Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 43 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj City-tour Maqedoni STRUGE – OHER – SHEN NAUM 2 DITE 40 € 40 Euro

  STRUGE – OHER – SHEN NAUM 2 DITE 40 €
  , 24-25 , 27-28 Tetor
  ►3-4 , 7-8 , 10-11 ,14-15, 17-18 , 21-22 , 24-25 , 28-29 , 29-30Nentor
  ►1-2 , 8-9 , Dhjetor
  Hotel Diplomat 3* 40 Euro / Person
  Hotel...
 2. Tirane, ofroj City-tour Turqi Tur Stamboll & Selanik 3 Nete 4 Dite 99 € 99 Euro

  Tur Stamboll & Selanik 3 Nete 4 Dite 99 €
  25 #TETOR 4 Dite 99 € (8 #VendetFundit)
  1, 8, 15 & 28 NENTOR 4 Dite 99 €
  Hotel 4* Superior Qender Stambollit
  042230668/0696153704
  Ne Cmim...
 3. Tirane, ofroj City-tour Gjermani Prishtinė Munchen €98 98 Euro

  Super Oferta Vajtje-Ardhje Datat e Pėrcaktuara
  Prishtinė Dusseldorf €110
  (Nisja 21,22,23,24 Dhjetor) (Kthimi 4,5,6 Janar)
  Prishtinė Hamburg 160€
  (Nisja 23 dhjetor) (Kthimi - 6 janar )
  Prishtinė...
 4. Tirane, ofroj City-tour Gjermani Prishtinė Shtuttgart €110 110 Euro

  Super Oferta Vajtje-Ardhje Datat e Pėrcaktuara
  Prishtinė Dusseldorf €110
  (Nisja 21,22,23,24 Dhjetor) (Kthimi 4,5,6 Janar)
  Prishtinė Hamburg 160€
  (Nisja 23 dhjetor) (Kthimi - 6 janar )
  Prishtinė...
 5. Tirane, ofroj City-tour Prishtinė Hamburg 160€ 160 Euro

  Super Oferta Vajtje-Ardhje Datat e Pėrcaktuara
  Prishtinė Dusseldorf €110
  (Nisja 21,22,23,24 Dhjetor) (Kthimi 4,5,6 Janar)
  Prishtinė Hamburg 160€
  (Nisja 23 dhjetor) (Kthimi - 6 janar )...
 6. Tirane, ofroj bilete avioni 2-D Gjermani Prishtinė 🍂 Dusseldorf €110 110 Euro

  Super Oferta Vajtje-Ardhje Datat e Pėrcaktuara
  Prishtinė Dusseldorf €110
  (Nisja 21,22,23,24 Dhjetor) (Kthimi 4,5,6 Janar)
  Prishtinė Hamburg 160€
  (Nisja 23 dhjetor) (Kthimi - 6 janar )...
 7. Tirane, ofroj City-tour Gjeorgji Tur 5 ditor ku do tė mund te vizitoni 4 ditė #Gjeorgjinė dhe

  Tur 5 ditor ku do tė mund te vizitoni 4 ditė #Gjeorgjinė dhe 1 ditė #Stambollin.
  Periudha e udhėtimit 03 - 07 Nėntor.
  Planifikimi i tour:
  Dita e parė : Nisja nga Tirana drejt Tbilisit. Mbėrritja...
 8. Tirane, ofroj City-tour Hollande Vjeshtė nė Amsterdam, 8 Ditė €399 399 Euro

  Vjeshtė nė Amsterdam, 8 Ditė €399
  Hollande  HollandeDita e Parė: Nisja nė oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė...
 9. Tirane, ofroj City-tour Turqi Vjeshtė nė Stamboll, 3 Ditė €209 209 Euro

  Vjeshtė nė Stamboll, 3 Ditė €209, 4 Ditė €239
  1. Turqi


  Turqi
  PROGRAMI PER NISJE ME 2, 9, 16, 23. 28, 30 NENTOR
  Dita e Parė: Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta...
 10. Tirane, ofroj City-tour Itali TUR NE ROME – VATIKAN 249 Euro

