Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: nikymael; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes krevat per femije dhe dollap 17.000 Leke

  shes krevat per femije, pothuaj fare i perdorur, me dyshek te paster dhe higjenik,
  me jasteke anesore rreth e perqark krevatit per mosdemtimin e femijes, dollapi sume
  praktik dhe i bollshem per te...
 2. Tirane, shes krevat per femije dhe dollap 17.000 Leke

  shes krevat per femije, pothuaj fare i perdorur, me dyshek te paster dhe higjenik,
  me jasteke anesore rreth e perqark krevatit per mosdemtimin e femijes, dollapi sume
  praktik dhe i bollshem per te...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2