė...
 9. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Tiranė 💋 Budapest 39€ Tirana 💋 Amsterdam 49€ 49 Euro

  Muaji Nentor..vetem oferta...vajtje..Nxitoni jane momentale..vendet zihen shume shpejt!

  🔥Europa vjen me lire se kurre me nisje nga Tirana !!
  Tiranė 💋 Budapest 49€
  Tirana 💋 Amsterdam 49€
  Tiranė...
 10. Tirane, ofroj City-tour Itali 😍😍Roma me super Oferte Nisja 25Tetor - 193 ‎​Ā€/ personi 193 Euro

  Roma me super Oferte

  Nisja 25Tetor - 193 ‎​€/ personi

  Ofertė Momentale

  Tė pėrfshira nė cmim :

  Fluturimi vajtje ardhje linjė diekte Tirane Rome Tirane
 11. Tirane, ofroj Tiranė Ulm 100€ /150€ 100 Euro

  Oraret i nisjes Nisja Destinacioni Vajtje Vajtje - Ardhje
  Tė Mėrkurė Tė Shtunė


  Tiranė Munich 90€ 140€
  7:00 7:00 Tiranė Ulm 100€ 150€
  Tiranė Stuttgart 100€ 150€
  Tiranė Mannheim 100€ 160€...
 12. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI Tiranė Frankfurt 100 Euro

  Oraret E nisjes Nisja Destinacioni Vajtje Vajtje - Ardhje


  7:00
  7:00  Tė Mėrkurė Tė Shtunė
 13. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI TIRANE MUNIH /GJERMANI 90 Euro

  Oraret E nisjes Nisja Destinacioni Vajtje Vajtje - Ardhje


  7:00
  7:00  Tė Mėrkurė Tė Shtunė
 14. Tirane, ofroj BILETA AUTOBUZI TIRANE MAQEDONI TIRANE

  Bileta TIRANE MAQEDONI TIRANE


  Oraret i nisjes Nisja Destinacioni Vajtje Vajtje - Ardhje Oraret e kthimit
  Ēdo ditė : 16:00

  Tiranė Strug 10€ 18€ 9:30


  Tiranė Kėrēovė 12€ 18€ 8:30
 15. Tirane, ofroj Bileta autobuzi drej Kosoves... 10 Euro

  Oraret i nisjes

  Nisja
  Destinacioni
  Vajtje
  Vajtje - Ardhje
  Oraret e kthimit
 16. Tirane, ofroj City-tour Vjeshtė nė Bangkok dhe Pattaya, Nisja mė 23 Nėntor - 8 Ditė €1079 Bangkok

  Vjeshtė nė Bangkok dhe Pattaya,

  Bangkok: Nisja mė 23 Nėntor - Vizitohen: Bangkok dhe Pattaya. Fjetje 3 netė Hotel 5* nė Bangkok dhe 2 Netė Hotel 5* nė Pattaya. Mėngjeset nė Hotele, Shėtitje dhe...
 17. Tirane, ofroj City-tour Austri Vjeshtė nė Vjenė, 4 Ditė €339

  Vjene: Nisja mė 23 Shtator - Vizitohet: Vjenė dhe Budapest. Fjetje 2 netė nė Vjenė dhe 1 nė Budapest. Mėngjeset nė Hotel, Fluturimi me avion Tiranė - Budapest - Tiranė. Transfertat dhe Shėtitjet me...
 18. Tirane, ofroj City-tour Itali Vjeshtė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259

  Vjeshtė nė Napoli dhe Sorrento, 5 Ditė €259


  ItaliDita e Parė, 29 Shtator 2017: Nisja me traget nga Durrėsi nė orėn 22.00. Lundrimi pėr nė Bari.
  Dita e Dytė, 30 Shtator 2017: Mbrritja nė Bari nė...
 19. Tirane, ofroj City-tour 🦋UDHETIM NE JANINE - METEORA - KOSTUR🦋 55 Euro

  Beje fundjaven tende magjike, vizito METEORA
  🦋UDHETIM NE JANINE - METEORA - KOSTUR
  Nisje 23 shtator, 2 dite, Cmimi €55!
  Vizitojme: Janine, Ishullin e Ali Pashe Tepelena, Meteora, Kallabakadhe...
 20. Tirane, ofroj City-tour Kroaci 🌿 Parku #KRKA & Rivieria Kroate 🌹🌳🌼🌿

