Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ADGSS; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane,Okazion!Shitet Ambjent Biznes/Njėsi,kat 0, Pallat Ri 6-kat,sip.97m², Cmim73'000euro diskutush, rr.Sh.Kuka, te TV.2000 pėrball Institut F.Bėrthamor,Teleferikut, zona Freskut,150m nga rr. Dajtit

  SHITET: Okazion!!! Njėsi-Tregtare/Ambjent Biznesi me sipėrfaqe 96.8m2,nė katin pėrdhes, buzė trotuarit, nė njė pallat ri, 6-katėsh, nė rr. Shefqet Kuka tek"TV.2000"pėrballė Institutit tė Fizikės...
 2. Tirane-Liqeni Farkės,Shitet Truall,Sip.500m²,100€/m²,F.Vogėl pranė liqenit/Ēollak,30m nga rr.Panorama 3km/11min vetur,me rr.P.Budi/M.Grameno te Ura Elbasanit/Lana, nga rr.Sh.Ndroqi/Sanatorium 4.5km&1.

  SHITET:Tokė/Truall pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 500m2, nė Farkėn e Vogėl pranė liqenit/lagja Ēollak, me pamje nga liqeni/mali Dajtit, malet e Pėllumbasit, Krrabės, 30m nga aksi i rrugės...
 3. Tirane,Shitet Apartament,cilėsor,tip 2+1,sip.100m²,kat 9,P.Ri 10-kat, Cmim120'000€,diskutushėm, zona K.Parisit, rr.Tish Dahia, 700m nga rr.S.Delvina/Lulishtja S.Dinamo,80m Kristal Center & 150m U-Re

  Shitet: Apartament me shumė dritė e pamje, nė katin e 9-tė banim/i fundit, tė njė Pallat tė ri 10-katėsh, nė krahun e djathtė, nė ngjitje tė rrugės "Tish Dahia" pranė qendrės komerciale "Kristal",...
 4. Tirane,Me Qera Apartament rikonstruktuar e mirėmbajtur, tip.1+1+A+BLK ,kati 2,sip.60m², Qera 30'000 Leke, Pallat ekzistues 5-kate, tulle kuqe, nė BLV. "B.Curri",30m nga Ura Brrylit, Min.Jashtme

  Jepet me qera: Apartament 1+1, sipėrfaqe 60 m2, i pėrshtatur edhe me njė hapėsirė pėr njė person, i rikonstruktuar komplet, i mobiluar me tė gjitha pajisjet, nė gjendje shumė tė mirė(apartamenti...
 5. Tirane,Me Qera Apartament ri, 2+1, kat 4,sip.100m²,Qera 300euro/muaj, nė zonėn Selites,rr.Rexhep Pinari, 450m nga Autostrada/Unaza Madhe/Tiranė-TEG-Elbasan, e 1-km nga Lana/ Stacioni i Tiranės sė Re,

  Jepet me Qera: Apartament me shumė dritė e pamje, tipit 2+1, me 2-banjo, sipėrfaqe 100m2, pėr herė tė parė me qera, i pa banuar mė parė, nė katin e 4-tėrt banim, tė njė Pallati/Redidence tė Re "G&P"...
 6. Tiranė-Shitet:Okazion! Njėsi Tregtar/Bar-Kafe,Kat I, Ndėrtes 4-kat,Sip.210m2, Verand 100m2 Cmim 150'000euro, diskutushėm, Rr.Pasho Hysa,400m nga markata A.Demi/Big-Market, Bank Credins,600m Depo Ujit'

  SHITET: Njėsi Tregtare/Lokal Bar-Kafe me sipėrfaqe tė brendshme 210m2, dhe verandė nė dy anėt rreth 100m2, nė katin e parė/pėrdhes buzė trotuarit nė njė Ndėrtesė komplekse me 4-kate teknikė, 3-kate...
 7. Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK, Kat 6, Sip.93m²,Cmim 1'000euro/m², Pallat Ri, nė rr."Idriz Dollaku",degėzim i rr."A.Demi, nė afėrsi tė fushės "A.Demi" 8-10-minuta kėmbė (800m larg) Urės sė Brrylit

  Shitet: Apartament tip 2+1 me 2-Ballkon,+1-Banjo, Sip. totale 93m2, kati 6-tė, ose (i pesti banim), nė rrugėn "Idriz Dollaku", 150m larg Fushės "Ali Demi" dhe 250m larg aksit tė rruges "Ali Demi",...
 8. Tirane,Shitet Ambjent Biznesi, nė pallat ekzistues,kati ±1,Sip.144m², Cmim 600euro/m²(diskutushėm), ideale pėr aktivitet prodhues, nė Rr.'ADemi', 30m nga Lana/pranė Shkollės 9-Vjeēar 1-Maj Tirane

