Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: jorgaqi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kurs Anglisht, Pregatitja e APTIS. Kurse Intensive ose Pregatitore, Paradite dhe Mbasdite, Zysha e Anglishtes 0672848818

  PREGATITJEN E APTIS, Anglishte e pergjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes per personat qe kane fituar llotarine amerikane! Kurse intensive, Sukses i garantuar. Nxitoni te...
 2. Tirane, Kurs Anglisht, PREGATITJA E APTIS, kurs Intensiv ose pėrgatitor, Paradite dhe Mbasdite.

  PREGATITJA E Aptis ULJE per regjistrimet ne Shtator 2019, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar Llotarinė Amerikane! Kurse...
 3. Tirane, Okazion! SHES POLTRON DENTAR BASHKE ME PAJISJET DENTARE 2000 Euro i Diskutueshėm

  Shes Poltron dentar bashke me pajisjet dentare, Marka DentSan. Klinika eshte aktualisht ne pune, adresa: perball me ish ekspoziten shqiperia sot.

  Ēmimi 2000 Euro i Diskutueshem.


  Cel. :...
 4. Vlore, Jap me qera DYQAN 45m2 kati I, 16.000 Leke/Muaj (Rruga At Kristo Negovani) 0694306056

  Jap me qera 1 Dyqan (ambjent bisnesi 45 m2) kati 1 te pershtatshem
  per cdo lloj biznesi cmimi i arsyeshem.
  Dyqani eshte afer tregut te madh Mbrapa Postes ne qender, VLORE.

  16.000 lek ne Muaj. ...
 5. Fier, shes Shtepi Private 65 m² 2+1 me Oborr 230 m² (Sheqi i Madh Fier) 2.5 milion lek

  Shitet Shtepi Private ne Fier SHeqi i Madh.

  Zona/Rruga : Sheqi i Madh, Rruga 1 Maji tek Bar Planet, Fier

  Siperfaqa: 65,6 m² dhe 230 m² Oborri.

  Cmimi 2.5 milion Leke i Diskutueshem

  Cel:...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5