Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Business Partner; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroje sherbime si Financier/Kontabilist/Ekonomist

  Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa TVSH part-time

  Sherbimet qe ofroj jane:

  • Mbajtje kontabiliteti
  • Pėrpunimi i Faturave tė Blerjeve dhe Faturave tė Shitjeve....
 2. Tirane, kerkoj vend pune part time Financier/Kontabilist/Ekonomist

  Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa TVSH part-time

  Sherbimet qe ofroj jane:

  • Mbajtje kontabiliteti
  • Pėrpunimi i Faturave tė Blerjeve dhe Faturave tė Shitjeve....
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2