  → Transporti sipas pogramit me autobuz komod vatjie – ardhje dhe te gjitha shetitjet
  → Akomodimi per 2 nete ne hotel 3* ne Sibenik
  → Mengjesi dhe darke per te gjitha ditet e qendrimit ne hotel
  →...
 21. Tirane, ofroj City-tour Dubai Vjeshtė nė Dubai, 5 Ditė €599 599 Euro

  Vjeshtė nė Dubai, 5 Ditė €599

  Emiratet ArabeDita e Parė, 28 Shtator 2017: Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit. Fluturimi direkt Shkup - Dubai. Nisja nga Shkupi nė orėn 13.35,...
 22. Tirane, ofroj City-tour Tailand Vjeshtė nė Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditė €1079 1.079 Euro

  TajlandeDita e Parė, 23 Nėntor 2017. Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup - Dubai - Bangkok. Nisja nga Shkupi nė orėn 13.25, Mbrritja nė Dubai nė orėn 20.25.
  Dita e...
 23. Tirane, ofroj City-tour ►23 SHTATOR (Cmimi €59/Personi) 2 59 Euro

  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
  ►16 SHTATOR (Cmimi €59/Personi)
  ►23 SHTATOR (Cmimi €59/Personi)


  👇PROGRAMI I DETAJUAR I UDHETIMIT👇

  Dita e pare
  *Nisja ne oren...
 24. Tirane, ofroj Bileta autobuzi.... Tirane 🚌 Alessandria 80€

  Bileta autobuzi....

  Tirane 🚌 Alessandria 80€
  Tirane 🚌 Ancona 80€
  Tirane 🚌 Asti 80€
  Tirane 🚌 Bergamo 80€
  Tirane 🚌 Bologna 80€
  Tirane 🚌 Breschia 80€
  Tirane🚌 Genova 80€
  Tirane 🚌 Milano 80€
 25. Tirane, ofroj Tirane Savona 80€ Tirane Treviso 60€ Tirane Pescara 80 Euro

  Tirane 🚌 Alessandria 80€
  Tirane 🚌 Ancona 80€
  Tirane 🚌 Asti 80€
  Tirane 🚌 Bergamo 80€
  Tirane 🚌 Bologna 80€
  Tirane 🚌 Breschia 80€
  Tirane🚌 Genova 80€
  Tirane 🚌 Milano 80€
  Tirane 🚌 Napoli 80€...
 26. Tirane, ofroj City-tour Paris, John Legend Koncert 300 Euro

  John Legend,
  Periudha 4-7 Tetor, 300 euro/person
  Ēmimet janė momentale!!!✈ Bileta e avionit vajtje - ardhje me nisje nga Prishtina.
  Akomodimi nė hotel Du Jura 2*.
  Mėngjesi i pėrfshirė pėr tė...
 27. Tirane, ofroj City-tour PROGRAMI UDHETIMIT NE BUKURESHT – TRANSILAVNI – KESHTJELLA D 199 Euro

  PROGRAMI UDHETIMIT NE BUKURESHT – TRANSILAVNI – KESHTJELLA DRAKULA  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE
  ►4 TETOR (Cmimi €199/Personi)
  👇PROGRAMI I DETAJUAR I UDHETIMIT👇
 28. Tirane, ofroj City-tour Itali Turi Napoli – Sorrento – Capri – Positano – Amalfi 259 Euro

  Turi Napoli – Sorrento – Capri – Positano – Amalfi
  Date: 27 Shtator – 1 Tetor Cmimi: 259 Euro/personi
  Dita 1:
  Nisja nga Tirana ne daten 27 SHtator ne oren 19:00. Drejtohemi drejt portit te ...
 29. Tirane, ofroj City-tour Spanje 🇦🇱BARCELONA 129 Euro

  Super Oferta,, momentale..per data te caktura..udhetime individuale, pa guide..

  5 Dite nė Budapest ->109 €ur/P
  ❣ 4 Dite nė Barcelona ->129 €ur/P
  ❣ 5 Dite nė Stamboll ->149 €ur/P
  🖤 3 Dite nė...
 30. Tirane, ofroj City-tour Itali MILANO 205 Euro

  Super Oferta,, momentale..per data te caktura..udhetime individuale, pa guide..

  5 Dite nė Budapest ->109 €ur/P
  ❣ 4 Dite nė Barcelona ->129 €ur/P
  ❣ 5 Dite nė Stamboll ->149 €ur/P
  🖤 3 Dite nė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 2000
Faqja 1 nga 67 1 2 3 4