Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Kompania "ARB - SECURITY"; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Sherbimi

  Kompania sh.p.s.f. "ARB Security Group" shpk, hap vende vakante per punonjes sherbimi.Te interesuarit duhet te jene te licensuar nga DVP.Pagesa do te jete 30.000 lek/muaj + sigurime shoqerore dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Marketingu

  Kompania SH.P.S.F. "ARB Security Group" shpk hap vend vakant per agjent/e marketingu.

  Te interesuarit duhet:

  - te jene te diplomuar ne kete fushe,

  - te kene eksperience pune ne kete fushe,
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Motorrist

  Kompania sh.p.s.f. "ARB SECURITY GROUP" shpk ofron vend pune per motorrist (turni I, II, III).

  Kandidatet duhet:

  - te disponojne patente te Kategorise A,

  - te kene licence si punonjes...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3