Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: stiane; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ARKITEKTURE, ne ndihme te GJIMNAZISTEVE dhe STUDENTEVE

  .Per ju te rinj , qe do te zgjidhni te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE, si dhe studente prane Universitetit te Arkitektures dhe Urbanistikes , OFROHET : TRAJNIME ne artet PAMORE, per...
 2. Tirane, VIZATIM - PIKTURE

  .... Kurse VIZATIM- PIKTURE per nxenes te moshave te ndryshme mbi 9 vjec, Qellimi konsiston ne formimin e shprehive artistike ne artet pamore, ne perceptimin e sakte te natyres, vizatimin e...
 3. Tirane, VIZATIM me drite hije, PARAPERGATITJE para konkursit ne LICEUN ARTISTIK

  Per ata te rinj qe duan te ndjekin studimet prane LICEUT ARTISTIK (artet pamore),, ofrohet ky kurs trajnimi me qellim per t'u aftesuar e superuar te gjitha kerkesat e KONKURSIT TE PRANIMIT . Tek ne...
 4. Tirane, shes biciklete fitnesi

  Shiten per aresye mos perdorimi PAJISJE SPORTIVE (FITNES) me cmim oferte..
  Jane pak te perdorura por ne gjendje te mire funksionale.

  Cel. : 0692877458

  Cel. : 0692877458
 5. Tirane, kerkoj KARRIGE PORTATIVE TE PALOSESHME te perdorura

  ​kerkoj karrige te perdorura portative me palosje ne gjendje pune

  Cel. : 0692822312
 6. Tirane, shes PAJISJE SPORTI ( FITNES)

  Shiten per aresye mos perdorimi PAJISJE SPORTIVE (FITNES) me cmim oferte..
  Jane pak te perdorura por ne gjendje te mire funksionale.

  Cel. : 0692877458
 7. Tirane, shes PAJISJE SPORTIVE (FITNESI)

  Shiten per aresye mos perdorimi PAJISJE SPORTIVE (FITNES) me cmim oferte.. Jane pak te perdorura por ne gjendje te mire funksionale.

  Cel. : 0692877458
 8. Tirane, kerkoj KARIGE ME PALOSJE

  ​KERKOJ KARIGE TE PALOSESHME TE PERDORURA ME CMIM TE ARESYESHEM

  Cel. : 0692822312
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 1, 76 m² 40.000 Leke (perballe Regensy Casino, Taiwan)

  Zona/Rruga : perballe Regensy Casino, Taiwan

  Pak hapa nga qendra,perballe Tajvanit (Regensy Casino) objekt i Ri, 76m2, kati pare me orientim te mire. E mobiluar dhe kompletuar me 4 krevate teke...
 10. Tirane, ambient i pershtatshem per ZYRE, apo AMBIENT SHERBIMI 30 000/Muaj

  Zona/Rruga : Shallvare, 20

  Jepet ambienti me qera

  E pershtatshme kryesisht per ZYRE , noteri, avokati, AMBIENT koordinimi, SHERBIMI.

  Vend- ndodhja tek harqet e pall. shallvare,ne...
 11. Tirane, - ITALISHT per te gjithe

  Koha per ty !!!!!!.
  ====Gjuha Italiane per te gjithe grup moshat e ciklit 9-vjecar qe duan nje gjuhe praktike, te folur. MOS NGURONI POR VENDOSNI ....... Metodologjia do te jete...
 12. Tirane, kerkoj KARRIGE PORTATIVE te perdorura

  Kerkoj te blej karige te perdorura, portative( te paloseshme ) . Cmimi ne mirekuptim dhe ne varesi te gjendjes se mallit.

  Cel. : 0692822312
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12