Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Edmond Vampa; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete Mountainbike Genesis 26' 20.000 Leke

  Ngjyra.....: jeshile

  Biciklete Genesis 26', me pjese shimano tourney, amortizatori dhe sustacioni rock shock system ground force, trup alumin, goma e mbrapme me 7 marshe, goma e perparme me frena...
 2. Tirane, shes biciklete Mountainbike Genesis 20.000 Leke

  Biciklete Univega 26', amortizator dhe sustacion shock system, goma e mbrapme me 7 marshe, trup alumin, me pjese Shimano tourney

  Cel. : 0695169864
 3. Tirane, shes Satelit Receiver StarSat 5.000 Leke

  Parabole marka StarSat me dy koka, regjistron deri ne 500 kanale nderkombetare pa pagese, me nje hyrje USB, cilesi figure HD, shitet per arsye mos perdorimi.

  Cel. : 0695169864
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3