Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Instituti Profesional ATC; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tiranė - Ofrohet vend pune - Kamarier/e (me kohė tė plotė)

  Ofrohen:
  - kushte shumė tė mira pune;
  - pagė e kėnaqshme.

  Tė interesuari duhet tė plotėsojė kėto kritere:
  - tė ketė pėrvojė pune;
  - tė ketė njohuri tė mira tė programeve bazė tė kompjuterit; ...
 2. ! Nė gusht pėr pushime, shtatori pėr studime!

  Filluan regjistrimet nė kurset profesionale 1-VJEҪARE, pėr regjistrimet e hershme pėrfitohet deri nė 30% ulje nga ēmimi zyrtar!
  PASTIĒER 1140 €
  KUZHINIER 1190 €
  SHEF_KUZHINE 1440 €
  STILIST 1140 €...
 3. Instituti Pofesional ATC - hap konkursin pėr Mėsues nė PRISHTINE

  Instituti Pofesional ATC hap konkursin pėr Mėsues pėr zhvillimin e trajnimeve profesionale pėr vitin shkollor 2019-2020 nė PRISHTINĖ,
  nė profilet:


  Mėsues Kuzhinier
  Mėsues Pastiēer
  Mėsues...
 4. Tirane, ofroj vend pune Asistente

  Ofroj vend pune Asistente.

  Aplikanti duhet:  tė ketė kryer studimet e larta, dega Administrim dhe Menaxhim Biznesi;
  tė ketė pėrvojė pune mbi 5 vite (tė vėrtetuar me librezė);
  tė ketė...
 5. Tirane, ofroj vend pune – Mėsues i Gjuhės Italiane

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėn italisht;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 6. Tirane, ofroj vend pune Koordinatore pėr kontrollin e cilesisė

  Aplikanti duhet:


  tė ketė mbaruar studimet e larta pėr Menaxhim Biznesi ose Ekonomik;
  tė ketė aftėsi tė mira komunikimi dhe menaxhuese;
  tė ketė eksperience punė mbi 5 vite, tė vėrtetuar me...
 7. Tirane, ofroj vend pune Mėsuese – Parukeri/Estetistikė

  Aplikanti duhet:


  tė ketė mbaruar studimet e larta nė profilin Parukeri /Estetikė;
  tė ketė eksperience punė mbi 5 vjet tė vėrtetuar me librezė;
  specializuar nė; parukeri, grim, estetikė,...
 8. Tirane, ofroj vend pune Mėsues - Grafik Dizajner

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Akademinė e Arteve, dega Grafik Dizajner;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie ose si dizajner;
  tė njohė parimet e dizajnit dhe...
 9. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e

  Ofrojmė vend pune si Kuzhinier/e me kohė tė plotė.
  Pervoja e punes dhe trajnimet.
  · Tė ketė sė paku 3 (tri) vite pėrvojė pune si kuzhinier/e nė restorante me 4 ose 5 yje:
  · ...
 10. Tirane, ofroj vend pune Sekretare

  Aplikanti duhet:

  tė ketė mbaruar studimet e larta pėr Menaxhim Biznesi ose Ekonomik;
  tė ketė aftėsi tė mira komunikimi dhe menaxhuese;
  tė ketė eksperience punė tė vėrtetuar me librezė;
  tė...
 11. Tiranė – Ofrohet vend pune - Arkėtare

  Aplikanti duhet:


  tė ketė mbaruar studimet e larta nė fakultetin ekonomik;
  tė ketė aftėsi tė mira komunikimi dhe menaxhimi;
  tė ketė pėrvojė pune (tė vėrtetuar me librezė);
  tė ketė njohuri...
 12. Tirane, ofroj vend pune part time Modele

  Shume shpejt Instituti Profesional ATC do te zhvilloje sfilatėn me fustane mbrėmje tė stiluar,prerė dhe qepur kursantet tona STILIST.
  Aplikimi pėr vajza modele ka filluar ku mund tė dėrgoni CV me...
 13. Tirane, ofroj vend pune Mėsues - Inxhinier Elektrik

  Kriteret:


  Tė ketė kryer studimet e larta, Dega Inxhinieri Elektrike;
  Tė ketė eksperiencė pune 5 vjeēare;
  Tė ketė kualifikime dhe ēertifikime tė ndryshme;
  Tė ketė njohuri tė programeve dhe...
 14. Tiranė – Ofrohet vend pune - Mėsues Pastiēer

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19400547_1911023039149324_1328834782526896063_o.jpg?oh=866fe0553930c619490895b677fa9c33&oe=59E2EBB8

  Kėrkohet mėsues i Gastronomisė pėr mėsimdhėnien...
 15. Tiranė - Ofrohet praktikė pune (internship) nė Marketing

  Kriteret

  Aplikanti duhet:

  tė ketė kryer studimet e larta ose tė jetė nė vitin e fundit tė fakultetit tė Ekonomisė, nė degėt Menaxhim-Marketing, Ekonomi, Biznes, Financė-Bankė etj.;
  tė ketė...
 16. Sot mendo per profesionin, mot per pensionin!

