Shitet nje prone me sip.13 dynm toke.Brenda kesaj toke ndodhen 860m2 truall.ne kete truall esht ngritur nje ndertes dy kateshe,kati i pare eshte 214m2 si dhe kati i dyte eshte 478m2.Pishine 200m2.Ne...