Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: selami bocerri; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes PAJISJE PER PASTICERI OSE FURRA BUKE 2.999 Euro

  SHITEN NGA INDIVID JO TREGTAR :

  EKSPOZITOR PASTICEERIE
  FURRE PJEKJE E LLOJIT UNOX
  BANAK FRIGORIFERIK ME TRE NDARJE POSHTE

  cMIMI ESHTE VERTET OKAZION 3000 EURO TE TRIA PAJISJET BASHKE.
  ...
 2. Tirane, shes PAJISJE PER PASTICERI OSE FURRA BUKE 3.000 Euro

  Disponoj per shitje pajisje pasticerie:Ekspozitor shume bollshem per vendosje prodhimi me tre kate me xham harkor pothuajse i ri.Banak pune multifunksional me granit me dhoma frigoriferike 2.40 ml...
 3. Pajisje per pasticeri dhe furra buke

  disponoj per shitje: Ekspozitor Pasticerie perdorur vetem 6-muaj me permasa 1.80 *1.50 me xham harkor me tre kate vendosje prodhimi 1.500 EURO . Banak frigoriferik multifunksional me pllake graniti...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3