Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Zgjidhja; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Tavoline bar 7.000 Leke

  Shiten: tavoline bar-guzhine skelet metalik,syprine xham ngjyre te zeze + dy (2) Karike. tavolina dhe kariket jane te paperdorura,ne
  gjendje te re (dyqani. Shih foto).Cmimi 7000 leke (te reja)....
 2. Pogradec, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 97 m² 45.000 Euro (Hyrja ne qytet kur vjen nga Tirana)

  Zona/Rruga : Hyrja ne qytet kur vjen nga Tirana

  Shes apartament dy dhoma +guxhine+ballkon+aneka qe kthehet ne dhome.
  Apartamenti eshte ndertuar ne vitin 2006 dhe Hipoteka eshte mare qe ne...
 3. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore matematike KURSE MATEMATIKE

  Zhvillojme kurse matematike.
  Me qellimin e mire per tju ardhur ne ndihme nxenesve te shkolles , per:
  Te plotesuar boshlleqet nga pervehtesimi jo i plote i programit mesimor te zhvilluar ne shkolle....
 4. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore matematike KURSE MATEMATIKE

  Zhvillojme kurse matematike me nivel te larte metodiko-shkencore per te gjithe nivelet e nxenesve ne klasat e larta te 9-vjecares dhe te gjimnazit.
  Nese per nje periudhe te shkurter nuk shikoni...
 5. Tirane, ofrojme Kurse MATEMATIKE gjimnazi BERTHAME e AVANCE dhe 9 vjecare

  QENDRA jone e kurseve ofron: ​kurse matematike per shkollen e mesme & nentevjecare.

  KUJDES:Ne vecanti ju theksojme maturanteve se me programin e ri e kini te nevojshme punen ne kurse.
  Kurse per...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5