Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15
Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: Albion Hotel
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 03.07.2013, 23:10
PX: 0
lexuar: 412
postuesi Albion Hotel
Durres, shes magazine 500 m² 150 Euro/m² (PLAZH DURRES)

Zona/Rruga : PLAZH DURRES

PLAZH DURRES 50M NGA RRUGA KRYESORE NE MES TE PLAZHIT SHITET BODRUM ME SIP 500 M2, I PERSHTATSHEM PER TAVERNE, BUZUK,KAZINO ETJ SHITET PER 150 EURO M2.
...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 03.07.2013, 23:10
PX: 0
lexuar: 441
postuesi Albion Hotel
Durres, shes dyqan Kati 1, 200 m² 500 Euro/m² (lagja nr 13)

Zona/Rruga : lagja nr 13

Plazh Durres shitet dyqan me sip 200m2, perballe rruges kryesore,fasade xham struktural, me aspirim e kondicionim,pllake cilesore,me oborr 100m2. [U]Shitet 500 eur/m2...
Rubrika: Turizėm & Hotele & Objekte me qera 03.07.2013, 23:09
PX: 0
lexuar: 1,183
postuesi Albion Hotel
PAY 3 NIGHTS, STAY 4 NIGHTS hotel ALBION,DURRES

PAY 3 NIGHTS STAY4 NIGHTS


The best choice for one couple two very nice bedrooms with large balcony. Sea view. Private bathroom.1 double bed and 2 single beds. Desk. Individually decorated....
Rubrika: Turizėm & Hotele & Objekte me qera 03.07.2013, 23:08
PX: 0
lexuar: 1,359
postuesi Albion Hotel
Fantazia e dashurise ne ALBION, birre kaltenbeer falas ne pub

Fantazia e dashurise ne MOTEL ALBION

Oferta fantastike vetem 2000 leke/ per tre ore
Prenotoni suite intime enderrash me pamje e mrekullueshme detit, perendimit dhe lindjes se diellit.
Birre...
Rubrika: ofroj vende pune 03.07.2013, 23:00
PX: 0
lexuar: 689
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj vend pune menaxher bar-restorant muzike live

Hotel ALBION kerkon te punesoje nje menaxher ose menaxhere qe duhet te plotesoje kushtet e meposhtme.
1- Te kete mbaruar Fakultetin per Administrim Biznes shteterore mesatare mbi 8.5.
2- Te kete...
Rubrika: Turizėm & Hotele & Objekte me qera 03.07.2013, 22:59
PX: 0
lexuar: 1,750
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj apartament me qera rruga paveresia)

Zona/Rruga : rruga paveresia

ZGJIDHNI KENDSHEM ME DHOMA LUKSOZE ME PAMJE NGA DETI DHE ME CMIMET ME TE FAVORSHME PER JU.
Dhoma standarte per dhoma cift me sip 38 m2 dhe ballkon nga lindja e...
Rubrika: ofroj vende pune 19.06.2013, 15:51
PX: 0
lexuar: 879
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj vend pune ndihmes-kuzhinier

Plazhi Durres ofrohet nje vend pune ndihmes-kuzhinier
Te kete eksperience ose te kete mbaruar ose ne vazhdim shkolle guzhine
Te jete i afte dhe te dije te punoje ne grup.


e mail ...
Rubrika: ofroj vende pune 19.06.2013, 15:49
PX: 0
lexuar: 524
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj vend pune pastruese

Albion Hotel kerkon te punesoje pastruese per sezonin e plazhit
prane Hotel Albion.
Te kene eksperience pune te meparshme ne hotele, bar restorante.

te interesuarit te kontaktojne ne keto numra te...
Rubrika: ofroj vende pune 19.06.2013, 15:47
PX: 0
lexuar: 2,018
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj vend pune recepsionist

Kerkohen Recepsionist PER NATEN prane Albion Hotel PLAZH ,Durres:
Kriteret e meposhtme japin mundesi te nevojshme per tu perzgjedhur.
Te kene mbaruar Hoteleri Turizem ose te kene pervoja te ngjashme...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.06.2013, 15:45
PX: 0
lexuar: 666
postuesi Albion Hotel
Durres, jepet me qera bar-restorant Kati 1, 400 m² (Plazh Durres)

Zona/Rruga : Plazh Durres

Plazh Durres Jepet me qera Restorant i Ri, me guzhine,me banak frigoriferik dy tualete, ndertim supercilesor i vendosur ne Hotel ALBION Luksoz , Plazh Durres me sip totale...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.06.2013, 15:44
PX: 0
lexuar: 409
postuesi Albion Hotel
Durres, shes dyqan Kati 1, 210 m², 600 Euro/m² (PLAZH DURRES)

Zona/Rruga : PLAZH DURRES

PLAZH DURRES SHITET DYQAN ME SIP 210 M2 PERBALLE RRUGES KRYESORE, FASADE XHAMI STRUKTURAL, ME MJEDIS TE JASHTEM 100 M2 .
SHITET ME CMIM OFERTE 1000 EURO/M2
TEL 069 20...
Rubrika: Turizėm & Hotele & Objekte me qera 19.06.2013, 15:43
PX: 0
lexuar: 1,749
postuesi Albion Hotel
Dreke ose Darke 550 L/ Per Person Shtepia E Birres, KALTENBEER

SHTEPIA E BIRRES,
Nje fundjave e kendeshme ne shtepine Birres Kaltenbeer

Birra Kaltenbeer
- nga Birra Kaltenbeer AT
Adresa: Autostrada Tirane Durres km 5 prane Kompleksit sportiv "Olimpik" ne krah...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 19.06.2013, 15:42
PX: 0
lexuar: 522
postuesi Albion Hotel
Durres, shes dyqan Kati 1, 160 m² 600 Euro (PLAZH DURRES)

Zona/Rruga : PLAZH DURRES
TEK LAGJA NR 13 , PLAZHIT DURRES SHITET DYQAN KAT 1 ME SIP 160 M2 ,FASADE XHAMI, ASPIRIM DHE KONDICIONIM, I PERSHTATSHEM PER SHOW ROOM, KLINIKA, ETJ.


TEL 0692087729 ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.06.2013, 15:42
PX: 0
lexuar: 422
postuesi Albion Hotel
MALI I ROBIT, shes apartament 1+1 Kati 1, 490 Euro/m² (Golem)

Zona/Rruga : Golem

NE GOLEM REZIDENCE PUSHIMI DHE BANIMI ,5 KATESH SHITET APARTAMENT ME SIP 67 M2,1+1,DHOMA, TUALETE,KUZHINE, BALLKON .ME CMIM 490 EURO/M2 .Apartamenti ndodhet ne nje zone te...
Rubrika: ofroj vende pune 25.04.2013, 14:27
PX: 0
lexuar: 977
postuesi Albion Hotel
Durres, ofroj vend pune part time mbasdite DJ

Hotel Albion Deshiron e punesoje per sezonin pranvere vere nje DJ te njohi muziken latine, greke dhe popullore shqiptare te te gjitha trevave.

Te interesuarit te kontaktojne
069 20 68 315


Cel....
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"