Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 190
Kėrkimi zgjati 0.08 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:19
PX: 0
lexuar: 120
Apartamente te reja GENER 2; 850eur/m2; Zona prane Vizion +.

HYRJE NE SHITJE


Zona: Prane Vizion +
Siperfaqe te ndryshme:
1+1; sip: 76-80-81m2
2+1; sip: 110-120m1
3+1; Sip: 143m2
Cmimi shitjes: 850 eur/m2
Pallati eshte ne fillimet e ndertimit; 11-katesh.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:19
PX: 0
lexuar: 698
Shitet 3+1 Kati 7, 152 m² 98.000 Eur (Mbi qendren Kristal, prane Big Market.)

Zona/Rruga : Mbi qendren Kristal, prane Big Market.

SHITET

3+1

Sip: 152m2, 3 dhoma gjumi (2 dhoma me balkone, + sogiorno me ballkon, kati 7-te, pallat 7katesh, me ashensor, orientimi veri -...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:16
PX: 0
lexuar: 121
Shitet 2+1, 50.000 Eur (Prapa Restorant Durresit.)

Zona/Rruga : Prapa Restorant Durresit.

SHITET

2+1
Sip: 55m2, kati 5-ste dhe i fundit, me nje shtese prej 5m,
e rikonstruktuar, me mobilje, depo, orientimi
lindje perendim, me hipoteke.
Cmimi:...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 204
Jepet me qira magazine 130m² 30.000lek/muaj. (Jordan Misja)

Zona/Rruga : Jordan Misja.

JEPET MAGAZINE ME QIRA

Sip: 130m2, me lartesi 3,10m, me nje ambjent te rrethuar prej 100m per parking.
(Drita uje 24 ore, objekti eshte ne ruajtje).
Cmimi: 30.000...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 79
Shitet 1+1 Kati 3, 72 m² 56.000eur (Fundi Kompleksit Vizion+)

Zona/Rruga : Fundi Kompleksit Vizion+

SHITET

1+1

Sip: 72m2, kati 3-te, pallat i ri viti 2010, soggiorno+ dhome gjumi me balkon+tualet me aspirim, orientimi veri.
Pallati ndodhet ne fundin e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 70
Qira 3+1 Kati 6, 90 m² 35.000 Leke (Budi, prane drejtorise Higjenes.)

Zona/Rruga : Budi, prane drejtorise Higjenes.

JEPET ME QIRA

3+1
Kati 6-te dhe i fundit, e mobiluar, hyrje ekzistuese, pa ashensor, me a.c.

Cmimi: 35.000 lek/muaj
C: 17.12 x
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 16
JEPET ME QERA ap 2+1 Kati 3, 30.000 lek (100 Vitrinat)

Zona/Rruga : 100 Vitrinat

JEPET ME QERA

2+1
Kati i 3-te, orientimi lindje-perendim, apartamenti eshte i pamobiluar(vetem me kontrabufe) , ballkon, korridor, me ashensor.
Cmimi: 30.000 lek/muaj.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 73
Qira 2+1 Kati 2, 90 m² 30.000lek/muaj (Irfan Tomini, tek Diplomat 2.)

Zona/Rruga : Irfan Tomini, tek Diplomat 2.

JEPET ME QIRA

Kati 2-te, 2 tualete, me ashensor, pjeserisht e mobiluar (dhoma e gjumit +aneks)
Cmimi: 30.000 lek/muaj
C: 20.12 XBlb
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 78
Qira, ambjente/ zyra, kati 2, 100 m² 40.000lek/muaj (Rruga Kavajes)

Zona/Rruga : Rruga Kavajes

Jepet me qira ambjente per zyra

3ambjente+1tualet+koridor+balkon
Orientimi ju-perendim
Cmimi: 40.000lek/muaj
C: T/T
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:15
PX: 0
lexuar: 494
Shitet 2+1, 85m2, kati 2-tek, 42.000 Eur (Yzberisht.)

Zona/Rruga : Yzberisht.

SHITET 2+1
Kati 2-te me ashensor.
Sip: 85m2
2 dhomat me pamje nga Jugu.
Salloni me pamje Veri-Lindje.
2 tualete me aspirim.
Apartamenti shitet i mobiluar LUX.
Punime...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 13:14
PX: 0
lexuar: 70
Qira 2+1 Kati 2, 80 m² 35.000 Leke (Naim Frasheri, prapa Bllokut te Ambasadave.)