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=491691&d=1496058780
 17. Tirane, ofroj vend pune – Mėsues Barist (Barman)

  Kėrkohet Mėsues pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale nė degėn Barman .

  Tė interesuari duhet tė plotėsojė kėto kritere:
  - tė ketė kryer studimet pėr Hoteleri Turizem nė profilin Miksologji...
 18. Tiranė – Ofrohet vend pune - Mėsuese nė profilin stilist / rrobaqepėsi

  Kėrkohet mėsuese Inxhinieri Tekstile dhe Modė pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare nė profilin Stilist / Rrobaqepėsi

  Aplikantja duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė degėn...
 19. Tiranė – Ofrohet vend pune – Mėsues tė Inxhinierisė Informatike

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19400547_1911023039149324_1328834782526896063_o.jpg?oh=866fe0553930c619490895b677fa9c33&oe=59E2EBB8
  Kėrkohet Mėsues-Inxhinier Informatike (part time)...
 20. Tiranė – Ofrohet vend pune – Financiere

  Kėrkohet financiere me kohė tė plotė.

  Aplikantja duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik nė degėn Financė-Bankė ;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit (microsoft...
 21. Tiranė – Ofrohet vend pune – Mėsues Menaxher Biznesi

  Kėrkohet mėsues Administrim Biznesi pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare nė degėn Menaxher Biznesi.

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin Ekonomik, dega...
 22. Tiranė – Ofrohet vend pune - Mėsues Shef Kuzhine

  Kėrkohet Mėsues i Gastronomisė pėr mėsimdhėnien e kurseve profesionale 1-vjeēare nė degėn Shef Kuzhine

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet pėr gastronomi;  tė ketė pėrvojė pune...
 23. Tiranė – Ofrohet vend pune - Redaktor

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19400547_1911023039149324_1328834782526896063_o.jpg?oh=866fe0553930c619490895b677fa9c33&oe=59E2EBB8
  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e...
 24. Tiranė - Promotor/e (shpėrndarės fletėpalosjesh, posterash etj.)

  Kėrkohen vajza dhe djem pėr shpėrndarje fletėpalosjesh nė Tiranė dhe nė qytete tė tjera.

  Ofrohet:

  punė me kohė tė plotė (fleksibėl);
  kushte tė mira pune;
  pagė e kėnaqshme;
  shpėrblime.
 25. Tiranė – Ofrohet vend pune - Agjent / Furnitor / Shofer

  Kėrkohet qė personi interesuar:

  tė ketė pėrvojė pune nė kėto profile;
  tė jetė mbi 25 vjeē;
  tė jetė i prirė tė pėrshtatet me oraret dhe me detyrat qė i kėrkohen;
  tė njohė programet bazė tė...
 26. Tiranė – Ofrohet vend pune - Sanitare me kohė tė plotė (turni i dytė)

  Ofrohet vend pune Sanitare me kohe te plote (turni i dyte)

  Aplikanti duhet :  te kete eksperience pune te meparshme si sanitare,
  te jete korrekte, e shkathet dhe e pergjegjme per...
 27. Tiranė, Ofrohet praktikė pune (internship) pranė zyrės sė punėsimit "ATC Work Office"

  Aplikanti duhet:

  tė ketė kryer studimet e larta per Juridik , Gjuhe te huaj, Menaxhim Biznesi ose Ekonomik.
  tė ketė njohuri shumė tė mira tė gjuhės angleze dhe italiane (merr pėrparėsi edhe...
 28. Tiranė - Ofrohet vend pune – Mėsues i Gjuhės Gjermane

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja, dega gjermanisht;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 29. Tiranė – Ofrohet vend pune – Mėsues i Gjuhės Angleze

  Aplikanti duhet:


  tė ketė kryer studimet e larta nė Fakultetin e Gjuhėve tė Huaja nė degėn anglisht;
  tė ketė pėrvojė pune 5-vjeēare nė mėsimdhėnie;
  tė njohė programet bazė tė kompjuterit...
 30. Tiranė – Ofrohet vend pune - Mėsues i Inxhinierisė Mekanike

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/19400547_1911023039149324_1328834782526896063_o.jpg?oh=866fe0553930c619490895b677fa9c33&oe=59E2EBB8Kėrkohet Mėsues i Inxhinierisė Mekanike pėr...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 31
Faqja 1 nga 2 1 2