Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Stile Prezioso; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Shitese ne Argjendari, Tirane

  Vend pune SHITESE

  Preferohet:
  -Mbi 3 vjet eksperience ne shitje ose pozicione mardhenie me klientet.
  - Mosha mbi 30 vjeēe.
  - Preferohet te kete njohuri ne gjuhe te huaja.

  Ofrojme: Page shume...
 2. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Vend pune SHITESE

  Preferohet:
  -Mbi 3 vjet eksperience ne shitje ose pozicione mardhenie me klientet.
  - Mosha mbi 30 vjeēe.
  - Preferohet te kete njohuri ne gjuhe te huaja.

  Ofrojme: Page shume...
 3. Tirane, ofroj vend pune Shitese ne argjendari ne QTU

  Kerkojme Shitese ne Argjendari ne QTU Tirane.

  Preferohet:
  - Mbi 3 vjet eksperience ne shitje ose pozicione marredhenie me klientet.
  - Mosha mbi 30 vjeēe.
  - Preferohet te kete njohuri te mira...
 4. Tirane, ofroj vend pune SHITESE ne Argjendari

  Kerkojme Shitese ne Argjendari ne QTU Tirane.

  Preferohet:
  - Eksperience e meparshme ne shitje.
  - Mosha mbi 26 vjeēe.

  Ofrojme: Page fikse + bonus.

  Ju lutemi te na dergoni CV tuaja ne...
 5. Tirane, ofroj vend pune SHITESE ne Argjendari

  Ofrojme nje mundesi shume te mire punesimi per pozicionin SHITESE.
  Me kushtet e punes me konkuruese ne treg dhe mundesi per rritje profesionale.


  Kriteret:


  Te kete eksperience pune...
 6. Tirane, ofroj vend pune SHITESE ne Argjendari

  Ofrojme nje mundesi shume te mire punesimi per pozicionin SHITESE.
  Me kushtet e punes me konkuruese ne treg dhe mundesi per rritje profesionale.

  Ju lutemi te na dergoni Cv tuaja ne:...
 7. Tirane, ofroj vend pune SHITESE

  Kerkojme SHITESE per dyqanin tone ne QTU.

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 30 vjeēe
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj...
 8. Tirane, ofroj vend pune Kerkojme 2 SHITESE per 2 dyqanet tona.

  Kerkojme 2 SHITESE per 2 dyqanet tona.

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 30 vjeēe
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj...
 9. Tirane, ofroj vend pune Kerkojme 2 SHITESE per 2 dyqanet tona.

  Kerkojme 2 SHITESE per 2 dyqanet tona.

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 30 vjeēe
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj...
 10. Tirane, ofroj vend pune Ofrojme vend pune per 2 Shitese

  Kerkojme 2 Shitese
  Per dyqanin tone ne QTU, ne Tirane.


  Detyrat  Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj klientit;.
  Pėrkujdesja dhe mirėmbajtja e produkteve
 11. Tirane, ofroj vend pune Kerkojme 2 Shitese per dyqanin ne QTU

  Kerkojme 2 ShitesePer dyqanin tone ne QTU, ne Tirane.
  Detyrat

  Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj klientit;.
  Pėrkujdesja dhe mirėmbajtja e...
 12. Tirane, ofroj vend pune 2 Shitese

  Kerkojme 2 SHITESE per dyqnin tone ne QTU

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 27 vj.
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj...
 13. Tirane, ofroj vend pune 2 Shitese

  Kerkojme 2 SHITESE per dyqnin tone ne QTU

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 27 vj.
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj...
 14. Tirane, ofroj vend pune SHITESE

  Ofrojme vend pune SHITESE per filialin e ri ne QTU.

  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 27 vj.
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt...
 15. Tirane, ofroj vend pune SHITESE

  Ofrojme vend pune SHITESE per filialin e ri ne QTU.


  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  -Te jete mbi 27 vj.
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt...
 16. Tirane, ofroj vend pune SHITESE

  Ofrojme vend pune SHITESE per filialin e ri ne QTU.


  - Pėrvojė e mėparshme nė fushėn e shitjeve jo mė pak se 2 vjet
  - Etikė e lartė profesionale dhe orientim drejt shėrbimit ndaj klientit;
  -...
 17. Tirane, ofroj vend pune SHITESE

  KERKOJME SHITESE.

  Preferohen kandidate me eksperience te pakten 3 vjeēare ne marrdhenie shitje.
  Mosha mbi 27 vjeēe.
  Te kete aftesi komunikuese dhe pune ne grup.

  Na dergoni CV tuaj tek...
 18. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Info mbi kompanine:
  STILE PREZIOSO nisi rrugėtimin e vet nė Shqipėri qė nė vitin 1992 nisur nga pasioni dhe dashuria pėr tė bukurėn, eleganten dhe klasin. Ēdo hap i hedhur pėrgjatė kėsaj rruge,...
 19. Tirane, ofroj vend pune Shitese

  Info mbi kompanine:
  STILE PREZIOSO nisi rrugėtimin e vet nė Shqipėri qė nė vitin 1992 nisur nga pasioni dhe dashuria pėr tė bukurėn, eleganten dhe klasin. Ēdo hap i hedhur pėrgjatė kėsaj rruge,...
Trego rezultatin 1 deri 19 nga 19