  SHITET: Bodrum – i projektuar pėr punishte ėmbėlsirash, furrė buke... etj, me sipėrfaqe 144m2, nė katin e ndėrmjetėm ± 1 me dritare mbi nivelin e tokės, nė njė pallat ekzistues, nė fillim tė rrugės...
 9. Tirane,Shitet Apartament + Sip.Tregtare(51+19)=70m²,Kati I-rė, buzė troturar/Lanės, Cmim180'000euro,diskutush, Blv.B.Curri,Pallat 5-kat, segment D.Policisė Shtetit/ ish-Min.Shėndetsis → te Ura Brrylit

  Shitet Apartament si Sipėrfaqe tregtare/ish-apartament 1+1, plus shtesa me sipėrfaqe pėrgjithshme 70.5m2, nė katin I, pėrdhes, buzė trotuarit, nė njė Pallat ekzistues 5-katėsh, i cili gjendet nė...
 10. 071-Tirane,Shitet Vile 3-Kate,Sip. Truall 420 m²,Sip.njollės ndėrtimit 110 m²,Sip.ndėrtimi 346 m².Cmimi 210.000euro(€),ose ēdo kat mė vehte me 80000 euro(€),ose 2-kate 155000 euro -SAUKU VJETER TIRANE

  Zona/Rruga : SAUKU-VJETER, TIRANE
  SHITET:VILE ME 3-KATE NE SAUKUN E VJETER Tirane
  -Sipėrfaqe Truallit:420m2,-Njolla Ndėrtimit 109 m2, -Sipėrfaqe Ndėrtuar pėr 3-kate 347m2, -Sipėrfaqe Oborr 310m2 ...
 11. Tiranė-Shitet Vilė/Ndėrtes 2-Kat,truall 244m²,sip.banim 230m²,Cmim 280'000Euro, diskutushėm-Rr.Shemsie Haka,100m nga fusha rr.A.Demi, 500m(Unaza/Brryli ose 800m nga Shkolla 1-Maj/Unaza/Lana/ish-ATSH

  Shitet:Vilė/Ndėrtesė e Re banimi, me 2-kate, me ēati, truall 244m2, njolla ndėrtesės 115m2; me sipėrfaqe banimi per te 2-katet 230m2, me 4-dhoma gjumi, 1-sogiorno tė madhe,1-kuzhinė-ngrėnie,...
 12. 085-Tirane,Shitet Apartament mjaft cilėsor, 2+1+A+BLK, Sip.100 m², Kati 7, Cmimi 2.000 Euro/m2, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", mbrapa RTSH

  Shitet: Apartament mjaft cilėsor tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.100m2, Kati 7-tė, pranė Liceut Artistik "Jordan Misja", dhe RTSH-sė, si dhe pranė ish-Universitetit Luarasi.
  Pallati i ri...
 13. 110-Tirane OKAZION!Shitet Apartament 3+1 Sip.122 m²+Verande Sip.131m²,Kati 7,mundėsi ndarje nė 2-Ap, Cmimi130'000 euro,nė Unazė (Ferit Xhajko-prapa Restorant'Durresi')Tiranė

  ​Zona/Rruga : Ferit Xhajko (Nė Unazė 10 m larg /prapa Restorant Durrėsit)
  OKAZION !!! SHITET: APARTAMENT 3+1 Sip:122 m2, Veranda 131m2, nė Katin 7-tė banimi/i fundit
  Detaje:
  Pallat i Ri 7-kate,...
 14. Tirane,Shitet Apartament Rinovuar,tip 2+1,Kat 4,Pallat 5-kat, Sip.70m²,Cmim78'000euro diskutushėm, rr.Asdreni, pėrball Min.Jashtme, segment nga D.Policisė Shtetit/ish-Min.Shėndetėsisė te Ura Brrylit

  Shitet: Apartament i rinovuar, tip 2+1, me sipėrfaqe 78m2, nė katin-4-tė, tė njė pallati ekzistues 5-katėsh, me tulla tė kuqe, nė rrugėn Asdreni, nė krahun e djathtė, mbi ish-Ministrinė...
 15. 057-Tirane, Me Qera Apartament Luksoz 3+1+A+BLK Kati 8, Sip.168 m², Qera 800 euro/muaj, Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme, 5-min nga qendra Tiranės

  Zona/Rruga : Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme ose pėrballe ish-Ministrise Shendetsise
  Me Qera: Apartament Luksoz 3+1 nė Katin 8-tė banimi (Sip.168m2) nė njė Pallat 9-katėsh, nė Blv. Zhan...
 16. 057/1-Tirane,Shitet Apartament Cilėsor, 3+1+Kuzhinė+3-BLK ,Kati 8,Sip.168 m², 250.000 Euro i diskutueshem-Blv. Zhan D'Ark, pranė Ministrise sė Jashtme

