Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: DIMENSION; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 11 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese Dyqani

  https://www.dimensionhr.al/media/zoo/images/shitese-dyqani-eventesh_c4f06e7c341010e01b8e0fcf74937f35_f9dfec45a5803a850ad17bdf1213bbfd.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė...
 2. Shqiperi, ofroj vend pune Oracle BI Developer

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 10 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve...
 3. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Burimesh Njerezore

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 10 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve...
 4. Ofroj vend pune Financier/e

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 5. Shqiperi, ofroj vend pune Java senior

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira...
 6. Tirane, ofroj vend pune Magaziniere

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira profesionale....
 7. Tirane, ofroj vend pune WEBMASTER

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira...
 8. Tirane, ofroj vend pune Commercial Director

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 10 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve...
 9. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Operacional

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira...
 10. Tirane, ofroj vend pune Logistics Specialist

  DIMENSION ėshtė njė kompani konsultuese, trajnuese dhe zbatuese nė fushėn e Menaxhimit Strategjik tė Burimeve Njerėzore. Eksperienca 10 vjeēare e stafit tė saj nė Sistemin e Menaxhimit tė Burimeve...
 11. Pozicione vakante

  https://www.dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  Me njė experiencė 10 vjecare tė stafit tonė nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve qė...
 12. Tirane, ofroj vend pune Konsulent Shitjesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 13. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Shitjesh per produkte Kozmetike

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 14. Ofroj vend pune Menaxher Eksportesh(Per zonen e Maqedonise,Serbise dhe Malit te Zi)

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 15. Tirane, ofroj vend pune Operatore Shitjesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 16. Tirane, ofroj vend pune Arkitekt

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 17. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 18. Durres, ofroj vend pune Arkitekt

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 19. Durres, ofroj vend pune MENAXHER BLERJESH

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 20. Tirane, ofroj vend pune Trainer pėr Produktet

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.pngWe are Dimension ltd. with 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in the Job...
 21. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 22. Durres, ofroj vend pune Konsulent Shitjesh

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale....
 23. Durres, ofroj vend pune FINANCIERE E PARE

  https://www.dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 24. Tirane, ofroj vend pune PARUKIER/E

  PROGRAM PUNESIMI DHE ZHVILLIMI PER PROFESIONIN PARUKIER/E.
  Edhe pak vende kane ngelur!
  Kerkohen 10 parukier te jene pjese e nje programi pune dhe zhvillimi te profesionit, per nje afat 6...
 25. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Mekanik (Parku)

  DIMENSION me njė experience 12 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpermjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punes vlerat mė tė mira profesionale....
 26. Elbasan, ofroj vend pune Plant Director

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png  We are DIMENSION ltd. With 10 years of experience of our staff, we develop and consolidate human resource standards in...
 27. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Ekonomiste

  https://www.dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png
  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 28. Shqiperi, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  https://www.dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
 29. Tirane, ofroj vend pune Financier

  DIMENSION me njė eksperiencė 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira...
 30. Tirane, ofroj vend pune Asistent Menaxher Dyqani

  https://dimensionhr.al/templates/fontaine_j3/styles/green/images/logo.png

  DIMENSION me njė experience 10 vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 314
Faqja 1 nga 11 1 2 3 4