  TUR NE ROME – VATIKANFestat e NentoritDate 28 Nentor-2 Dhjetor Cmimi 249 Euro/personi
  Cmimi per femije 3 deri 11.9 vjec 60% e shumes totale
  DITA E PARE:
  Nisemi nga Tirana rreth ores 19:00 te...
 11. Tirane, ofroj City-tour Festoni ditėn e pavarėsisė nė #Avala Resort, #Budva! 😍🇦🇱 72 Euro

  Festoni ditėn e pavarėsisė nė #Avala Resort, #Budva! 🇦🇱
  #Avala Resort & Spa Budva

  Paketa e vjeshtės : 72€ / pers
  Vlefshmėria: 23.11-02.12

  2 netė qėndrim nė dhomė standarde
  Shishe uji nė...
 12. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi Fundjave mes Alpeve Shqiptare ☘🌻#VALBONE🌻☘ 8.500 Leke

  Fundjave mes Alpeve Shqiptare VALBONE
  Nisje Dt. 20 Tetor! 2 Dite! Cmimi 8500 lek
  All_Inclusive (mengjes + dreke + darke)
  🌺 Mbremje festive me DJ dhe muzike shqiptare Akomodim ne hotel Fusha e...
 13. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi SPLENDID RESORT & SPA 5* ➡ #Budva 145 Euro

  SPLENDID RESORT & SPA 5* ➡ #Budva

  SPLENDID RESORT & SPA 5* ➡ #Budva
  Femijet Falas! Masazh Falas per prinderit!
  2 Pishina Dimerore per Femije & te Rritur!
  5 Sauna te Ndryshme!Provoni dhe pak...
 14. Tirane, ofroj City-tour Spanje Andalusia, guide e plote, Nentor 26 569 Euro

  #Andalusia, guide e plote, Nentor 26

  Andaluzia 26 Nentor - 2 Dhjetor, 569 Eur, Malaga-Granada-Cordoba-Sevilia
  Datat: 26 Nentor -2 Dhjetor 2018. Cmimi 569 Eur.

  Fluturim me avion:...
 15. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Fundjave ne Rivieren e Malit te Zi #Budva 🌼 #Kotor 🌺 IIshu 49 Euro

  Fundjave ne Rivieren e Malit te Zi #Budva #Kotor IIshujt Perast Dt. Udhetimit 13-14 Tetor! 2 Dite! Cmimi 49€
  Akomodim ne Hotel 3 Yje (Buze Detit ne Budva) Vizitohen: Ulqin, Budva, Shen Stefan,...
 16. Tirane, ofroj City-tour France Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349 # 349 Euro

  Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349
  FRANCE / PARIS
  Paris: Nisja mė 29 Tetor, 25 Nėntor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih...
 17. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Vjeshte ne #Bianca Resort & Spa 83 € / 3 Dite Ne Cmim perfsh 83 Euro

  Vjeshte ne #Bianca Resort & Spa 83 € / 3 Dite
  Ne Cmim perfshihen:
  - Akomodimi 2 Net / 3 Dite
  - Mengjesi dhe darka
  - Pishina, Sauna, Fitness
  Check in kur te deshironi – Check out ora 16.00-...
 18. Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 😍🍉Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89 89 Euro

  😍https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f10/1/16/1f349.png🍉Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89
  Mali I Zi
  Mali I Zi
  Dita e Parė, Nisja nga Tirana pėr nė Budva. Ndalesa gjatė...
 19. Tirane, ofroj City-tour Rumani 👌Bukuresht: Nisje mė 11, 25 Tetor 149 Euro

  🌼https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7b/1/16/1f44c.png👌Bukuresht: Nisje mė 11, 25 Tetor. - Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mėngjese pėr 3 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe...
 20. Tirane, jap me qera (Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI)

  Zona/Rruga : Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI

  Zona/Rruga : Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI

  Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI 2 KATESHE.