  Shitet:Apartament Luksoz 3+1 nė Katin 8-tė banimi (Sip.168m2) nė njė Pallat 9-katėsh, nė Blv. Zhan D’Ark, tek Ministria e Jashtme-Tiranė.
  Vendodhja:Pallati ėshtė 3-minuta (300m) larg nga...
 17. Tirane,Shitet"Njėsi" Biznesi, kati pėrdhes/parė/Kompleks Ri,Sip.120m²,Ēmim 2'400eruro/m² Rr."Don Bosko"pranė Gjykate Administrative tė Shkallės sė Parė, afėr edhe me Spitalin Ushtarak Laprak/Tirane

  SHITET: Njėsi-Tregtare/Dyqan me Sipėrfaqe 120m2, nė katin pėrdhes(I-rė) nė njė Pallat/Kompleks banimi i vitit 2017, nė Rr."Don Bosko",800m nga Unaza/Segmenti"Asim Vokshi" pranė Zogut Zi/dhe 300m nga...
 18. Tirane,Shitet Vilė 2-Kat, truall 574m², njoll ndėrtimi 232m², sip ndėrtuar 496m², Cmim380'000euro diskutush, rr.P.Hysa.400m mbi markat/naksin rr.A.Demi/600m nga D.Ujit dhe 15min kėmb Unaza/ura Brrylit

  Shitet:Vilė/Ndėrtesė e Re, pėr banim, 2-katėshe, me truall 574 m2, Njolla e Ndėrtesės 232m2, me sipėrfaqe banimi kati 1 (pėrdhes) 214m2 dhe sipėrfaqe shėrbimi 19m2 (verandė+shkallė), si dhe kati 2:...
 19. Tirane,Shitet Apartament 2+1, kat 6,Sip.91m², Cmim 900ero/m², Pallat Ri -Rr.Irfan Tėrshana/degėzim rr.Fuat Toptani, nė fund zonės Vilave Gjermane,10-min/kėmb (800m nga) F.Ekonomik/Terminali Autobuzave

  Shitet:Apartament tipit 2+1 me 1-Ballkon,+2-Banjo, Sip.91,5 m2, kati 6-tė, banim, nė rrugėn "Irfan Tėrshana" nė fund tė zonės sė Vilave Gjermane, zonė me Vila, mjaft e qetė, gjelbėruar dhe e pastėr,...
 20. Tirane,Me Qera Ambjent-Garazh Kat-1,Sip.300m²,Qera 500euro/muaj, pallat ri,nė rr.Telo Ndini, 400m nga kryqėzimi Unazės me rrugėn H.Tasim" dhe 30m nga rr. Porcelanit/Xh.Keko/Xhamlliku-Sh.Shtraus Tirane

  Jepet me Qera: Ambjent nėn-tokė-1, me sipėrfaqe funksionale 300m2, nė njė Pallat tė ri 6-katėsh, nė krahun e majtė, tė rrugės "Telo Ndini", 30m nga rruga e Porcelanit/ "Xhanfize...
 21. 072-Sarande-Plazh Manastir-Ksamil,Shitet truall,sip.truall 320m²,ndėrtesa 31m²,Cmim70'000euro, nė aksin Sarandė-Butrint/Pėrroi Ēukės-Ksamil, tek Manastiri

  SHITET:Truall/Toke me sipėrfaqe 320m2 dhe njolla e ndėrtesės 31m2, tek Manastiri "Shėn Gjergjit", buzė rrugės/ aksit Sarandė-Butrint/Pėrroi Ēukės-Ksamil, me rreth 7.5km nga rruga "40...
 22. Tirane-Me Qera 2 katet e 1 ndėrtese 3-katėshe, me 4-dhoma +1 Ndenje-Kuzhinė, 2 tualete, ballkon, Sip.200m², kati 2+3, Qeraja: 1'000 Euro diskutueshėm-Rr.Vath Koreshi, 200m nga Shkolla Baletit, Ura/Rru

  Jepet me Qera: 2-Katet e njė Ndėrtesė tė re 3-katėshe, me 4-dhoma gjumi, 1-ambjent tė bollshėm ndėnje-gatimi, me 2-banjo, 1-ballkon, 1-vend-parkim, me sipėrfaqe banimi 200m2, nė rrugėn "Vath...
 23. 078-Tirane,Shitet Apartament tip 2+1+A+2BLK+Verandė, Kati 5, Sip.neto 85 m², Cmimi 120'000 euro, i diskutueshėm,pranė ish-Min.Shėndetėsisė, dhe pranė Shkollės Ali Demi Tiranė