Zona/Rruga : Naim Frasheri, prapa Bllokut te Ambasadave.

JEPET ME QIRA

Kati 2-te, e mobiluar, orientimi lindje.
Cmimi: 35.000 lek/muaj
ID : Bl
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 13:14
PX: 0
lexuar: 127
Qira 2+1 Kati 5, 100 m² 350eur/muaj(Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

JEPET ME QIRA

2+1
Kati 5-ste, me ashensor, e mobiluar, me balkon, koridor, tualeti me dritare cmimi: 350 eur/muaj
ID: Ptr-O
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 13:13
PX: 0
lexuar: 412
OKAZION Kombinat, shitet 1+1 Kati 1, 40 m² 20.000 Euro (Llambi Bonata.)

Llambi Bonata
Zona/Rruga : Llambi Bonata, Kombinat.

SHITET

1+1
Sip: 40m2, kati pare, e parikonstruktuar me hipoteke.
Cmimi: 20.000 eur
ID: 18.12 X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 12:02
PX: 0
lexuar: 4
Qira 3+1 Kati 5, 140 m² 800 Euro (Kompmleksi Kolombo ke Liqeni.)

Zona/Rruga : Kompmleksi Kolombo ke Liqeni.

JEPET ME QIRA,

Sip: 140m2+100m2 verande+sistem chiller ngrohje ftohje, e mobiluar lux kati 5-ste dhe i fundit. me pamje panoramike te tiranes, me 3...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 11:57
PX: 0
lexuar: 4
Qira 3+1 Kati 8, 200 m² 500 Euro (Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.

JEPET ME QIRA

Sip: 200m2, kati 8 dhe i fundit, e mobiluar lux, pamje panoramike.
Cmimi: 500 eur/muaj.

Kontakte: 0694081125
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 11:45
PX: 0
lexuar: 60
JEPET ME QERA 2+1 Kati 6, 119 m² 350 Euro (Ura e Tabakve)

Zona/Rruga : Ura e Tabakve

JEPET ME QERA

2+1
Sip: 119m2, kati i 6-te, me ashensor, mobilim cilesor.
Cmimi: 350 eur/muaj/diskutueshem
C:BB
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 11:42
PX: 0
lexuar: 13
Bllok, shitet 2+1+BLK Kati 7, 126 m² 105.000 (Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Sami Frasheri.

SHITET

2+1
Sip: 126m2, ku 116m2 jane te shfrytezueshme me hipoteke, kati 7-te, orientimi lindje perendim, balkon, koridor, me ambjent gatimi, nje tualet me dritare, me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 11:24
PX: 0
lexuar: 143
Hyrja tek Kodra Diellit, 116.5 m2, 3+1+2 banjo+ballkon, kati 3, 600 eur/m2

Apartament per shitje
Siperfaqja: 116.5 m2, 3 + 1 + 2 banjo + ballkon
Adresa: Kompleksi “Kodra e Diellit”, Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 5 katesh me orientim nga jugu....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 11:19
PX: 0
lexuar: 319
SHITET HYRJE CILESORE 2+1, Kati 5, 79m² 35.000eur (Yzberisht, prane Calcetos)

Zona/Rruga : Yzberisht, prane calcetos.

SHITET
1+1 e pershtatur si 2+1
Sip: 79m2 (ku 10msip.perb), kati 5-ste, orientimi veri - lindje - perendim, tualeti me dritare, me balkon, me hipoteke....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 29.09.2014, 11:15
PX: 0
lexuar: 139
Qira 1+1 Kati 4, 80 m² 250 Eur/muaj (Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

Bulevardi Gjergj FishtaZona/Rruga : Bulevardi "Gjergj Fishta" ( Prane CEZ-it)

JEPET ME QIRA

Kati 4-ert, soggiorno, ballkon, tualet, dhome gjumi, cdo ambjent eshte i mobiluar me te gjitha orendite...
Rubrika: Biznesi 29.09.2014, 11:12
PX: 0
lexuar: 72
Shitet aktivitet biznesi supermarket (Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.)

Yzberisht
Zona/Rruga : Yzberisht, ish frigoriferi Tiranes.