  ...
 21. Tirane, jap me qera (Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI 2)

  Zona/Rruga : Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI 2

  Tek ish STACIONI I TRENIT, JEPET ME QERA SHTEPI 2 KATESHE.


  SHTEPIA JEPET ME QERA PER BANIM OSE AKTIVITET TREGETAR


  TE GJITHE...
 22. Tirane, ofroj City-tour Itali TUR NE ROME – VATIKAN Date 17 -21 Tetor 249 Euro

  TUR NE ROME – VATIKAN
  Date 17 -21 Tetor
  Date 28 Nentor-2 Dhjetor
  Cmimi 249 Euro/personi

  Cmimi per femije 3 deri 11.9 vjec 60% e shumes totale

  NE CMIM PERFSHIHET:
  • Transporti me...
 23. Tirane, ofroj City-tour Izrael Vjeshtė nė Izrael, 5 Ditė €599 IZRAEL / TEL AVIV 599 Euro

  Vjeshtė nė Izrael, 5 Ditė €599
  IZRAEL / TEL AVIV
  Tel Aviv: Nisja mė 26 Nėntor: - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me...
 24. Tirane, ofroj LLOTARIA AMERIKANE FILLOI 500 Leke

  LLOTARIA AMERIKANE FILLOI


  APLIKO DHE TI..

  VETEM NJE FOTO TE DUHET

  DERGOJE TEK ADRESA soletravel@hotmail.com
  DHE EJA TE APLIKOSH..
 25. Tirane, ofroj City-tour Serbi Vjeshtė nė Beograd, 3 Ditė €89 89 Euro

  Vjeshtė nė Beograd, 3 Ditė €89
  SERBI / BEOGRAD


  Beograd: - Nisje mė 5, 19 Tetor.- Vizitohet: Beograd Fjetje, Mėngjese pėr 2 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me...
 26. Tirane, ofroj City-tour France Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349 349 Euro

  Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349
  FRANCE / PARIS
  Paris: Nisja mė 8 Tetor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė...
 27. Tirane, ofroj City-tour Itali Bari – Alberobello – Monopoli, 19 Tetor, 3 dite 199 Euro

  Bari – Alberobello – Monopoli, 19 Tetor, 3 dite, 199€Dita 1 :
  Nisja nga Tirana me autobus ne oren 18:00. Drejtohemi drejt portit te Durresit, ku do te behet imbarkimi ne traget Lundrimi per ne...
 28. Tirane, ofroj City-tour Austri Vjeshte ne Viene - Budapest - Beograd 10 - 14 Tetor 199 Euro 199 Euro

  Vjeshte ne Viene - Budapest - Beograd 10 - 14 Tetor 199 Euro/Personi

  TUR 4 NETE 5 DITE VJENE – BUDAPEST Date: 10 – 14 TetorDate 31 – 4 Nentor Cmimi: 199 Euro/personiDita e Parė: Tirane – Zagreb...
 29. Tirane, ofroj City-tour Spanje Tur 8 ditor ne Barcelone Milano Monte Carlo 6 - 13 Tetor 399 399 Euro

  Tur 8 ditor ne Barcelone Milano Monte Carlo 6 - 13 Tetor 399 Euro / PersoniPerfshihet:
  1. Udhetimi me autobus komod.
  2. Akomodim nė hotele 3* dhe 4*.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit....
 30. Tirane, ofroj City-tour Spanje 👌Vjeshtė nė Barcelonė, 7 Ditė €369 369 Euro

  👌Vjeshtė nė Barcelonė, 7 Ditė €369
  4. SPANJE / BARCELONE #barcelone#oferta#udhetime#soletravel#trip#oferta#supercmime#superudhetime#udhetomene
  Barcelone: Nisja mė 29 Tetor - Vizitohen: Barcelonė,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1284
Faqja 1 nga 43 1 2 3 4