  Shitet: Apartament 2+1, Sipėrfaqe neto 85m2, (+veranda 30m2, total 115m2) kati 5-tė, nė njė Pallat tė Ri, pranė ish-Ministrisė sė Shėndetėsisė, tek shkolla Ali Demi, ne rr. Asdreni.
  Pallat i Ri,...
 24. 017-Tirane,Shitet Dyqan-Market,kati I,sip.28m² bashkė me Apartament ngjitur,rinovuar,tip 1+1, aneks, blk,banjo, Cmim 100'000euro, negociueshėm, p.ekzistues 5-kat-Rr.Idriz Dollaku,350m nga Fusha A.Demi/400m nga aksi rr.A.Demi, 12min kėmbė unaza/Brryli

  SHITET: "Njėsi-Tregtare"/Dyqani-Market,sipėrfaqe.28m2,nė katin pėrdhes/I, bashkė me apartamentin ngjitur, i rinovuar komplet, tipit 1+1 me aneks, ballkon, 1-banjo, pėrshtatur njė dhomė pėr fėmijė, me...
 25. Tirane,Me Qera Apartament tip 2+1, me 2 banjo & ballkon, kat2,sip 112m², P.Ri 5-kate, Qera300euro/muaj-Liqeni Thatė, Rr-Ullishtės, 150-m nga L.Thatė/aksi Autostrades TR-EL/Unaza Madhe

  Jepet me Qera: Apartament me shumė dritė e pamje, pėr herė tė parė me qera, i pabanuar mė parė, nė katin e 2-tė banim, tė njė Pallat tė ri 5-katėsh, nė krahun e djathtė, nė ngjitje tė rrugės sė...
 26. Tirane,Me Qera Ambjent-Biznesi, sip.100m²,kat±1,Qera 50'000 Lek/muaj, Ndėrtes 3-kate rr.Pandeli Vangjeli, te Ambasad Rumune & Turke,zona Vilave Amerikane 100m nga rr.Elbasanit e 300m nga Terminali

  Jepet me Qera: Ambjent-Biznesi/nėn-tokė/kati±1,me sipėrfaqe funksionale 100m2, plus hapsirat pėr rrethė, me mundėsi parkimi 2-3 automjete, nė ndėrtes 3-kateshe, ambjenti ėshtė ideale pėr punishte,...
 27. Tirane,Me Qera Apartam/Kati I-rė, i Vile Re 3-kate, tip 2+1, sip.90m², Qera 40'000 Lek/muaj +parkim,nė rr.Miftar Gerbolli, degėzim rr.Don Bosko, 700m nga Unaza te A.Vokshi/Zogu Zi e 400m Spital Laprak

  Jepet me Qera: Apartamenti/kati, tip 2+1, me sipėrfaqe 90m2, nė katin e parė banim, me hyrje individuale(mė vehte), i kompletuar dhe mobiluar me gjithēka, nė njė Vilė/Ndėrtesė 3-katėshe, nė...
 28. Tirane-L.Thatė,Shitet Apartament me drite & pamje, tip 2+1,me 2-banjo&ballkon, kat 4,sip.112m², Cmim 850euro/m² Pallat Ri 5kat rruga Ullishtės, 150-m nga Liqeni Thatė/Aksi Autostrad/Unaz Madhe Tir-Elb

  Shitet: Apartament me shumė dritė e pamje, i pa banuar, nė katin e 5-tė banim/i fundit, tė njė Pallat tė ri 5-katėsh, nė krahun e djathtė, nė ngjitje tė rrugės sė "Ullishtės", e cila fillon nga rruga...
 29. Tirane-Jepet me Qera-Apartament i ri, 1+1+blk, kat 3, Sip 67m², Qeraja 250 Euro/muaj-Kompleksi ORION-Rr.Belul Hatibi, vazhdim Rr.I.Ndregjoni, mbi Polikliniken Nr.10, zona Oxhakut/ QSUT/Sh.Bashkuar

  Jepet me Qera: Apartament komplet i ri (jepet me qera pėr herė tė parė), mobilje dhe pajisje tė reja, nė kompleksin-rezidencal ORION, 8-kate mbi toke, tip 1+1, me 1 banjo, sip.67m2, kati 2-tė banim...
 30. 132-Tiranė,Shitet Tokė/Truall,Sip1370m²,Cmim10'000Leke/m²- Shkozė/pas banesave sociale,tek betoniere Sina/fillim rr.Ali Hafiz Ulqinaku,2-km nga Ura-Poligrafik/Spital Continental/ Kryegjyshat/ rr.A.Demi/ose 3.5km Ura-Brrylit ose 900m nga Liqen Farkes

  SHITET:Tokė/Truall pėr ndėrtim Shtėpi/Vilė, me sipėrfaqe 1367m2, nė mbi Shkozė (mbi banesat sociale,Bashkisė Tiranė) pranė pikės sė betonit Sina/fillimi rrugės"Ali Hafiz Ulqinaku", 2-km nga Ura...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 149
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4