Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ALUFLOR Burime njerezore; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Inxhinier Zbatim Objekti

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 2. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Inxhinier Projektues

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 3. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Arkitekt/e

  Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punėsojė Arkitekt/e qė tė plotėsojė kriteret e mėposhtme:

  Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e...
 4. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Inxhinier Strukturist

  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 5. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Drejtor/e Teknik/e

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 6. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend praktike Intership ne Departamentin E Shitjeve -Marketing

  Tirane, ofroj vend praktike Internship ne Departamentin E Shitjeve-Marketing
  ALUFLOR MUNDESON ZHVILLIMIN E INTERSHIP-it

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve...
 7. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Sales Construction Manager

  Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote...
 8. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Menaxhere Zyre

  Tirane, ofroj vend pune MENAXHERE ZYRE


  ALUFLOR KERKON PUNONJES NE POZICIONIN E MENAXHERES SĖ ZYRĖS
  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke...
 9. Kompani Ndertimi/Fasadash ofroj vend pune Graphic Designer

  Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer


  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė...
 10. Kompani Ndertimi/Fasadash ofroj vend pune Specialist prodhim montimi - Vetrata alumini

  Aluflor Construction Group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te Alucobondit.

  Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf...
 11. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Shef/e Finance

  Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote...
 12. Kompani Ndertimi/Fasadash , ofroj vend pune Punonjes prodhimi dhe montimi

  Kompania ALUFLOR kerkon te punesoje nje:

  Punonjes prodhimi dhe montimi ne Tirane dhe Durres

  Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara:

  - Preferohet te kete perfunduar arsimin e...
 13. Internship Dep. Burime Njerezore, ALUFLOR (Sheshi Italia) (Tirane)

  INTERNSHIP NE DEPARTAMENTIN BURIME NJEREZORE

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit,
  pajisje tė...
 14. Tirane ofroj vend pune Furnitor

  Kompania Aluflor Construction Group, merret me projektimin, montimin dhe zbatimin e fasadave te Xhamit dhe te Alucobondit.  Kompania jone kerkon nje furnitor qe te plotesoje kriteret e...
 15. Tirane, ofroj vend pune Supervizor ne Kantier

  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Internship Inxhinier/e Ndertimi ose Arkitekt/e

  Internship ne Departamentin Teknik/ Inxhinier/e Ndertimi

  Aluflor Mundeson Zhvillimin E Internship-It per pozicionin e Inxhinier/e Ndertimi / Arkitekt/e ne Departamentin Teknik

  Aluflor...
 17. ALUFLOR MUNDESON ZHVILLIMIN E INTERSHIP-it ne Departamentin e Finances

  ALUFLOR MUNDESON ZHVILLIMIN E INTERSHIP-it NE DEPARTAMENTIN E FINANCES

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė...
 18. Tirane, ofroje vend pune Inxhinier/e Ekonomike

  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Ing. Zbatim Objekti

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 20. Tirane, ofroj vend pune Internship ne Departamentin Arkivė-Protokoll

  INTERNSHIP NE DEPARTAMENTIN ARKIVE-PROTOKOLL

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit,
  pajisje tė...
 21. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Marketingu

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 22. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote...
 23. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e

  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 24. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Prodhimi

  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
 25. Specialist/e Manualesh dhe Procedurash

  Tirane, ofroj vend pune Specialist/e Manualesh dhe Procedurash


  Aluflor mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė...
 26. Kerkohet Inxhinier Strukturist

  Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR eshte i interesuar te punėsojė njė Inxhinier Strukturist, qė tė plotėsojė kriteret e mėposhtme

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:...
 27. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Projekti

  Pėrshkrimi

  Manaxher i Projektit do tė duhet tė marrė pėrsipėr pėrgjegjėsitė pėr manaxhimin e projektit, nė tė gjitha aspektet teknike, financiare, administrative sipas afateve e procedurave tė...
 28. Aluflor kerkon Drejtor/e i Departamentit Juridik dhe Burimeve Njerezore

  https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/s600x600/t31.0-8/10929041_615868048541935_8145642154562593582_o.jpg

  Ne kuader te zgjerimit te kompanise, dhe nevojes per staf shtese, ALUFLOR...
 29. Tirane, ofroj vend pune Director of Technical Department

  Alufor Construction Group, founded in 2005, is a company with business activity in the building industry, focused in concept, design, and implementation of high-end complex building envelopes....
 30. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Projektimi

  ALUFLOR mundėson ndėrtimin e fasadave tė teknologjisė sė lartė, dritareve dhe dyerve duke pėrdorur sisteme tė profileve tė aluminit, pajisje tė pėrpunimit, aksesorėve dhe ekspertizė teknike tė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 66
Faqja 1 nga 3 1 2 3