Shitet biznes - supermarket

Shitet aktivitet biznesi, supermarket, ne nje bllok te ri ne Yzberisht, Tirane.

Eshte i pari dhe i vetmi...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 29.09.2014, 09:20
PX: 0
lexuar: 80
Shitet 2+1 Kati 5, 92 m² 95.000eur (Naim Frasheri, prapa Ambasades Greke)

Zona/Rruga : Naim Frasheri, prapa Ambasades Greke

SHITET

2+1
Siperfaqia e hyrjes me sip e perbashketa: 92 m2.
Siperfaqia e hyrjes pa sip e perbashketa : 80 m2.
Kati 5, ndertim i viteve 80-te,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 28.09.2014, 08:49
PX: 0
lexuar: 154
Shitet 1+1 Kati 3, 53 m² 50.000 Eur (Prane njesise Bashkiake nr 1, Shkolla Baletit.)

Shkolla BaletitZona/Rruga : Prane njesise Bashkiake nr 1, Shkolla Baletit.

Shitet

1+1
Sip: 53m2, Kati 3-te, hyrje e rikonstruktuar, me hipoteke
Cmimi: 50.000eur
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 28.09.2014, 08:49
PX: 0
lexuar: 30
Shitet 1+1 Kati 5, 75 m² 35.000 Euro (Yzberisht, kompleksi pallateve E88)

Zona/Rruga : Yzberisht, kompleksi pallateve E88

Shitet
1+1 +balkon

Sip: 75m2, me ashensor, kati 5-ste, pallat 8katesh, ndertim vitit 2012, orientimi lindje, tualeti me dritare,
Cmimi: 35.000...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.09.2014, 13:46
PX: 0
lexuar: 146
Shitet ambjent per bzines gjysem bodrum 43 m² 37.000 Euro (Stavri Themeli.)

Zona/Rruga : Stavri Themeli.

SHITET AMBJENT BIZNESI
GJYSEM BODRUM

Sip: 43m2, e rikonstruktuar, tualeti me aspirim, me punime cilesore, pllaka te reja, gipse.
E pershtatshme per : AKTIVITETE...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 24.09.2014, 13:44
PX: 0
lexuar: 192
SHITET apartament 2+1 Kati 5, 84 m² 47.000 Euro (Riza Cuka. Laprake)

Zona/Rruga : Riza Cuka. Laprake

SHITET

2+1

Sip: 84m2 , kati i 5-te, pa ashensor, pll 6katesh, v'1993, orientimi lindje-perendim, e parikonstruktuar, 1 tualet me dritare, blk, me kontrabufe....
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 24.09.2014, 09:52
PX: 0
lexuar: 100
Prane Qendres, dyqan ne shitje, 50 m² 3.400 Euro/m² (Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi")

Rruga Mine Peza, Tirane
Zona/Rruga : Mine Peza ne kryqezim me rrugen "Fortuzi"


Shitet ambient per zyra ose dyqan.

Sipėrfaqe 50 m2.
Me ēertifikatė pronėsie dhe ēdo dokument tjetėr tė...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 23.09.2014, 14:15
PX: 0
lexuar: 88
KMY; 2+1 105m2, k5-ste, 43.000eur; 1+1, 65m2, cm 30.000 eur

Zona/Rruga : Tek KMY-ja.

SHITEN

1+1
KMY-ja, sip: 65m2, kati 8-te dhe i fundit, me ashensor, orientimi lindje-perendim, me hipoteke.
Cmimi: 30.000 eur/diskutueshem.

2+1
KMY-ja, sip: 105m2, kati...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:22
PX: 0
lexuar: 9
Hyrje me qira 2+1 Kati 4, 82 m² 250 Euro (Tek Astir-i)

Zona/Rruga : Tek Astir-i.

JEPET ME QIRA

Sip: 82m2, kati 4-ert, pallati i ri, me ashensor, me kontrabufe, ambjentet jane bosh, 2 balkone, koridor, orienimi jug-perendim, tualeti me aspirim.
Cmimi:...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:21
PX: 0
lexuar: 45
Qira 3+1 Kati 6, 450eur/muaj (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

JEPET ME QIRA

Kati 6-te, me ashensor, e mobiluar, 2 tualete.
Cmimi: 450 eur/muaj.
C: 5.11-X
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 23.09.2014, 10:18
PX: 0
lexuar: 50
Qira zyra 200 m² 1.000 Euro (Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Jepen zyra me qira

Sip: 200m2,
Cmimi: 1.000 eur/muaj
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:17
PX: 0
lexuar: 37
Qira, Vile 3kateshe, 1.000eur/muaj (Blloku Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Blloku Vilave Selite.

