kėrko:

Type: Posts; User: Arber36; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes biciklete per femra 5000 Leke

  Ngjyra.....: blu e hapur

  Pershendetje
  Shes biciklete per femra vetem 1 dite e perdorur eshte blere 150 mije lek .
  Shitet 5000 lek te reja.
  Faleminderit

  Cel. : 0675669107
 2. Tirane, jap me qera apartament Kati 8, 60 m² 300 Euro (Rruga Migjeni Yzberisht , Tirane)

  Zona/Rruga : Rruga Migjeni Yzberisht , Tirane

  Pershendetje
  Jap me qera Apartament 1+1 e mobiluar me te gjitha pajisjet e duhura. Kati i 8 me pamje fantastike te Tiranes dhe Dajtit.
  Cmimi 300...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 60 m² 46.000 Euro (Migjeni)

  Zona/Rruga : Migjeni

  Pershendetje
  Shes Apartament 1+1 kati i 8 me hipoteke pamje e gjithe Tiranes dhe dajtit . Stacioni i autobusit 30 m larg . Lagje e qete me nje perspektive te shkelqyer ajer i...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3