Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Albania Recruitment; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Gjermani Vende te Lira Pune ne KROCERE GJERMANE

  PUNESIM NE KROCERE GJERMANE:


  Vende te Lira Pune ne Pozicionet:

  Restaurant Waiter
  Restaurant Assistant Waiter
  Bar Waiter
  Head Waiter
  Bartender
 2. DOHA, Punesohu ne Resort me 5 YJE, INTERVISTE PUNE DIREKT ME PERFAQESUES NGA DOHA NE TIRANE

  PUNESIM NE DOHA NE RESORT ME 5 YJE:

  Vende te Lira Pune ne Pozicionet:

  ♦️Food and Beverage Supervisor
  ♦️Hostess
  ♦️Waiter / Waitress
  ♦️Bartender
  ♦️Guest Service Agent
  ♦️Guest Relations...
 3. MALTE, APLIKO DHE PUNESOHU ! Vende te Lira Pune ne MALTE !

  PUNESIM AFATSHKURTER OSE AFATGJATE NE MALTE:

  Vende te Lira Pune ne Pozicionet:  Restaurant Waiter / Waitress
  Hostess
  Beach Waiter / Waitress
  Bartenders
 4. Kerkohet Kamarier/e, Banakier/e, Shef Kuzhine, Kuzhinier/e dhe Ndihmes Kuzhinier/e ne Malte !

  PUNESIM NE MALTE

  Vende te Lira Pune per keto pozicione:


  Shef Kuzhine
  Kuzhinier/e
  Kamarier/e
  Banakier/e
  Ndihmes Kuzhinier/e
 5. Te Udhetosh dhe Punosh njekohesisht ? Totalisht e Mundur ✅ Punesohu ne Krocere dhe Vizito Vendet me te Bukura te Botes !

  PUNESIM NE KROCERE:

  🛳Destinacionet:

  📍Amerike & Kanada
  📍Ishujt Karaibe & Hawai
  📍Australi & Zelanda e Re
  📍Alaske & Azi
  📍Europe
 6. Kerkohet Teknik Frigoriferesh dhe Dhomash Frigoriferike ne MALTE !

  Punesim ne Malte

  Kerkohet:  TEKNIK FRIGORIFERESH
  TEKNIK DHOMASH FRIGORIFERIKE
 7. Software Developer, Punesohu ne MALTE !

  Software Developer
  Type: Full-time
  Industry: IT

  Location: Malta

  Our client, a renowned company enjoying a leading position in the international market, is currently looking for a skilled...
 8. Puno ne Profesionin tend ne Europe ose Lindjen e Mesme !

  PUNESIM JASHTE VENDI

  Mundesi Punesimi ne keto Qytete:  Malte
  Kroaci
  Turqi
  Irlande
 9. Kerkohen 20 ANIMATOR/E per Femije ne MALTE

  Kerkohen 20 ANIMATOR/E per Femije ne MALTE


  Ofrohet:

  ♦️Pagese Baze + Bonuse
  ♦️Biletat e Udhetimit
  ♦️Akomodimi + Ushqimi
  ♦️Transporti
  ♦️Kontrate Pune e Rinovueshme
 10. Kerkohen ANIMATORE, AKTORE NE MALTE !

  PUNESIM NE MALTE

  Vende te Lira Pune per keto pozicione:  Animator/e
  Aktor/e
 11. DUBAI, Kerkohet Recepsionist/e, Guest Relation Agent/Officer, Hostess...

  PUNESIM NE DUBAI:

  Vende te Lira Pune ne Pozicionet:
  Receptionist
  Guest Relation Agent / Officer
  Hostess
 12. Vende te Lira Pune ne DUBAI, DOHA, ABUDHABI, BAHRAIN, OMAN !

  Vende te Lira Pune ne DUBAI, DOHA, ABUDHABI, BAHRAIN, OMAN

  Punesohuni ne Resortet Luksoze me 5 Yje te Lindjes se Mesme dhe fitoni #Eksperience #Para dhe #Pushime Verore Fantastike

  Profilet e...
 13. EUROPE, Animator/e, Zumba/Latino Dancers, Sports/Fitness Instructors, Entertainers, Singers/Actors/Comedians, Chef de Partie, Waiter, Waitress, Bartender...etc

  PUNESOHU NE EUROPE

  Vende te Lira Pune ne MALTE


  Punesim Sezonal (Qershor - Tetor) ose Punesim Afatgjate(Kontrate 1 Vjecare e Rinovueshme)

  Pozicione te Lira Pune:
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13