Jepet vile 3katshe me qira

Sip 100m/kat.
Kati pare/Dhome ndenje+tualet+balkon.
Kati dyte/Dhome ndenje+dhome gjumi+kuzhine+tualet.
Kati trete/ 3 dhoma...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:17
PX: 0
lexuar: 16
Qira vile 4 kateshe, 4.000eur/muaj (Perballe Acacia Hills, Farke)

Zona/Rruga : Perballe Acacia Hills, Farke

QIRA VILE 4KATSHE

Sip totale e viles 4.000m2, e mobiluar ne cdo dhome, me pishine, 12 dhoma, verande, magazine, parkim, gjenerator, ngrohje qendrore,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:16
PX: 0
lexuar: 140
Jepet me qira vile 1.000 Eur/muaj (Tek Selvija. Prane Viles Gold.)

Zona/Rruga : Tek Selvija. Prane Viles Gold.

SHITET VILE 2 KATSHE

Kati pare: 2dhoma +sogiorno, me oborr me gjelberim.
Kati dyte: 3dhoma+tualet, orientimi jug, cdo kat bosh.
Me parking.
Cmimi: 1.000...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:07
PX: 0
lexuar: 151
Vile me qira, kati 2, e mobiluar, 1.000eur/muaj (Mbi Shkollen e Baletit, prane Laborator Sinani.)

Zona/Rruga : Mbi Shkollen e Baletit, prane Laborator Sinani.

3+1
Hyrja eshte me vete, me 2 balkone, 2 tualete, me ambjent per parkim, me nje tarace te shfytezueshme prej 200m, aneksi me kontrabufe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:04
PX: 0
lexuar: 32
Qira hyrje+garazh, 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 350 Euro (Siri Kodra)

Zona/Rruga : Siri Kodra

Jepet me qira

2+1
Kati 6-te, I mobiluar, balkon, koridor, 2 tualete, me sistem ngrohje-ftohje, garazh, ashensor.
cmimi 350 eur/muaj
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:03
PX: 0
lexuar: 35
Qira 3+1 Kati 3, 140m², 700eur/muaj (Prapa Ambasades Amerikane.)

Zona/Rruga : Prapa Ambasades Amerikane.

JEPET ME QIRA

3+1
Kati 3-te, e mobiluar me te gjitha paisjet shtepiake te reja,
E preferuar per te huaj.
Cmimi: 700 eur/muaj.
C: 05.11-X
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:02
PX: 0
lexuar: 48
Qira hyrje+garazh, 2+1 Kati 3, 120 m² 450 Eur/muaj (prane ish Klani)

Liceu ArtistikZona/Rruga : Prane ish.Klani.

JEPET ME QIRA

Sip: 120m2, kati 3-te, 2 tualte, e mobiluar, orientimi perendim.
Cmimi: 450 eur/muaj/ padiskutueshem
Ne cmim eshte i perfshire dhe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 10:00
PX: 0
lexuar: 21
Ambjente me qira per ZYRA 3+1, 137 m², 600eur, (Bllok, perballe Piceri Era.)

Zona/Rruga : Bllok, perballe Piceri Era.

JEPET ME QIRA

3+1 Sip: 137m2, kati 1, e mobiluar, 600 eur/muaj

3+1 Sip: 137m2, kati 2-te, e mobiluar per zyra, 600 eur/muaj
C: Blb
Rubrika: Objekte banimi - me qera 23.09.2014, 09:58
PX: 0
lexuar: 45
Qira 3+1 Kati 5, 80 m² 300eur/ muaj (Perballe kompleksit Taiwan-it.)

Zona/Rruga : Perballe kompleksit Taiwan-it.

JEPET ME QIRA

3+1
80m2, hyrje ekzistuese, e pamobiluar, me a.c,
Cmimi: 300 eur/muaj.
C. 9.12
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 190

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"