Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Enirjola; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, shes Violine 3/4 9.000 Leke

    Shes violine 3/4, e paperdorur.

    Cel. : 0692303088
  2. Durres, Lista e ofertave - Objekte ne shitje apartament 1+1+BLK 28.000 Euro

    Kerkoj te blej apartament ne zonen Golem ose Qerret, te jete ne rradhe e pare ose te dyte, te mobiluar dhe me hipoteke. Te interesuarit te me kontaktojne,

    Cel. : 0692303088
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2