Albacall

Kliko

Kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Trinity.al; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 4 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune sanitare ne shtepi, 6 ore paradite, 5 dite jave, 24000 leke, ne Bllok

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht sanitare per nje familje

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e...
 2. Tirane, ofroj vend pune Pastrim dhe kuzhine, 8 ore dita, 6 dite jave, 35000 lek

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht sanitare

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 3. Tirane, ofroj vend pune dado, 6 dite jave, turni i dyte, rezidenca e familjes Bllok

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje dado:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 4. Tirane, ofroj vend pune babysittyer, 6 dite jave, 25000 leke, Komuna e Parisit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 5. Tirane, ofroj vend pune kuzhiniere ne shtepi, 5 ore, 5 dite jave, 20000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht kuzhiniere

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune kujdestare te moshuarish, 6 dite jave, paga 25000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje kujdestare per nje zoteri qe eshte prekur nga demenca

  Kandidatja...
 7. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 5 dite jave, 25000 leke muaji, rr e Elbasanit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1....
 8. Tirane, ofroj vend pune dado, nga e hena ne te shtune, paga 25000 lek tek Parku

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht dado

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1. Duhet...
 9. Tirane, ofroj vend pune sanitare ne hotel, 6 dite jave, 20000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht sanitare per nje hotel

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e...
 10. Tirane, ofroj vend pune part time kujdestare per nje te moshuar tetraplegjike,5 ore 15000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje kujdestare per nje zonje tetraplegjike

  Kandidatja duhet te...
 11. Tirane, ofroj vend pune dado, 6 dite jave, 25000 leke, rezidenca te rruga e Kavajes

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht dado

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  1. Duhet...
 12. Tirane, ofroj vend pune babysitter per nje bebe 3 muajshe, 6 ore , 20000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht babysitter

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:

  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 8 ore ne dite, te Parlamenti, 25000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje babysittert:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:...
 14. Tirane, ofroj vend pune babysitter, 5 ore, 5 dite jave, Tregu Elektrik

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht nje babysitter:

  Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:
  ...
 15. Lezhe, ofroj vend pune part time fundjave pastruese, 2000 leke te reja dita

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht sanitare per nje shtepi ne Shengjin

  Kandidatja duhet te permbushe...
 16. Tirane, ofroj vend pune Sanitare per nje kopesht, paga 20000 leke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Agjencia e ndermjetesimit Trinity, kerkon te punesoje urgjentisht sanitare per nje kopesht privat

  Kandidatja duhet te permbushe...
 17. Tirane, kerkoj vend pune part time babysitter dhe kuzhiniere

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiter apo kuzhiniere

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->50 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 18. Tirane, kerkoj vend pune Punonjese sociale

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punonjese sociale ne familje apo ne institucione private.

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 25 vjec
  ...
 19. Tirane, kerkoj vend pune full time si Punonjese sociale. Kam punuar si edukatore, mesuese dhe punonjese sociale

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punonjese sociale ne institucione private

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 48 vjec

  · Arsimi -> i...
 20. Tirane, kerkoj vend pune Babysitter, arsimi i larte,43 vjec, me pervoje ne Itali

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->43 vjec

  · Arsimi -> i larte (Fakulteti i Gjuheve te...
 21. Tirane, kerkoj vend pune edukatore ose babysitter, jam 48 vjec dhe kam 6 vjet eksperience

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter apo edukatore

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->48 vjec

  · Eksperienca -> Kam eksperience...
 22. Tirane, kerkoj pune babysitter, mosha 53 vjec, kam referenca ne familjet ku kam punuar

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysitter. Si me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 53 vjec
  ·Arsimi -> i mesem
  · Eksperienca si babysiter...
 23. Tirane, kerkoj vend pune part time Marketing ose burime njerezore

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem ne marketing apo burime njerezore

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->22 vjec

  · Arsimi -> i larte si...
 24. Tirane, kerkoj vend pune sanitare ne hotele apo zyra , 47 vjec, me eksperience

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si sanitare ne ne biznese te ndryshme

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->47 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 25. Tirane, kerkoj vend pune Punonjese sociale ne familje apo institucione private

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si punonjese sociale ne familje apo ne institucione private.

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 23 vjec
  ...
 26. Tirane, kerkoj vend pune Kujdestare te moshuarish e specializuar ne Itali

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si kujdestare te moshuarish

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->43 vjec

  · Arsimi -> i larte
 27. Tirane, kerkoj vend pune babysitter, 45 vjec , arsimi i larte, Psikologji

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiterMe poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha -> 45 vjec

  · Arsimi -> i larte

  · Eksperienca -> Kam qene...
 28. Tirane, kerkoj vend pune babysiter, 32 vjec, full time

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si babysiter

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->32 vjec

  · Arsimi -> i mesem
 29. Tirane, kerkoj vend pune shofer, patente B italiane dhe shqiptare

  Kerkoj te punesohem si shofer

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->53 vjec

  · Arsimi -> i mesem

  · Lloji i patentes --> B
 30. Tirane, kerkoj vend pune Pastruese per zyra si edhe per shtepi, 41 vjec

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/trinity_coverd.jpg

  Kerkoj te punesohem si sanitare ne zyra ose ne shtepi

  Me poshte kriteret qe ofroj:

  · Mosha ->41 vjec

  · Rezidenca e banimit ->...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 111
Faqja 1 nga 4 1 2 3 4