Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Juxhin75; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 64 m² 30.000 Leke (Pjeter Budi)

  Zona/Rruga : Pjeter Budi

  Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar full
  Qyteti studenti, Residenca AnA

  30.000 Leke/Muaj
  Dy Muaj Garanci
 2. Tirane, shes dyqan Kati 0, 30 m² 34.500 Euro (Qyteti Studenti)

  Zona/Rruga : Qyteti Studenti

  Okazion
  Shitet dyqani ne brendesi te kompleksit AnA, Qyteti Studenti.
  Dyqan i pershtatshem per shume aktivitete.

  Zone ne zhvillim dhe ne afersi te konvikteve te...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 65 m² 30.000 Leke (Qyteti Studenti)

  Zona/Rruga : Qyteti Studenti

  Zona/Rruga : Qyteti Studenti

  Jepet me qera nje apartament 65m2 i mobiluar.
  Kati i dyte ne nje kompleks te ri.

  I mobiluar dhe me kuzhine te instaluar.
  Per me...
 4. Tirane, jap me qera garsonier 1+1+BLK Kati 3, 45 m² 28.000 Leke (Qyteti Studenti)

  Zona/Rruga : Qyteti Studenti

  Jepet me qera nje apartament 45m2 i mobiluar.
  Kati i trete ne nje kompleks te ri.
  Apartamenti eshte i pershtatshem per nje person, maksimumi cift pa femije.
  I...
 5. Tirane, shes toke bujqesore 3.700 m² 20 Euro/m²

  Shitet toke bujqesore ne Belsh. Toke e mbjellur me frutore dhe shume afer liqeneve gjithashtu e pershtatshme edhe per agroturizem.
  Per info telefononi ne nr +355674104070
  Prona eshte e pajisur...
 6. Tirane, Shiten mobilje per dyqan argjendarie 40.000 Leke

  Shiten mobilje per dyqan floriri , orash dhe argjendarie.
  Tre rafte gjeresi 1m lartesi 2m
  Nje raft gjeresi 2m lartesi 2m
  Banak xhami me sirtare lart dhe poshte me gjatesi 2m
  Dy rafte mbas banaku...
 7. Tirane, Shiten rafte per per dyqan 25.000 Leke

  Shiten rafte per butik apo dyqan kepucesh e cfaredo aktiviteti sepse jane ndertuar ne forme shumefunksionale.
  Jane 6 rafte me lartesi 2m dhe gjeresi 1m thellesia 55cm
  Eshte nje rafte me lartesi 2m...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7