kėrko:

Type: Posts; User: Zyre Kontabiliteti AKH; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , 15 SEANCA,DY PROGRAME (FINANCA 5 dhe ALPHA WEB ),8PERSONA NE GRUP,CERTIFIKATA nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,7 MODULE,DEKLARIMET ONLINE

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Pune + Programi ALPHA WEB + Programi FINANCA 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)
  Liēensuar...
 2. Trajnime per excel

  Per cdo Ekonomist qe duhet te shtoje njohurite e tij ne Excel,duke e pershtatur dhe me Raportimin Financiar ,tashme vjen prane Zyre Kontabiliteti AKH.

  10seanca vetem 5000leke ne total.

  Excel...
 3. ! Praktike Kontabiliteti + Alpha Web + Financa 5 + Deklarimet Online (prane 21 Dhjetorit)

  ​http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Kontabiliteti + Programi Alpha Web + Programi Financa 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)...
 4. Praktike ne Zyre Kontabiliteti qe njihet nga cdo FAKULTET,DY programe (ALPHA WEB dhe FINANCA 5),DY CERTIFIKATA

  PRAKTIKE KONTABILITETI DHE DY PROGRAME FINANCIARE ALPHA WEB DHE FINANCA 5 NE ZYRE KONTABULITETI AKH .

  DY PROGRAME ALPHA WEB DHE FINANCA 5


  PRAKTIKE KONTABILITETI PRANĖ STUDIO EKSPERTI...
 5. Trajnim praktike ne Zyre Kontabiliteti dhe Auditimi - FINANCA 5 se bashku me ALPHA WEB DHE PRAKTIKE PUNE (prane 21 Dhjetorit)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Trajnime_cover.jpg

  Praktikė Kontabiliteti + Ҫertifikatė Alpha Web nga IMB (Instituti Modelimeve nė Biznes).
  MESOJME DY PROGRAME NE NJE KURS (FINANCA 5...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 10