Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Besi.Milori; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Laptop Fujitsu LifeBook e752 230 Euro

  Laptop Fujitsu Lifebook E752 , i sjelle nga Gjermania , Ekran LED 15.6inch FHD 1920x1080, Ram 4GB, procesor intel core i5 2.6GHz, HDD 500GB, Intel HD Graphics. Laptopi eshte ne gjendje si i ri...
 2. Tirane, shes Biciklete e sjelle nga Gjermania 23.000 Leke

  Biciklete e tipit BIKE CLASTY, biciklete origjinale e sjelle nga Gjermania, ne gjendje mjaft te mire, e pa perdorur ne Shqiperi, gomat 26 x 1.95 me disqe alumini Crosser double wall x3, frena Promax...
 3. Laptop Advent model M201 120 eur i diskutueshem

  Laptop Advent model M201

  Procesor Intel dual core,
  ram 4Gb,
  hdd 500Gb,
  ngjyre vishnje dhe e zeze,
  ekran 15.6inc,
  web cam,
  wireless,
 4. Laptop HP i3 gen4 graf dedikuar 2Gb 350 eur i diskutuar

  Laptop i sjelle nga Gjermania, marka HP 250 G3, ne gjendje pothuaj si i ri
  · Ekran 15.6inc,
  · Procesor Core i3-4005U ( gjenerata e kartert ),,
  · RAM 4 Gb
  · ...
 5. Biciklete Mountain Bike Meilda 8600 Austriake 19500 lek e diskutueshme

  Ngjyra.....: e zeze

  Biciklete e sjelle nga Austria,

  marka Meilda 8600,
  biciklete super design,
  Vogue Sport Fashion,
  Fashion Super Sport 7005,
  disqe dopio mjaft rezistente,
  goma...
 6. SSD HP 120 Gb i ri, 65 eur i diskutueshem

  SSD 2.5" Solid State Drive, HP 120GB
  SSD M700 MLC Technology SATA, i sjelle nga USA, i ri, ne kuti,

  Model: CSE25CS2472-120.


  Cmimi 65 eur i diskutuar.

  Cel 0684209382
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6